Григорий рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Keenetic Hero 4G+ (KN-2311), Замовлення №100342112

Після оформлення замовлення,швидко вийшли на звязок зі мною.Відправили також швиденько.Дякую!
Андрій Нестеренко рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Купив: Смартфон Blackview Oscal C80 8/128GB Navy Blue, Замовлення №100342107

Приємно здивований розміром знижок та акцій, які пропонуються в цьому магазині. Я зміг скористатися додатковими знижками на свої покупки, що додало значну економію.
Юрчик рекомендує цей магазин
14 серпня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 10 Pro 12/256GB Green, Замовлення №100342102

Чудовий вибір і доступні ціни. Дякую!
Олександр Головко рекомендує цей магазин
30 липня 2023

Приємно здивований різноманіттям товарів у цьому магазині. Я зміг знайти все, що мені потрібно, без жодних проблем. Це зекономило мені час і зусилля.
Сергій Циркунов не рекомендує цей магазин
16 липня 2023

Хотів купити: Google Pixel 2 XL, Google Pixel 2 XL 4/128

Написали мені що піксель 2xl 4/128 це відновлена модель заводом виробником. Підтверджуючих документів про відновлення - немає. Кіт у мішку.16.07.23
Марина рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: Чаша для мультиварки Redmond RB-C515, Замовлення №100341524

Адекватные,компетентные продавцы , объясняют все доступно,без лишнего накидывания , уверенно рассказывают характеристики преимущества , цена на товар ниже всех на рынке , большой выбор аксессуаров в наличии . Рекомендую данную сеть
Андрей рекомендує цей магазин
27 червня 2023

Купив: Епілятор Braun Silk-epil 9 SensoSmart SES 9/720, Замовлення №100341494

Купував дружині подарунок.Отримав детальну консультацію перед покупкою. Це допомогло зробити правильний вибір та отримати бажаний функціонал.
Роман рекомендує цей магазин
22 червня 2023

Купив: Смартфон Sony Xperia Z5 Dual E6683 (Graphite Black), Замовлення №100341502

Продавці виявилися дуже доброзичливими і готовими допомогти з усіма моїми запитаннями про різні моделі смартфонів. Було приємно спілкуватися з ними.
Анатолий рекомендує цей магазин
16 червня 2023

Купив: Стаціонарний електричний плиткоріз GTM ST1201A, Замовлення №200001484

Задоволений високою якістю електроніки, яку я придбав у цьому магазині. Вона працює бездоганно і задовольняє всі мої потреби.
Вячеслав рекомендує цей магазин
14 червня 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock S7 MAXV Plus, Замовлення №100341190

Отримав відмінний сервіс доставки покупки. Мій робот пилес був доставлений швидко і в бездоганному стані.