Denis Mischur рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Блок , Відеокарта , Перезбірка, Замовлення № OCRT10045311

Віднеслись зрозумінням Олександр , дуже гарний менеджер , все розуміє і старається від душі допомогти ! Гарно зібрали хоч і потрібно було швидко Раджу всім )
Лёня Кипиш рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Kingston FURY Renegade PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD, Замовлення №№OCRT10044984

Ну что могу сказать, ребята работают оперативно, на все вопросы отвечают быстро и точно, единственный момент который лично я про втыкал это с доп. упаковкой ибо когда менеджер сказал вы будете оплачивать за упаковку я согласился. Подумал я оплатил за упаковку и только заплачу за доставку, а получилось я заплатил за доставку новой почты и за упаковку. Доп. Упаковка от комп Х это доп услуга от них. Претензий к ним не имею но осадочек остался) Заказывал SSD fury renegade 1tb Рекомендую
pocreot1 рекомендує цей магазин
6 травня 2024 На модерації

Купив: КЛАВІАТУРА AKKO 3087DS V2 HORIZON PINK V2 BLUE/BLACK (6925758607742), Замовлення №OCRT10044543

швидка доставка, найкраща ціна, браку не було
Александр Гладчук не рекомендує цей магазин
6 травня 2024 На модерації

Купив: Повітряне охолодження Deepcool AG200 (R-AG200-BKNNMN-G), Материнська плата ASUS PRIME A320M-K/CSM (90MB0TV0-M0EAYC), Замовлення №БТ0000019396

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Короче говоря заказываю комплектующие уже не в первый раз претензий к менеджеру нет быстро принял и сформировал заказ ,а вот доставка была 5 дней ужас просто ,так в добавок охлаждение было с браком одно ухо было кривое пришлось руками выгибать его ,не рекомендую заказывать что-то если товара нет в наличие в ближайших магазинах ибо логистика ужасная .
Alex Boliachiy не рекомендує цей магазин

Хотів купити: SSD накопичувач Samsung 970 EVO Plus 2 TB

Артур Ярошенко рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Відеокарта PowerColor Red Devil Radeon RX 5700 XT (AXRX 5700 XT 8GBD6-3DHE/OC), Материнська плата MSI A520M-A PRO (911-7C96-024), Пам'ять для настільних комп'ютерів GOODRAM 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz IRDM X (IR-X3200D464L16SA/16GDC), Процесор AMD Ryzen 5 5500 (100-100000457BOX), Замовлення №45325

Gen4ig рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 4080 16GB GAMING X TRIO, Замовлення №#43876

Black Wod не рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: EVGA GTX 1080 Ti FTW3 GAMING, Замовлення №БТ0000084332

Моторист RV рекомендує цей магазин
28 квітня 2024

Купив: USB-ХАБ GEMBIRD UHB-U3P7P-01 НА 7 ПОРТIВ USB 3.0 (UHB-U3P7P-01), Замовлення №OCRT10043169

Нормальний магазин, все чудово
YaN рекомендує цей магазин
28 квітня 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків Golden Memory 8 GB SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (GM16LS11/8), Замовлення №809139025

Сервіс на високому рівні, товар в заводській упаковці не пошкоджений, швидко.