Radomira рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Екшн-камера DJI Osmo Action 3 Adventure Combo (CP.OS.00000221.01), Замовлення №31148/18179

Замовлення прийшло на пошту вже на другий день після замовлення. Все швидко і злагоджено. Дякую.
Марина Малахова рекомендує цей магазин
9 травня 2024

Купив: Графічний монітор XP-Pen Artists PRO 16, Замовлення №31072

Дуже задоволені, надійність, швидкість, якість товару. Дякую!
Андрес рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Jabra Talk 65, Замовлення №31022/18116

Як по олії. Дякую.
dimic рекомендує цей магазин
4 травня 2024

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Robot White (QAS-00002, QAS-00001, QAS-00009), Замовлення №30996

купував XBOX Controller. Угода пройшла швидко й без зайвої метушні
Сергей Болюх рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Комплект (кермо, педалі) Logitech G29 Driving Force Racing Wheel (941-000110, 941-000112), Замовлення №18087

Купував в цьому магазині кермо Logitec G29 на подарунок. Приємна ціна. Сервісом задоволений - оперативно спрацювали та надали відповіді на всі запитання й відправили в той же день. Незважаючи на те, що перша покупка в цьому магазині - ризикнув і здійснив повну попердню оплату товару - ніяких проблем з отриманням, гарантія, чек, товар без ушкоджень. Рекомендую!!!!
Таисия Гош рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Mint Green (16806119), Замовлення №18065

Alex Starodub рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Кермо Logitech G923 Xbox Series X|S/Xbox One/PC , Замовлення №30860/18028

Andy_V рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Мікрофон студійний Rode NT1 5th Generation Black, Замовлення №3088/18044

Купив в цьому магазины мыкрофон. Сама низька ціна навіть з доставкою нової пошти. Замовив, зразу передзвонили і через декілька годин вже й відправили. Всім рекомендую, як мікрофон так і магазин)
dkostin рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Комплект (кермо, педалі) Thrustmaster T300 RS GT EditionOfficial Sony licensed (4160681), Замовлення №30837/18015

Все добре
George Wertun рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Ігрова гарнітура HyperX Cloud Alpha Wireless, Замовлення №18004

Приємно здивований якістю обслуговування!)