Майк рекомендує цей магазин

Купив: Focusrite Scarlett 2i2 4th Generation, Замовлення №291291734

Швидко відправили, якість супер, купую тут не вперше.
Alex рекомендує цей магазин
18 травня 2024

Купив: MIDI-клавиатура Arturia MiniLab 3 White, MIDI-клавіатура Arturia MiniLab 3 White, Замовлення №291001477

Все пройшло чудово, доставка на наступний день.
Dmytro Maslikhin рекомендує цей магазин

Купив: Студійний монітор Adam Audio T8V, Замовлення №291326464

Iryna рекомендує цей магазин

Купив: Гитарный комбоусилитель Boss Katana 50 MKII, Замовлення №290909204

Відмінний магазин! Ціна, обслуговування і якість товару на рівні.
The Postul рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Купив: Мікрофон, Мікрофон студійний Audio-Technica AT2020, Замовлення №5696

Дуже вдячний магазину!! Замовляю не перший раз. Дуже вражений тим, що замовив товар в суботу ввечері, потім побачив що магазин уже не працює, а в неділю вихідний, так відправку зробили навіть в свій вихідний!! + дуже гарні ціни. Загалом: ціна, сервіс дуже задовільний!!! Буду ще замовляти. Тож якшо хтось хоче швидко якісно і не дуже дорого, - то вам саме в цей магазин!!
Галина Кравцова рекомендує цей магазин
11 травня 2024

Купив: Цифровое пианино Yamaha P-145 B, Замовлення №289958796

Продавец со мной связался, рассказал о товаре подробно, отправку сделал в тот же день, спасибо за заботу к клиентам! Хорошего вечера!
Констянтин рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Мікрофон студійний Rode NT1 5th Generation Black, Замовлення №289664770

Відповідає ціні, відправка швидко! Можу рекомендувати!
Катерина Бровко рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: дитяча ударна установка Millenium Youngster Drum Set Green, Замовлення №289487570

Дуже привітне обслуговування, замовляла вперше. Все ок
Назар Михайлович рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Комбопідсилювач Marshall MG15GFX, Замовлення №288798151

Чудовий магазин . Буду замовляти ще ! Оцінка 5з5
Ігор Волков рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Millenium MPS-150 E-Drum Set, Замовлення №288651048

Замовляв електронні барабани. В усіх магазинах обіцяли лише поставку через 2 тижні, але тут були. Відправили одразу Новою Поштою. Повністю задоволений тому рекомендую!