Ира Ильченко рекомендує цей магазин
7 серпня 2022

Купив: Навушники Sennheiser momentum true wireless 3 granite, Замовлення №100

Довго вагалась замовити в цьому магазині але все ж таки вирішила зробити замовлення, про що не пошкодувала) Швидко запитали данні та привезли в цей день до під’їзду! Рекомендую, товар з гарантійним талоном та має офіційну гарантію. Думаю звернуся ще раз!
Відповідь представника «SellPoint»
Дякуємо за рекомендацію! Будемо чекати!
Артём Маркин рекомендує цей магазин
4 серпня 2022

Купив: Jbl 5 charge

Відповідь представника «SellPoint»
Дякуємо за позитивний відгук, будемо раді бачити Вас знову)
Сергей Саченок рекомендує цей магазин
4 серпня 2022

Купив: Бездротовий зарядний пристрій Apple MagSafe Charger White (MHXH3)

Відправка в день замовлення, дякую.
Дякуємо за рекомендацію! Чекаємо за новими покупками
Vasyl Yatsuk не рекомендує цей магазин
29 липня 2022

Хотів купити: Kingston DRAM 32GB 3200MHz DDR4 CL20 SODIMM FURY Impact EAN: 740617318371 (KF432S20IB/32)

Сайт жахливо не зручний. Купу часу на оформлення замовлення, зазвичай, щоб дізнатись, що ціна на сайті далеко не відповідає дійсності ітд
Відповідь представника «SellPoint»
Доброго дня, Василю. Ми працюємо над покращенням зручності сайту та у найближчий час виправимо всі технічні проблеми. На рахунок ціни: у зв'язку з нестабільною ситуацією на ринку валют - ціни на товар підвищились, на разі ми слідкуємо за тим, щоб цінник був актуальним. Приносимо свої вибачення за незручності та дякуємо за відгук, ви допомогаєте нам бути кращими.
Alex Moran рекомендує цей магазин
26 липня 2022

Купив: Зовнішній акумулятор (Power Bank) Apple MagSafe Battery Pack (MJWY3), Замовлення №175

Не сподобалося: оформлення замовлення

Оправили в день заказа. Товар оригинальный, цена низкая - магазином доволен)
Відповідь представника «SellPoint»
Дякуємо за позитивний відгук!
Leverage рекомендує цей магазин
11 липня 2022

Купив: Смарт-годинник Garmin forerunner 955 Whitestone 010-02638-11

Придбав годинник в цьому магазині за гарною ціною.Доволі привітні консультанти,які допомогли з вибором.Доставили кур'єром швидко,товар запакований з офіційною гарантією!Рекомендую всім!
Дякуємо за рекомендацію! Чекаємо за новими покупками
Vakh рекомендує цей магазин
9 лютого 2022

Купив: Apple watch

Доброго времени суток. Делюсь опытом сотрудничества с новым интернет магазином sellpoint. Сегодня купил у них apple watch и хочу отметить, что все прошло гладко: цена нормальная, товар официальный, гарантия присутствует. Фото прикрепляю ниже.
Відповідь представника «SellPoint»
Дякуємо за позитивний відгук, будемо раді бачити Вас знову)
Владимир рекомендує цей магазин
7 лютого 2022

Купив: Magsafe battery pack

Заказал через сайт до обеда, договорились о доставке и удобном для меня способе оплаты, курьер привёз товар вовремя, запечатанный и новый. Не знаю что ещё добавить так как всё что мне нужно было (новый товар и конкретное время доставки) было выполнено чётко. Буду обращаться снова.
Відповідь представника «SellPoint»
Дякуємо за відгук! Чекаємо на Вас за новими покупками.
Kira Romanova рекомендує цей магазин
22 листопада 2021

Купив: Apple AirPods with Charging Case (MV7N2), Замовлення №0000063

Відповідь представника «SellPoint»
Kira, дякуємо за відгук! Гарного користування і очікуємо за новими придбаннями)