Іван Довженко рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Цифрове піаніно Yamaha CK88, Замовлення №19659

Приємний магазин з чудовим асортиментом. Обов'язково пораджу друзям!
Алина Лукашова рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: DJ контролер Pioneer DDJ-200, Замовлення №19640

Раджу цей магазин всім! Вибір товарів задовольнив навіть найвибагливіших, а персонал створює теплу атмосферу.
Максон рекомендує цей магазин
7 травня 2024

Купив: MIDI-клавіатура Arturia Keylab Essential 61 White, Замовлення №19639

Андрій рекомендує цей магазин
6 травня 2024

Купив: Синтезатор Casio CT-S100, Замовлення №19591

Задоволений сервісом даного магазину , приємний персонал, гарний вибір товару
Michael рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Акустична гітара Yamaha FG830 Natural, Замовлення №19575

Чудовий вибір товарів! Знайшов усе, що мені було потрібно, і навіть більше. Рекомендую всім, хто шукає якість та різноманітність
Діма рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Навушники без мікрофону Beyerdynamic DT 770 PRO 32 Ohm, Замовлення №19562

Дуже вдячні продавцю консультанту, нажаль ім'я не запам'ятали. Консультації на вищому рівні
Жанна Бужан рекомендує цей магазин
28 квітня 2024

Купив: Мікшерний пульт Behringer XENYX 802, Замовлення №19549

Вибір вражає, а персонал завжди готовий допомогти порадою. Чудове місце для покупок техніки, рекомендую
Світлана рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: MIDI-клавіатура Nektar SE61, Замовлення №19532

Вражена асортиментом товарів у цьому магазині! Привітний персонал швидко відповів на всі мої питання і допоміг з вибором. Обслуговування на вищому рівні! Рекомендую з задоволенням
Марина рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Focal Bathys Black, Замовлення №19527

Найкраще місце для покупки техніки! Продавці проявляють інтерес до потреб клієнтів і допомагають з вибором навіть найскладніших продуктів
Лариса рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: накамерна радіосистема Rode Wireless GO II Single, Замовлення №19515

Широкий вибір товарів, приємні ціни та дуже корисний персонал роблять покупки максимально комфортними.