Stanislav Tokar рекомендує цей магазин
20 січня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 10 Pro 12/256GB Black, Замовлення №НФНФ-000833

Професійна консультація менеджера, варіанти оплати, швидко доставили, все відповідає комплектації та попереднім домовленостям
Николай «knnomiro» Номировский рекомендує цей магазин
13 січня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow, Замовлення №7422

Замовляв в магазині Pixel 7. Ціна супер, менеджер привітний, швидко прийняли заказ і відправили тел. Задоволений всим, рекомендую
6 лютого 2023 Відповісти
Him him рекомендує цей магазин
9 січня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S22 8/128GB Phantom Black (SM-S901BZKD), Замовлення №521

Приємного вражена асортиментом товару, гарна консультація , товар повністю відповідає опису. Рекомендую
6 лютого 2023 Відповісти
Герман мартынов рекомендує цей магазин
7 січня 2023

Купив: New google pixel 4 clearly white, Замовлення №20400311359648

+ взял пиксель 4 новый(восстановленный официально у Гугла) следов,царапин не было все пришло в идеале,спасибо команде пиксофон
Никита666 рекомендує цей магазин
1 січня 2023

Купив: Смартфон ASUS ROG Phone 6 12/128GB Phantom Black, Замовлення №ОЛХ

Покупал рог 6. Сначала отнёсся с недоверием, т.к. у них не было в черном цвете, но пообещали найти и отправить в тот же день и не подвели. В подарок еще и переходник отправили и не простой, а хороший, под любые разъемы. Крч, 10/10 за отличное отношение, понимание и все такое прочее. Ставлю жирный лайк
Андрей Дариенко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 грудня 2022

Хотів купити: Смартфон OnePlus Ace 8/128GB Black

Хотів придбати OnePlus Ace. Ціна відрізняється від тієї, що вказана на хотлайн. Також на хотлайні світиться, що можна оформити оплату частинами від приватбанку або моно. По факту не можливо цього зробити по ціні хотлайна. Оплата частинами на 10 платежів і ціну вони вже пропонують більше 17 тис. грн. Є скрін переписки з їх менеджером.
Набрав менеджер, один одного почули, питання вирішене.
29 грудня 2022 Відповісти
Timo Rid не рекомендує цей магазин
26 грудня 2022

Хотів купити: Смартфон OnePlus 10 Pro 8/256GB Green

Замовив по одній ціні. Наступного дня вони підняли ціни із-за долара, і сказали що нема телефонів у наявності. Дуже шкода.
Представник магазину «PixoPhone»
Доброго дня, нам дуже прикро, що саме з Вами трапилась така ситуація. Нажаль ціни на смартфони змінюються кожен день, через наявність товарів на складах та курс який змінюється Дуже шкода, що Вам не вдалось здійснити покупку в нашому магазині
6 лютого 2023 Відповісти
Henryplt не рекомендує цей магазин
26 грудня 2022

Хотів купити: Смартфон ASUS ROG Phone 6 12/128GB Phantom Black

Товар відсутній в наявності, хоча на сайті зеленим світиться "в наявності". Пропонують купити модель у двічі дорожчу. Питання нашо вводити людей в оману - ігнорують і статус досі не змінили.
Відповідь представника «PixoPhone»
Доброго дня, нам дуже прикро, що саме з Вами трапилась така ситуація. Щодо товару яким ви цікавились перед Новим роком збільшився попит на цю модель. Вам було запропоновано цю ж саму модель, але в іншому кольорі, також була запропонована альтернатива. Дуже шкода, що Вам не вдалось здійснити покупку в нашому магазині
Зарина Лукаш рекомендує цей магазин
25 грудня 2022

Купив: Смартфон Google Pixel 5a 5G 6/128GB Mostly Black, Замовлення №0965

Купувала Google Pixel 5a5g, телефон у дуже гарному стані, все літає, камера супер, ніяких нарікань немає. Продавець прислав багато фото телефона, допоміг вибрати (мені було важливо, щоб телефон був без сколів і значних подряпин). Користуюсь телефоном вже 2 тижні. Рекомендую!
Artem рекомендує цей магазин
24 грудня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi 12S Ultra 12/256GB Dark Green, Навушники TWS Nothing Ear (1) Black, Замовлення №12555

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Купил по хорошей цене на розпродаже,рекомендую телефон пушка