Bafaloid рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Tigar High Performance 205/55R16 94V XL, Замовлення №3443

Сотрудничаю с магазином уже несколько лет, никаких нареканий нет. Обслуживание очень качественное и быстрое, цены всегда радуют.
Kidkinci рекомендує цей магазин
14 травня 2024

Купив: Barum Bravuris 5HM 265/45 R20 108Y XL FR, Замовлення №3899

В целом сервис качественный. Удобно, что есть шиномонтаж на месте.
Буть Михайло рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Купив: Starmaxx Provan ST850 Plus 205/65 R16C 107T, Замовлення №4045

Отримав літні шини швидко, буквально за декілька днів. Поміняли колеса оперативно прямо на точці видачі. Є оплата карткою, що для мене дуже зручно. Буду звертатися ще до хлопців.
Селюк Олександр рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Nordexx NS3000 175/70 R13 82T, Замовлення №4573

Швидко і професійно. Замінив зимову гуму на літню. Все пройшло гладко, дякую!
Kupres рекомендує цей магазин
5 травня 2024

Купив: Літні шини Barum Bravuris 5 HM (205/55R16 91H), Замовлення №4828

Привіт. Купував тут диски і шини. Вражений обслуговуванням та оперативністю. Ціни адекватні, великий вибір. Дякую!
Albus рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Літні шини Uniroyal RainExpert 5 (195/65R15 91H), Замовлення №2254

Швидкий сервіс,якісні шини, дякую!
Polaco рекомендує цей магазин
26 квітня 2024

Купив: Roadstone Nexen NBlue HD Plus 175/65 R15 84H, Замовлення №2142

Задоволений сервісом, починаючи від замовлення до видачі. Погрузили шини навіть в машину! Дякую!
Knowing рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Roadstone-Nexen N\'Fera RU1 225/65 R17 102H, Замовлення №2162

Якісні товари та обслуговування!
Сергей Кольков не рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Хотів купити: Авто Шина Hankook Ventus Prime 4 K135 235/55 R17 103W XL FR Легкові - Г0000446258

Зробив замовлення на сайті, перезвонив менеджер, підтвердив наявність та переміщення на склад по вул. Лугова ,12. Наступного дня менеджер повідомляє, що по даним шинам пересортиця, і вони можуть запропонувати зі складу в Кременчуці, вартість збільшилась з 4688 до 4781 + 600грн доставка. Не рекомендую.
VladSlow рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Kleber Citilander 235/60 R16 104H X, Замовлення №868

Гарне розташування точки видачі біля Каравану. Заїзжав на шиномонтаж і реставрацію дисків, майстри все зробили швидко та якісно, без нарікань. Можна відмітити доступну вартість на послуги.