Oleh82 рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Спортивний годинник Suunto 9 Peak Pro Ocean Blue (SS050810000), Замовлення №1192

Все супер, дякую
Вікторія Шахів рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame L10s Ultra (RLS6LADC), Замовлення №1190

Сам товар відповідає опису на сайті та добре працює, замовлення прийшло швидче заявлених термінів
Olena1992 рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 (82XM009MPB), Замовлення №1180

Магазин зв?язався зі мною швидко і допомогли у виборі покупки, рекомендую
Zen PIk рекомендує цей магазин
12 травня 2024 На модерації

Купив: Телевізор LG 55UR8100, Замовлення №1161

Все супер, спасибі за товар
mr. Abrams рекомендує цей магазин
12 травня 2024

Купив: Телевізор LG 55UR8100, Замовлення №1153

Хороша ціна і швидка доставка, буду замовляти ще
Natalia S рекомендує цей магазин
12 травня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame L10s Ultra (RLS6LADC), Замовлення №1152

Чудовий магазин, рекомендую
АЛЕКСЕЙ не рекомендує цей магазин
11 травня 2024

Купив: Мультимедійна акустика Edifier R1855DB, Замовлення №Відсутні

Після отримання товару подзвонив на контактний номер, пообіцяли прислати фіскальний чек, але до сих пір крім оплати через нову пошту нічого не маю, при цьому само собою ніякої гарантії теж без чека. Отримав 2 .05 .24 року Товар якісний, гарно звучить,але все може бути і ремонтувати в гарантійний період( якого я не знаю, бо немає чека ні гарантійного листа,є тільки 2 книги інструкції на різних мовах) за свій кошт не дуже хотілося б.
Роксолана01 рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame L10s Ultra (RLS6LADC), Замовлення №1122

Хороша якість і чудова ціна, швидке реагування на замовлення, однозначно рекомендую
Діма Козак рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Телевізор Samsung QE55Q60C, Телевізор Samsung QE55Q60C, Замовлення №1123

Хлопці з ELEKTRON молодці все допомогли все швидко і якісно дякую за телевізор
Чернихівський Михаїл Русланович рекомендує цей магазин
27 квітня 2024

Купив: Whirlpool AKT 6465 NB, Замовлення №1022

Хороший магазин, доставка прийшла вчасно, самі ціни в цьому магазині дешевші ніж в інших