Михайло Могильний рекомендує цей магазин
1 вересня 2023

Купив: Клавіатура К120, Logitech K120 (UKR OEM) (920-002643), Клавіатура Logitech K120 (UKR OEM) (920-002643), Замовлення №813

Замовив клавіатуру,одразу ж в цей день відправили мені її. Все пройшло швидко і якісно. Дякую
Divi рекомендує цей магазин
24 серпня 2023

Купив: Професійна рація Motorola DP 4400E VHF + ліцензія АЕS256, Професійна портативна рація Motorola DP 4400E VHF, Замовлення №#382

Замовляв рацію DP 4400E Зі мною дуже швидко зв’язалися і на наступний день вона була в мене. Рекомендую даний магазин!
МаріяК рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Купив: Водорозчинні чорнила для принтера Canon GI-490 Black (0663C001), Замовлення №345

Дуже швидко відреагували, зранку замовила чорнила, через 2 год вже отримала безкоштовною доставкою додому. Всім рекомендую, дякую. Буду завжди у вас замовляти))
Віктор Фігун рекомендує цей магазин
7 липня 2023

Купив: БФП Canon GX6040 (4470C009), Замовлення №153

Не очікував такого оперативного реагування від магазину і приємної ціни. Все просто супер. Рекомендую
Волицький Володимир рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Купив: Водорозчинні чорнила Epson C13T00S44A, Замовлення №133

Все чудово і вчасно. Товар відповідає заявленому. Обслуговування на високому рівні.
AnnaSh рекомендує цей магазин
27 червня 2023

Купив: Багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS MF655Cdw з Wi-Fi, Замовлення №N 34

Замовила онлайн, наявність товару і оперативна відправка! Відповідні ціни! Товар прийшов з усіма документами! Рекомендую!