Alisher Kadirov рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Black Titanium (MTV13), Замовлення №2967

Спасибі велике менеджеру, допоміг зорієнтуватися яку модель взяти. Швидко приїхав, і ціни набагато нижчі, ніж у інших продавців. Замовлятиму ще;)
Aleksandr Zorin не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 січня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S20 Ultra 5G SM-G988U 12/128GB Black, Замовлення №2719

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Купив телефон, через місяць користування екран став блимати зеленим, на сайті зазначено що телефон новий але якщо придивитися то на задній панелі є літера В яку не видно якшо протерти а коли помазати то стає чітко видно. Написав в магазин, відповіли що треба надіслати телефон для перевірки, але після питання куди відправляти відключились і не відповідають. Можливо відповідь таки прийде колись, але якшо товар відновлений то треба писати так як є, а не писати новий і вводити в оиану покупця