Диана Шульга рекомендує цей магазин
25 грудня 2021

Купив: Телевізор lg

Зручно, швидко, товар, що придбала - якісний, ціна відповідає заявленній
Марія DM рекомендує цей магазин
23 грудня 2021

Купив: Портативний акумулятор, Замовлення №9211215330

РЕКОМЕНДУЮ! Не очікувала безкоштовну доставку))
Відповідь представника «Repka.UA-надійний магазин»
Добрий день! Дякуємо Вам за позитивний відгук та співпрацю з нами! З повагою, Ігор Міхєєв керівник відділу контролю якості надійного магазину "Repka.UA"
Валера рекомендує цей магазин
1 листопада 2021

Купив: Посудомийна машина Electrolux ESF2400OS, Замовлення №9211028318

Очень доволен! Быстрая доставка. Товар соответствует описанию. Живой магазин где можно посмотреть товар 24/7!!!
Відповідь представника «Repka.UA-надійний магазин»
Михайло Прлдлппр рекомендує цей магазин
29 жовтня 2021

Купив: Саундбар Samsung HW-Q700A, Замовлення №156898089

Купив іншу дешевшу модель, але так як не було в наявності мені за тою ж ціною запропонували краще дорожчу модель.
Елена Горбенко рекомендує цей магазин
27 жовтня 2021

Купив: фен REMINGTON D5950, Замовлення №9210928309

Очень быстрая доставка.Товар соответствует описанию. Очень довольна!
Slavik Zakharij рекомендує цей магазин
23 жовтня 2021

Купив: Детские столовые приборы PHILIPS Avent SCF712/00, Замовлення №9211014314

Товар хорошего качества. Бесплатная доставка
gurbychalex рекомендує цей магазин
22 жовтня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Gold (MLL83), Замовлення №9211016301

Зручно, швидко, безкоштовна адресна доставка Рекомендую
Мне Интересно не рекомендує цей магазин
14 жовтня 2021

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Gold (MLLM3), Замовлення №9211013305

Oksana не рекомендує цей магазин
25 серпня 2021

Купив: BEKO RCNA406E35ZXBR

По факту - магазин правий. Відправка працюючого холодильника за свій рахунок. Колір могли перевірити до прийомки. Це не складно, і навіть необхідно. Не тільки колір, а й вм'ятини, царапини. І в разі чого - не приймати товар.
13 січня 2022 Відповісти
Андрей Садовой рекомендує цей магазин
20 серпня 2021

Купив: LG UltraFine 27UL650-W

Все чудово, гарний магазин :)