Ольга Шостак рекомендує цей магазин
27 березня 2023

Купив: Nokia X20 8/128Gb (Nordic Blue), Замовлення №Заказ №15243

Рекомендую. Моє замовлення було виконано швидко. Ціна одна з найнижчих серед інших магазинів, швидка відправка. Товарний чек і гарантія присутні. Перед оформленням заказу я уточняла комплектацію, мені підтвердили наявність зарядного блоку. Але при отриманні його не виявилося. З'язавшись з представниками вони сказали, що ці моделі виробник перестав укомплектовувати зарядними блоками. Магазин запропонував за власний кошт купити та відправити мені блок. Це було приємно.
Oleksandr рекомендує цей магазин
25 березня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 10C 4/128GB Ocean Blue, Замовлення №15908

Моє замовлення телефону Xiaomi Redmi 10C 4/128GB Ocean Blue з NFC (Европа), було виконано швидко. Ціна одна з найнижчих серед інших магазинів, швидка відправка, повна відповідність опису телефону як на сайті. Телефон прийшов на Нову пошту, в фірменій коробці, що запаяна в заводську плівку. Магазин Cubix рекомендую!
aleksyeele рекомендує цей магазин
24 березня 2023

Купив: Xiaomi 12 Pro 8/256Gb (Purple) EU Global, Замовлення №Заказ №15246

Дякую за обслуговування. Все дуже швидко, ввічливий персонал. Заплатила в 10 годин, ввечері відпривили. Товар якісний, все відповідає заявленому.
nGray рекомендує цей магазин
20 березня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A04 4/64GB Black (SM-A045FZKG), Замовлення №без номеру

Kostiantyn Lohvinov рекомендує цей магазин
19 березня 2023

Купив: Xiaomi Redmi 10C 4/128Gb, Замовлення №№15207

Рекомендую!!! Відбулася наступна ситуація. Після оформлення заказу мій бать мав розмову з менеджером магазину. В якій було уточнено наявність чохла та захисного скла. Але при отриманні їх не виявилося. З'язавшись з представниками вони сказали, що ці моделі виробник перестав укомплектовувати чохлам та захисним склом. При подальшій розмові магазин запропонував за власний кошт купити та відправити ці товари батькові. Це дійсно було неочікувано приємно. Дуже раджу цей магазин, плюси були у всьому.
Pavel Kryvutsa рекомендує цей магазин
18 березня 2023

Купив: Смартфон Oukitel WP9 6/128GB Black, Замовлення №2737377373

Телефоном задоволений, відповідає повному опису даному на сайті. Сервісне обслуговування на вищому рівні, звернувся до них з проблемою яку вони виявили досить швидко і відремонтували якісно. Рекомендую
Vlad Makitrenko рекомендує цей магазин
11 березня 2023

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch5 44mm Silver (SM-R910NZSA), Замовлення №2

Купив годинник тут, але трохи переживав через те що ціна нижча за середню по іншим магазинам. Отримав на пошті там і перевірив всі штрихкоди та серійник. Виявилось що все ок, годинник оригінальний, наразі все працює.
Vitalii Zhydyk рекомендує цей магазин
10 березня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M5 4/128GB Green, Замовлення №5693

Товар прийшов без будь яких проблем! Надійно захищений товар) Ціна супер!! Загалом я задоволений магазином Cubix
Dmytro Shtanko рекомендує цей магазин
1 березня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Xiaomi Mesh System AX3000 2-pack (DVB4287GL), Замовлення №15128

Швидко зв’язалися у день замовлення (субота), підтвердили, відправили у понеділок, бо склади не працюють на вихідних. Налаштування роутерів дуже швидке, покрили квартиру із товстими стінами, що раніше не вдавалося одним роутером. Рекомендую
Hiver рекомендує цей магазин
17 лютого 2023

Купив: Смартфон Oukitel C25 4/32GB Black, Замовлення №12

Цена минимальная и отзывы положительные, молодцы.