Anton Huk не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
Вчора На модерації

Хотів купити: Cougar Royal 120 Mossa White, Письмовий стіл Cougar Royal 120 Mossa White

Оформив замовлення на стіл на сайті, через день збільшили ціну на 2 тис.грн. не передзвонили, не попередили. Однозначно погане враження від сервісу і витрачений час. Upd: зв'язався представник магазину, пояснив ситуацію що товар вже був куплений.
Александр Дробот рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Материнська плата ASUS TUF GAMING X670E-PLUS WIFI (90MB1BK0-M0EAY0), Замовлення №71275

Коробка від материнської плати при отриманні була привідкрита, не було захистної пломби, або плівки на коробці. На вигляд все нове, але цей момент трохи збентежив, ще не встановлював. Отримав на наступний день після замовлення.
Alex Gubsky рекомендує цей магазин
6 травня 2024

Купив: Материнська плата ASUS TUF GAMING B650M-PLUS (90MB1BG0-M0EAY0), Замовлення №71172

Купував тут материнську плату, все ок окрім одного аспекту, коробка та антистатичний пакет з материнською платою не були опломбовані, чи то так з заводу, або товар відкривали до мене невідомо. Тому краще запитуйте наперед про такі аспекти перед покупкою, все таки хочеться знати чи не користувались товаром перед вами.
Макс Сухина не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
2 травня 2024

Хотів купити: SSD накопичувач ADATA LEGEND 710 512 GB (ALEG-710-512GCS)

Замовив SSD але мені подзвонили та повідомили про те що його нема в наявності та запропонували взяти інший або почекати 1 тиждень.
Oleksii S. рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz Ripjaws S5 (F5-6000J3238F16GX2-RS5K), Материнська плата ASUS TUF GAMING B650M-E WIFI, Замовлення №70922

Вперше замовляв комплектуючі у цьому магазині, але був радий вибору. Це як коли шукаєш мідь, а знаходиш золото. Якість та сервіс на рівні. Рекомендую.
Anatoliy Melnychuk рекомендує цей магазин

Купив: SSD накопичувач Kingston XS2000 500 GB (SXS2000/500G), Замовлення №70992

Все чудово, рекомендую
Valera Kazimirchuk рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: SSD накопичувач Kingston KC3000 1024 GB (SKC3000S/1024G), SSD накопичувач Kingston NV2 4 TB (SNV2S/4000G), Замовлення №70872

Ціни чудові. Швидке виконання.
Валерій Коваленко рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX12, Замовлення №70838

Погано що не було накладеного платежу, тільки оплата на рахунок. Оплатив .і все добре Вже користують . рекомендую