Відгуки покупців

Якість матеріалів
Безшумність
Конструкція і догляд
Дизайн
Сподобалось: Быстро закипает, подсветка класная, смотрится довольно таки солидно, при этом цена не очень большая. Качество материалов нормальноя, не дешманское такое.3
Не сподобалося: немного собирается конденсат в верху кнопки включения при закипании
Досвід використання: кілька місяців
Качество чайника нормальное, довольно таки быстро закипает вода, при этом очень ефектная подсветка, особенно ночью, еще отмечу что собирается не большой конденсат в районе кнопки включение вверху, ну в общем чайник рекомендую, по соотношению цены к качеству.
Фото  undefined  від користувача kyznezovevg
Дизайн
Швидкість роботи
Екран
Час роботи
Камера
Сподобалось: Сподобався дизайн, сам по собі смартфон лежить зручно в руці, швидко працює, не глючить, камера гуд, бренд
Не сподобалося: я по мені трохи слабоватий аккамулятор
Досвід використання: рік і більше
На свій час, це був дуже добротний смартфон, камера гуд, якість знімків на висоті, не глючив ні разу, швидко працює, стильний дизайн, з невеличких мінусів можливо батарея тримає не так довго як хотілося, але бренд є брендом. Одже рекомендую до купівлі данний девайс.
Фото  undefined  від користувача kyznezovevg
Оцінка товара
Сподобалось: Гарно впливає на шкіру. Економне використання, вистачає надовго. Швидко поглинається. Доступна ціна. Надійний виробник.
Не сподобалося: Недоліків немає.
Досвід використання: кілька тижнів
З цієї серії кремів для зони навколо очей цього виробника, цей мені подобається найбільше. Легка текстура, має приємний ледь відчутний аромат. Миттєво поглинається шкірою, не залишаючи слідів. Добре впливає на шкіру, живить, зволожує, навіть здається дійсно має і ліфтинг ефект, підтримує молодість так точно. Вранці гарно прибирає втому припухлість і синці від недосипу, освіжає погляд. Економний розхід, тому при користуванні вранці і ввечері, вистачить десь на пів року, якщо не більше. Надійний виробник, перепробувала вже багато засобів і майже всі дуже сподобались. Цей крем рекомендую і сама буду купувати його і в подальшому.
Оцінка товара
Сподобалось: Типоразмер, качество и совместимость. Именитый производитель.
Не сподобалося: ---
Досвід використання: рік і більше
Шланг для пылесоса Samsung от именитого и проверенного временем производителя - достаточно практичный и довольно качественный аксессуар. Подошёл к моему пылесосу идеально. Со своей основной задачей этот экземпляр, от надёжного бренда Samsung, справляется добросовестно и виртуозно, и это радует и вдохновляет. Факт.
Фото  undefined  від користувача Radist
Сподобалось: Не гріється, швидкий
Не сподобалося: висока ціна
Досвід використання: кілька днів
Настала черга і 4-терабайтних носіїв.  Неодноразово чув про жорсткі  диски і про те, як вони працюють. Вирішив придбати на 4ТБ і виявився дуже задоволеним цим пристроєм. Відкрив кришку системного блоку, відключив на якийсь час звичайний SATA диск із встановленою на ній раніше ОС, підключив SSD залишивши його в підвішеному стані на кабелі, вставив завантажувальний диск з віндою і ввімкнув комп'ютер обравши пріоритетне завантаження з DVD приводу в BIOS. Новий пристрій визначився і почалося встановлення операційної системи, не потрібно було навіть форматувати розділ. Установка Windows 7 успішно пройшла за 20 хвилин. У процесі роботи за комп'ютером я помітив, що швидкість установки та роботи додатків збільшилася в два рази в порівнянні з тим, як було зі звичайним SATA жорстким диском. Перезавантаження операційної системи почало займати всього 42 секунди з моменту натискання кнопки "перезавантаження" і до відображення робочого столу! Все працює стабільно і швидко, щоправда, ціна за пристрій здається дещо неадекватною.
Kingston XS2000 4 TB (SXS2000/4000G)
Оцінка товара
Сподобалось: Гарний склад, котенятам подобається, відомий виробник.
Не сподобалося: Ціна.
Досвід використання: кілька тижнів
Гарний корм, для своїх двох підростаючих кошенят купую його вже не вперше. Зручна упаковка, соусу майже немає, в основному тільки шматочки, має приємний запах і апетитний вигляд. Коти їдять з задоволенням, після корму почуваються добре, грайливі і веселі, з туалетом також все добре. Однієї порції їм поки забагато, тому розділяю на декілька разів. В складі великий вміст продуктів тваринного походження — 80%, з яких курки 4 відсотки, також багато різних вітамінів, мінералів і рослинних компонентів. Єдиний мінус це ціна, корм дорогий навіть якщо купувати по акціях, тому купую його не так часто як хотілось би, а так корм дуже гарний. Рекомендую його!
Відповідність заявленій ємності
Дизайн та якість
Комплектація
Сподобалось: Вітчизняний бренд, підтримка бездротової зарядки, сучасний дизайн
Не сподобалося: Відсутність блоку для швидкої зарядки
Досвід використання: рік і більше
Бюджетний, але при цьому непоганий павербанк від українського виробника із можливістю бездротової зарядки. За весь час експлуатації не було помічено жодних якохось там проблем чи зауважень, тому мої рекомендації до купівлі
Оцінка товара
Сподобалось: Параметры, совместимость и практичность. Именитый производитель.
Не сподобалося: ---
Досвід використання: рік і більше
Мешок многоразовый для пылесоса от именитого и проверенного временем производителя - вполне приличный и достаточно практичный и вместительный аксессуар. Устанавливать его в пылесос несложно и недолго. Функции свои этот многоразовый мешок, от надёжного бренда Samsung, выполняет эффективно и чисто. Так что все довольны и смеются. Факт.
Фото  undefined  від користувача Radist
Продуктивність
Система охолодження
Тиша в роботі
Можливості розгону
Надійність
Сподобалось: Чималий об’єм відеопам’яті, підтримка більшості сучасних технологій, елегантний дизайн, ефективна система охолодження, пасивний режим при низькому навантаженні, наявність заводського розгону
Не сподобалося: Значне тепловиділення, значне падіння продуктивності при застосуванні трасуванні променів, урізана шина пам'яті
Досвід використання: кілька місяців
Повністю виправдовує як на мене свою вартість ця відеокарта, якщо навіть і програє Nvidia у трасуванні променів, то у всіх інших рівно тримається і ні в чому не поступається. Тому переплачувати "зеленим" не бачу сенсу, принаймі поки що, тому однозначно рекомендую!
Фото  undefined  від користувача Sappy_Capy
Якість звучання
Зручність конструкції
Ізоляція від зовнішніх шумів
Зовнішній вигляд
Комплектація
Сподобалось: Доволі якісне звучання, дуже зручна конструкція, підтримка кодеків aptX та aptX LL та підтримка Multipoint
Не сподобалося: Немає швидкої зарядки та фірмового ПЗ
Досвід використання: кілька днів
За свою ціну ці повнорозмірні навушники справляють гарне враження, а саме мають якісне та збалансоване звучання, чудову активну систему шумозаглушення та на диво дуже зручну конструкцію. Із мінусів це відсутність швидкого заряджання та будь-якого фірмового застосунку

Пошук відгука в розділі

Пошук відгуку в каталозі