Відгуки покупців

Оцінка товара
Сподобалось: Оригинальный рисунок, небольшой размер, цена, материал изготовления
Не сподобалося: не нашел
Досвід використання: кілька днів
Кухонное полотенце с класным рисунком с Веселыми поросятами. Сделано из хлопка, самый доступный из предложенных по цене. Хорошо впитывает влагу и быстро сохнет. Привлекает внимание, за счет рисунка.
Оцінка товара
Сподобалось: Быстро сохнет, хорошо впитывает влагу, оливковый цвет, занимает мало места, цена
Не сподобалося: не нашел
Досвід використання: кілька місяців
Быстросохнущее полотенце с абсорбирующей микрофибры, полотенце быстро сохнет, само по себе легкое и вбирает воды больше чем само полотенце. Цвет оливковый. Мне нравится пользоваться этим полотенцем на стадионе,так-как вечером после бега отлично что есть возможность вытереть лицо этим полотенцем
Оцінка товара
Сподобалось: невисока ціна, українська торгова марка, достатньо хороша якість металу, не ламаються та не гнуться в процесі використання
Не сподобалося: нічого
Досвід використання: рік і більше
Недорогі скоби на 12 мм для будівельного степлера від української торгової марки Sigma. В процесі використання не ламаються та не гнуться. Якість металу достатньо непогана.
Фото  undefined  від користувача T-Gra
Дизайн
Якість виготовлення
Комплектація
Сподобалось: Якість, ціна, комплектація
Не сподобалося: не має
Досвід використання: рік і більше
Купив даний змішувач на кухню у 2013 році, потік в 2024 (після 11 років служби). За всі 11 років, що прослужив даний змішувач я про нього не згадував, як говориться, поставив і забув. За таку ціну змішувач просто бомба!
Якість зображення
Дизайн
Комфорт при тривалій роботі
Регулювання положення екрану
Набір і компонування портів
Сподобалось: Матриця, можливості по налаштуванню положення, 24 дюйми, ціна на момент купівлі (взяв по акції за 3500грн.). 36 місяців гарантії.
Не сподобалося: При налаштуванні кольору на деяких показниках з'являється явне мерехтіння. При моїх налаштуваннях його немає. Виявляється лише на світло-жовтих відтінках на деяких сайтах. Не розумію, чому так.
Досвід використання: кілька тижнів
Чудовий монітор за такі гроші. Налаштування положення як вам зручно, 24 дюйми, дуже достойна матриця за такі гроші. Ще й динаміки є, хоча я їх навіть не перевіряв, бо не потрібні. На відділенні перевірили, знайшли 1 білий піксель, який видно на деяких кольорах, але в цілому під час користування його не видно взагалі, якщо не шукати. Довго не могли збагнути, як його повернути на °90, бо я брав спеціально заради такої можливості. Всюди написано, що це можливо, і на офіційному сайті також, а в інструкції в коробці про це ні слова. Як виявилось, повернути його можна тільки після того, як прикрутити і зібрати все повністю. І повертається він в ліву сторону. Відбувається це досить туго за рахунок конструкції. Але я видихнув з полегшенням, бо ледь не відмовився від покупки. Схоже що виробник змінював комплектацію, бо в комплекті кабель не DisplayPort, а HDMI. Тож довелося придбати додатково DP, бо саме на нього розраховував. Вже декілька тижнів працюю з ним і все добре. Брав в якості допоміжного монітору для роботи на заміну старому, який тримався з 2007 року. За такі гроші - це чудовий вибір, навіть враховуючи що модель стара і вже знята з виробництва. Але 36 місяців гарантії!
Оцінка товара
Сподобалось: Універсальний рідкий засіб, приємний аромат, гарно пере, піниться
Не сподобалося: -
Досвід використання: кілька місяців
Рідкий засіб для прання Pro Wash чудово видаляє бруд та плями, гарно піниться, має чудовий аромат, який залишається на одязі після прання, алергічних реакцій не викликає, має зручну пляшку з ручкою, зручно тримати та наливати гель до пральної машини, консистенція густа, витрачається економно, об'єму пляшки, а це 2 літри, вистачає на 57 разів при ручному пранні та на 50 разів в машинці автомат. Якістю прання задоволена, однозначно буду купувати ще.
Рідкий засіб для прання Pro Wash
Оцінка товара
Сподобалось: Соотношение цена - качество. Как говорится: просто, дёшево, сердито. За свои деньги - отличный выбор. Конечно правильно сравнивать с аналогичным товаром по цене или по мощности. но такой возможности нет. Если вам необходим культиватор, что бы не копать лопатой, то его объём цилиндра должен быть не меньше 200кубиков. Этот культиватор подойдет для приусадебного участка 10 - 30 соток. Если у вас пол гектара и более необходим культиватор с объёмом цилиндра более 300 кубиков. Не смотрите на киловатты и лошадиные силы. Только на объём цилиндра. Forte 80-MC New сделан добротно, двигатель работает хорошо, особых претензий нет. Сборка не сложная, но иногда приходится догадываться, что куда. Обязательная обкатка на холостом ходу не менее с последующей заменой масла.
Не сподобалося: Отвратительная инструкция к культиватору. Шрифт мелкий картинки мелкие. А ведь можно было больше дать наглядной информации по налаживанию и обслуживанию. Ну кто обращается в сервисные центры? Все всё делают сами и вот тут нормальная инструкция была бы к стати. По сборке вообще ни слова. Масляный фильтр: метка уровня масла плохо видна.
Досвід використання: кілька днів
Стоит ли покупать этот культиватор? Да. И своих денег он стоит. Лучшего по такой цене не найти. Единственный конкурент GTM B-7/80-3, но цена у него выше.
Оцінка товара
Сподобалось: хороша якість виготовлення, достатня надійність, невисока вартість, українська торгова марка
Не сподобалося: нічого
Досвід використання: рік і більше
Достатньо якісний, недорогий будівельний скобозабивач (степлер) від української торгової марки. Має досить непогану якість виготовлення, як за свою ціну. Користуюся більше року.
Фото  undefined  від користувача T-Gra
Відповідність заявленій ємності
Дизайн та якість
Комплектація
Сподобалось: Емкость, быстрая зарядка, защита от перегрева и короткого замыкания
Не сподобалося: Вес
Досвід використання: кілька годин
Давно хотелось заиметь такой павербанк, только вечно денег жалко. Есть много вариантов попроще, чтоб можно было телефон зарядить, но для ноута они не подходят. А время сейчас такое, что надо иметь запасной вариант и для мобильного интернета, и для ноутбука. Комплектный кабель заряжает ноутбук, только почему-то не сразу
Оцінка товара
Сподобалось: Хороші для догляду за дитиною; Помірна ціна; Зручна упаковка з клапаном;
Не сподобалося: За час користування не виявлено.
Досвід використання: кілька місяців
Хороші вологі серветки, купляємо вже кілька разів, добрі для догляду за дитиною, після використання у дитині не викликають ніяких реакцій,мають приємний запах та зручна упаковка.
Фото  undefined  від користувача Orestiv.

Пошук відгука в розділі

Пошук відгуку в каталозі