Дар'я М не рекомендує цей магазин
16 серпня 2023

Хотів купити: Електрична зубна щітка Oclean X Pro Elite Premium Set (6970810552089)

Продає товари, яких немає в наявності. Після оформлення замовлення відправили посилання на оплату (у четвер), наступного дня передзвонили, сказали, що в них форс мажор і зможуть відправити лише у понеділок. У понеділок товар так і не відправили, подзвонили лише у вівторок - товару немає в наявності, давайте оформлювати повернення коштів. Жодного разу не прозвучало вибачення за потрачений час і заблоковані кошти, та ще й звертались російською по телефону.
Відповідь представника «ТехноМарт»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Від імені всієї нашої команди просимо вибачення за те, що не змогли порадувати Вас нашим сервісом. Справді, стався форс-мажор на стороні постачальника, і наш магазин не зміг доставити Вам замовлення. Ми старанно працюємо щодня, щоб подібних ситуацій не було, але не завжди все залежить від нашого магазину. Сподіваємось на розуміння з Вашого боку. З менеджером керівництво магазину провело діалог щодо цієї ситуації. Дякую, що допомагаєте нам ставати краще і просимо вибачення, що відібрали Ваш дорогоцінний час. З любов'ю до клієнтів, інтернет-магазин ТехноМарт
Sviatoslav L. не рекомендує цей магазин
13 серпня 2023

Хотів купити: Зовнішній акумулятор (павербанк) Anker PowerCore III Slim 10000 mAh Black (A1247G11)

Таке враження ніби магазин спеціально занижує ціни щоб мати вигіднішу позицію на hotline. Замовляєш товар, а вони передзвонюють зі словами «Товар відправимо, але єдине що ціна змінилась на +100 грн.».
Відповідь представника «ТехноМарт»
Добрий вечір! Вибачаємось що не змогли порадувати Вас нашим сервісом. Наші фахівці постійно працюють над тим, щоб клієнти завжди мали доступ до актуального каталогу з широким вибором та приємними цінами! Але через високий попит на павербанки база магазину не встигає оновлювати ціни на цю групу товарів. Сподіваємося на Ваше розуміння! Дякуємо Вам за відгук! Ваш ТехноМарт
Шунько Глеб рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Купив: Праска з парою Tefal Express Steam FV2838E0, Замовлення №11627

Сделал заказ утюга на сайте магазина. Быстро рассмотрели заявку и подтвердили заказ. Утюг был в наличии, цена соответствует указанной на сайте. Доставили за 2 дня (как и обещали). В общем покупкой доволен. Спасибо, ТехноМарт!
Сакаль Соломия рекомендує цей магазин
3 серпня 2023

Купив: Соковижималка Bosh MES25A0, Замовлення №12097

Замовила у ТехноМарті соковижималку на подарунок мамі. Магазин спрацював швидко. Доставили в срок, приїхала ціла. Хорошій сервіс, нормальна ціна. Питань нема
Наталия Ромашка не рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Хотів купити: Газова плита Fiesta G 5403 S-W

Вказана ціна 5690 при оформленні 6690!!!
Відповідь представника «ТехноМарт»
Доброго дня. Дякуємо за відгук Вкажіть, будь-ласка, номер замовлення щоб ми мали можливість розібратись в цій ситуації.
Anastasiia Dimnych не рекомендує цей магазин
27 липня 2023

Хотів купити: Мікрохвильова піч whirlpool

Наявність товару на веб сайті не відповідає дійсності. Працівник служби підтримки повідомила мене про це по телефону, не дослухавши до кінця завершив дзвінок. На вебсайті товар залишається в наявності.
Відповідь представника «ТехноМарт»
Добрий день. Просимо вибачення за цю ситуацію. У цей день ми мали нетипову активність на нашому сайті, тому менеджер не встигав обробляти замовлення. Наступного разу ми вас не розчаруємо. Гарного дня!
Товар досі «в наявності» на сайті, він в дійсності є чи це знову помилка та дезінформація клієнтів? Ось посилання на товар котрий я замовила але ваші працівники стверджують що його в наявності немає https://tehno-mart.com.ua/whirlpool-amw-730-wh/?utm_medium=cpc&utm_source=hotline&utm_campaign=Микроволновые+печи&utm_term=Whirlpool+AMW+730+WH&utm_content=3940
10 серпня 2023 Відповісти
Ильченко Валя рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Купив: Витяжка телескопічна Gorenje TH64E3BG, Замовлення №10655

Отличная вытяжка, как всегда все с гарантией и надежно упаковано. Не первая наша покупка в ТехноМарт, ребята продают по хорошим ценам и с доставкой никаких проблем!
Борис Броварчук рекомендує цей магазин
21 червня 2023

Купив: Zelmer z813, Замовлення №10677

Блендер отличный! Пользуемся, довольны. Продавец сработал замечательно и вовремя. Рекомендую!
КрамаренкоВ рекомендує цей магазин
19 червня 2023

Купив: Фен JIMMY F6 Pro Red, Замовлення №10505

Відправили в день замовлення. Усе прийшло у відмінному стані. Спасибі велике!
Buyer's Note не рекомендує цей магазин
12 червня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Samsung RB34T675ESA, Замовлення №10376

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Придбав холодильник. Виникли проблеми з доставкою, магазин повідомив, що Нова Пошта відмовляється пересилати товар. який вище 170 см. Я зв"язувався з НП, де мене проінформували, як товар можна відправити. Я зв"язався з відділенням, куди потрібно було доставити товар. Все робив я. За тиждень часу магазин не напрягся ніяк. Вони вирішили, що питання доставки це проблеми покупця. В результаті час потрачено, холодильник не отримано, замовлення скасовано. Не рекомендую.
Відповідь представника «ТехноМарт»
Добрий день. Дякуємо за відгук та просимо вибачення за дану ситуацію. Від себе ми робили все можливе щоб Ваш товар був доставлений. Менеджер оперативно підтвердив замовлення, надіслав посилання на онлайн-оплату та все було стандартно. Наступного дня холодильник уже був на Новій пошті та готовий до відправки. На жаль, нам було відмовлено в доставці через те, що Ваше найближче відділення не приймає товари вище 170 см, а холодильник був близько 180. Менеджер відразу сповістив Вас про це, запропонувавши відправити ваше замовлення на відділення, яке прийняло б такий товар. Відповівши відмовою, наша команда почала шукати вихід із цього положення. Поспілкувавшись з представниками Нової Пошти різних рангів, наш магазин дійшов висновку, що ризикувати і порушувати правила транспортування холодильника (вказати замість висоти ширину та навпаки) або політику Нової Пошти (у накладній вказати висоту 170, а у примітці до відправки вказати справжню висоту) ми не станемо. Адже якщо холодильник був би пошкоджений (а при горизонтальному транспортуванні це найімовірніший результат), Нова Пошта відповідальності за нього не несла б. Тому менеджер зателефонував та сказав, що наш магазин не зможе доставити замовлення. Кошти повернулися на Ваш рахунок протягом 5 хвилин. Наш магазин просить вибачення за ці незручності та втрачений час. Сподіваюся Ви з розумінням поставитеся до цієї ситуації. Обіцяємо, що наступного разу ми Вас не розчаруємо :) Всього найкращого Ваш ТехноМарт