Маврин Олег2 рекомендує цей магазин
8 червня 2023

Купив: Bosh колонка, Замовлення №10053

Товар доставлено швидко, ціна і якість відповідають опису.
VB не рекомендує цей магазин
7 червня 2023

Хотів купити: Витяжка вбудована Elica LANE WH/A/72

Оформив замовлення на сайті, пройшло більше доби, але зі мною ніхто не зв'язався.
Василенко Женя рекомендує цей магазин
1 червня 2023

Купив: Водонагрівач, Замовлення №10325

Спасибо менеджеру за работу. Очень быстро была оформлена моя заявка и еще быстрее была отправлена. За сутки я получили свой заказ. Так держать!
Юлія Олексіївна, економіст КНП КМКЛ N4 не рекомендує цей магазин
17 травня 2023

Хотів купити: Bosch WAJ20180UA

Замовлення №10049. Замовляла на цьому сайті пральну машину, повідомили що доставка буде у вівторок, не дочекавшись доставки, сама зателефонувала в магазин,мені було повідомлено що уточнюється інформація, так вона досі і уточнюється, товар не отримала, не рекомендую цей магазин.
Броварчук Марія рекомендує цей магазин
31 березня 2023

Купив: Bosh mum seria 2, Замовлення №8904

Для першого разу враження дуже хороше, спасибі за роботу!!!!
l denти рекомендує цей магазин
24 березня 2023

Купив: Motorola Moto G32 6/128GB Mineral Grey (PAUU0013/0027/0024), Смартфон Motorola Moto G32 6/128GB Mineral Grey (PAUU0013/0027/0024), Замовлення № №8860

Дуже гарний магазин, відправили замовлення навіть раніше обговорюваного терміну, товар належної якості. В цілому задоволений, рекомендую цей магазин.
Анна Василів рекомендує цей магазин
23 березня 2023

Купив: Saeco Lirika 9851, Замовлення №9050

Усе сподобалося, товар надійшов швидко, підказали щодо нюансів, які цікавлять.
Оксана Барковська рекомендує цей магазин
4 березня 2023

Купив: Витяжка телескопічна Ventolux GARDA 60 INOX (1100) SMD LED, Замовлення №8777

Просте оформлення замовлення!Швидкий зв'язок з клієнтами та доставкa!
Kristina Kafelnikova рекомендує цей магазин
1 березня 2023

Купив: Холодильна камера Whirlpool ARG 18081 A++, Замовлення №8374

Вирішили з дружиною купити новий холодильнк Whirlpool ARG 18081 A++ саме тут тому, що по-перше він був в наявності,а по-друге ціна мене повністю влаштувала. Консултацію провели якісно, все пояснили. Короже кажучи немає до чого і придетрися.
Igor Sheyko не рекомендує цей магазин
28 лютого 2023

Хотів купити: Робот для миття вікон HOBOT Technology HoBot 388

Не актуальні ціни, замовлення не виконано. Зв?язались пообіцяли відправити товар протягом тижня, пройшло вже два - так ніхто нічого і не відправив. Ціна на товар змінилась зна +26% (з 13490грн до 18190грн) Більше менеджери магазину не зв?язувались хоча мають і ел.пошту і телефон вказані при замовленні.
Відповідь представника «ТехноМарт»
Добрий вечір. Дякуємо Вам за відгук і просимо вибачення за незручності, що склалися. Ви абсолютно праві, адже менеджер говорив, що дані пилососи будуть в наявності у нас в точці видачі через 2 тижні. І ми разом із Вами чекаємо на поставку, адже "Хоботи" завжди були бестселерами на нашому сайті. Але, на жаль, через проблеми з логістикою їх так і не привезли нам до сьогодні. Ми обов'язково Вам передзвонимо, коли вони таки з'являться у нас (якщо, звичайно, Ви все ще будете зацікавлені у покупці). Дякуємо ще раз за відгук, ваш ТехноМарт