Виктор рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Slim 5 16IRH8 Storm Gray (82YA00EBRA), Замовлення №1320240

Связались быстро и отправили в этот же день. Особенно понравилось, что не пришлось платить процент за услугу наложенного платежа, потому что ноут не дешёвый.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук! Наша команда завжди шукає шляхи, як зробити Ваше замовлення ще зручнішим та комфортнішим! Раді, що змогли догодити Вам швидкою доставкою та умовами післяплати. Нехай покупка тішить Вас тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Anima Rossa рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Gigabyte GeForce RTX 4070 WindForce OC 12228MB (GV-N4070WF3OC-12GD), Замовлення № Замовлення №27073 та №13

Обмінював відеокарту по программі Trade-in , величезна подяка Зенону, цей хлопець просто зробив мій день, був у Львові буквально на кілька годин і вирішив завезти карту на оцінку в магазин на Щирецький, такої оперативності навіть не очікував, замість заявлених 2х днів оцінку і тести зробили напротязі 2х годин, коли все було закінчекно - отримав повідомлення і Зенон відразу запропонував варіанти карт які мене цікавили. Однозначно це магазин куди я повернусь ще не раз.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам, що залишили відгук про Ваш візит в шоурум! Особливо раді, що змогли потішити Вас і нашою послугою Trade In і роботою співробітника. Вся наша команда прагне, щоб Ви отримали найкращі враження від нашого сервісу та візиту в шоурум, тому отримувати такі відгуки як Ваш, для нас дуже ціно! Бажаємо Вам, щоб нова відеокарта задовольняла Вас по параметрах тривалий термін! Завжди раді бачити Вас знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Artem_DiabolicSon рекомендує цей магазин

Купив: Збірка ігрового ПК, Замовлення №1329480

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Ваш відгук просто неймовірний! Дякуємо Вам, що детально описали весь процес, що відбувався під час покупки, а також описали роботу нашого співробітника! Нам дуже важливо знати, що Ваш візит до нашого шоуруму залишив у Вас приємні враження! Окремо хотілося б зазначити, що Ваш новенький ПК виглядає просто космічно! Бажаємо Вам, щоб новенький ПК тішив Ваше око тривалий термін, а ми з нетерпінням будемо чекати Вас знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Александр Зубович (Cage) рекомендує цей магазин

Купив: Відеокарта ASUS DUAL-RTX4070S-O12G, Замовлення №1331448

Дуже подобається цей магазин. Великий асортимент і дружні співробітники. Особисто дякую Максиму, дуже оперативно працює і дає гарну консультацію. Завдяки йому кожна покупка і консультація проходить із задоволенням
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за такі теплі слова у Вашому відгуку! Особливо важливо для нас знати, що наш співробітник зміг залишити приємні враження після покупки! Бажаємо Вам приємного користування та чекаємо знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
КРИПOЧЕК рекомендує цей магазин

Купив: Комплектуючі пк, Замовлення №1330732

Заказав комплектуючі пк зі збіркою усього до купи. Номер заказу 1330732. Зі мною швидко зв'язався працівник магазину Роман. Пк був зібраний дуже швидко та якісно, були продемонстровані усі тести. Після того як я забрав зібраний пк додому все працюе без проблем
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам, що залишили відгук про нашу співпрацю! Для нас дуже важливі відгуки, коли Ви відзначаєте роботу наших співробітників! Нехай збірка слугує Вам довго та надійно! Завжди раді бачити Вас в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
wasapkn рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Be Quiet! Pure Power 12 M 850W (BN344), Замовлення №1188083

Вночі замовив, ввечері того ж дня забрав на новій пошті.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що відзначили швидкість доставки та залишили відгук! Бажаємо Вам тривалого та приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Владислав Радченко рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Ігрове крісло anda seat T-pro 2 xl, Замовлення №1332232

Я знайшов у магазин випадково, бо побачив, що в ньому є ігрові крісла. Взагалі я не планував покупку, та менеджер Олег був на стільки доброзичливим, що я вийшов з магазину з кріслом за 17 тисяч. І взагалі не жалію, що зробив таку спонтанну покупку ?
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за такий приємний відгук про нашого співробітника! Раді, що змогли підібрати Вам товар який Вам сподобався та залишити приємні враження від покупки! Бажаємо, щоб крісло тішило Вас тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Ігор Ковтун рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Комплектучі, Комплектучі пк, Комплекуючі, Замовлення №1331872

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам, що залишили відгук! Для нас дуже важливо знати, що ми змогли залишити приємні враження після покупки! Бажаємо, щоб товар працював довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Михаил Чикинда не рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Asrock b550 pto4 , Материнська плата ASRock B550 Pro4, Замовлення №1320811

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Проаналізували Вашу ситуацію та перевірили, що саме сталося. Нам дуже прикро, що Вам довелося стикнутися з такою складністю. Прийняття товару на сервісне обслуговування в магазині відбувається продавцем, він має перевірити комплектацію товару, наявність значних механічних пошкоджень та повідомити Вам, що детальна перевірка буде відбуватися у сервісному підрозділі. Після чого пристрій передається для подальшої перевірки до нашого сервісного підрозділу. При перевірці товару в нашому сервісному підрозділі було виявлено подряпину на задній частині плати. На жаль, наявність механічного пошкодження, а також слідів використання пристрою на сокеті не дає можливості повернути кошти за товар. Сподіваємось що в розмові нам вдалося привести вагомі аргументи та Ви поставитеся до цієї ситуації з розумінням. З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
From Dnepr рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G GAMING X SLIM (912-V513-619), Замовлення №1322009

Гарний сервіс, притримати замовлення так як не булоь змоги прийти в дату прибуття товару. Хлопці в шоурумі Дніпро розбираються в товарах та можуть порекомендувати
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за теплі слова! Раді, що наші співробітники в шоурумі змогли допомогти Вам з консультацією! Бажаємо Вам приємного користування та з нетерпінням чекаємо знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA