Spyces рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Миша HATOR Pulsar 2 (HTM-510) Black, Замовлення №1341694

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що залишили відгук з фото! Раді, що обраний товар Вам сподобався та виправдав Ваші очікування! Особливо вдячні, що Ви оцінили наше обслуговування! Наша команда щодня працює над тим, щоб покупки залишали у Вас тільки приємні враження! Бажаємо Вам приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Bogdan Mihaylenko рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 квітня 2024

Купив: Наушники SteelSeries Arctis 1 Wireless (61512) Black, Замовлення №1341472

Замовив навушники Наушники SteelSeries Arctis 1 Wireless (61512) Black. Були невеликі проблеми з замовлення які телемарт вирішив швидко. Дякую
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за відгук! Раді, що змогли швидко відреагувати та надати рішення, що Вас задовольнить! Бажаємо Вам тільки приємних покупок! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Сергей рекомендує цей магазин

Купив: Процессор, ОЗУ, корпус, материнская плата , Замовлення №1322750

Хороший магазин. Заказывал Процесор AMD Ryzen 5 3600 3.6(4.2)GHz 32MB sAM4 Box., ОЗП G.Skill DDR4 8GB 3200Mhz Aegis 2 шт.( Одна ОЗУ оказалась бракованная, обмен прошел без проблем), Кулер Deepcool GAMMAXX 300, Корпус 1stPlayer B2-4R1 без БЖ Black, Материнська плата AsRock B450M Pro4 R2.0 (sAM4, AMD B450)
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук! Особливо раді, що змогли забезпечити Вам якісне обслуговування та швидко вирішити питання з ОЗП. Бажаємо Вам приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Дмитрий Могильный рекомендує цей магазин

Купив: Відеокарта ASUS DUAL-RTX4070-O12G, Замовлення №№1339234

Магазин и обслуживание супер, купил по уценке 4070 асус дуал карта огонь.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук. Чудовий вибір! Раді, що змогли потішити Вас якістю товару та обслуговування! Нехай пристрій тішить Вас тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Evgeniy Ryaboshapka рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: комплектуючі для пк, Замовлення №1307750

Купляв для самостійної збірки комплектуючі для пк, але зібрати в мене не вдалося, не вистачило знань для цього. Довелося їхати до магазину, де мені надали профессійну допомогу у збірці ПК під ключ і через годину я вже мав повністю робочий пк, дякую Артему за допомогу!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро вдячні Вам за відгук та за готовність рекомендувати нас! І справді збірка ПК це доволі технічно складний процес, тому на допомогу завжди прийдуть наші спеціалісти! Раді, що Артем зміг допомогти Вам у вирішенні питання, дякуємо, що відзначили його роботу! Бажаємо Вам приємного користування та чекаємо знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Art JESUS рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Сбор пк, Замовлення №1330918

дякую за обслуговування Андрію зробив все швидко та якісно , рекомендую всім у Львові TELEMART
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро вдячні Вам за відгук з фото. Ваш новенький ПК виглядає чудово! Раді, що Андрію вдалося врахувати всі Ваші побажання до збірки та надати якісний сервіс! Бажаємо Вам приємного користування та чекаємо знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Pavlo Tutevych рекомендує цей магазин

Купив: ПК, Замовлення №1336864

Класний магазин та сервіс. Окрема подяка Андрію
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за відгук та за те, що рекомендуєте нас! Для нас це дуже важливо! Особливо приємно, що Ви відзначили роботу Андрія! Нехай ПК тішить Вас тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Valentin Klyuchnik рекомендує цей магазин

Купив: Ігровий комп\'ютер , Замовлення №1316953

Дуже задоволений якістю обслуговування та кваліфікацією працівників магазина Телемарт в м. Дніпро, а саме Артема. Допоміг підібрати максимально якісні та круті комплектуючі, та зібрав системний блок, замовлення 1316953. Рекомендую данний магазин.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за відгук та такі теплі слова про нашого співробітника! Для нас особливо важливі відгуки, в яких Ви згадуєте роботу наших співробітників! Бажаємо Вам, щоб комп'ютер слугував Вам довго та справно! Завжди раді бачити Вас в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
rpuzzly рекомендує цей магазин

Купив: MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE OC 8192MB, Замовлення №1334801

Не перший раз купую комплектуючі у цьому магазині, збирав свій старий тут, і цього разу одразу до нього. Ціни приємні, обслуговування на вищому рівні, на сайті можна все зібрати та ще Ц запропонують перевірити або зібрати все до купи. Окрема подяка за трейд-ін, думав старі деталі будуть покриватися пилом на поличках, а ні, майже все забрали ще й по гарній ціні. Хлопцям в Тернопольському магазині окрема подяка, ніякого нав?язування , гарні рекомендації. Тільки приємні враження.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за довіру та такі теплі слова! Раді, що змогли надати Вам високий рівень обслуговування та залишити приємні враження! Особливо вдячні, що Ви відзначили нашу послугу Trade In та роботу наших співробітників в Тернополі! Бажаємо Вам, щоб покупка тішила Вас тривалий термін і з нетерпінням чекаємо знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Nikyso рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Зарядна станція Choetech Portable Power Station 1200W (BS005), Замовлення №1335442

Рекомендую магазин, особливо вразило обслуговування, дякую ввічливому персоналу.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро вдячні Вам за відгук! Раді, що наше обслуговування залишило у Вас такі приємні враження! Нехай пристрій слугує Вам довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA