Магомед Демиров рекомендує цей магазин
6 травня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 4/128GB Ice Blue, Замовлення №74506

Товар якісний. Вчасно доставили. Ніяких нарікань.
Dmytro Novikov не рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB Titanium Gray (SM-S928BZTH), Замовлення №74239

Товар не зареєстровпно для продажу в Україні. Смартфон оригінальний але невідомо його походження, інформації про відсутність реєстрації IMEI замовлена і не вказана на сайті! Видали нарантійний талон від магазину на 3мес и фіскальний чек тільки від нової почти.
Олег Горбатюк рекомендує цей магазин
28 квітня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 FA507RR Mecha Gray (FA507RR-HN036), Замовлення №74409

Хороший магазин. Купили без проблем по накладеному платежу. Встановили віндовс в магазині. Рекомендую магазин, хороша команда.
Захар Пащун рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian, Замовлення №74273

Все добре. Телефон працює норм. Хотів у заводській плівці, але сказали, що будуть пломби і товар новий.
Назар Яскал рекомендує цей магазин
27 квітня 2024

Купив: Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 5 Pro Black (BHR7664CN), Замовлення №73396

Замовляв навушники. Доставили швидко. Через деякий час зрозумів що батарея тримає погано (десь до 10 годин замість 38 заявлених). Відправив в магазин на діагностику, в результаті мені повернули кошти. Комунікацією та вирішенням проблеми задоволений. Магазин рекомендую.
RoKeRhom9k рекомендує цей магазин
27 квітня 2024

Купив: Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 12/512GB Wi-Fi Graphite (SM-X910NZAE), Замовлення №74407

Ціна відповідна. Доставка швидка. Товар в наявності новий і без пошкоджень. Задоволений. Рекомендую)
Виктория Плясун рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/512GB Obsidian, Замовлення №73699

Отримала телефон швидко, але без чеку. Чек відправили у вайбер. Телефоном задоволена. Поки політ нормальний. Дякую
IerihoN32 рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Ноутбук Redmi Book Pro 15 (JYU4540CN), Замовлення №73861

Товар як і було вказано на сторінці був у наявності, ціна актуальна. Швидко зв'язалися, уточнили деталі що до софту. Одразу замовив гравіювання клавіш кирилицею. Все було зроблено і відправлено чітко в зазначені терміни. Дуже позитивний опит співпраці с цим магазином.
E Yurch рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra SM-S9280 12/512GB Titanium Gray, Замовлення №74586

Супер швидка доставка, приємні оператори З товаром все добре Дякую!
Andrew Qwe рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Телефон Sony Xperia 10 V, Замовлення №73595

Отримав телефон доволі швидко. Телефон новий і все відповідає опису. Працює без проблем. Рекомендую магазин.