Сержио Т рекомендує цей магазин
4 лютого 2023

Купив: Xiaomi Mijia, Замовлення №3420

Купував з доставкою, одразу перевірили Все працює добре. Картинка суперова, поки роботою задоволений
Morgan JP рекомендує цей магазин
3 лютого 2023

Купив: Саундбар 60 Вт з сабвуфером 60 Вт Yamaha SR-B20A Blac, Замовлення №3370

Цікавився саунд баром Єдиний магазин який надав мені консультацію Окрема подяка за те що зашейрили власний досвід Кул !
Віталій Ланецький не рекомендує цей магазин
14 січня 2023

Хотів купити: Jamo Сабвуфер 75-150 Вт Jamo S 810 SUB Walnut, Сабвуфер Jamo S 810 SUB Walnut

Зробив замовлення на цей товар. Більше тижня ні слуху,ні духу. Магазин мовчить.Телефони не відповідають. Не рекомендую!
Дмитрий Семенович не рекомендує цей магазин
4 січня 2023

Хотів купити: Мультимедійний проектор Thundeal TD92 (basic version)

Магазин свідомо вводить в оману покупця. Зробив замовлення через два дні мені подзвонили і сказали те саме що і іншим людям що купували в магазині, що товару немає у наявності але є такий самий тільки на 700 грн дорожче, при тому досі на сайті стоїть статус є в наявності. Тактика проста гарною ціною заманити покупця на сайт і продати товар який йому не був потрібен. Шкода змарнованого часу
КОНСТАНТИН ГАШАНОВИЧЬ не рекомендує цей магазин
26 листопада 2022

Хотів купити: Changhong C300

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Будьте уважні не робіть оплату! Фірма вказує не вірні ціни! Замовлення не виконують! На контакт не йдуть.
Відповідь представника «showtime.ua»
Доброго дня! Напишіть будь ласка номер замовлення, яке залишали на сайті або Ваш контактний телефон. Ціна на модель, що Ви вказали вірна та актуальна. Усі останні замолення на цю модель виконані та опрацьовані. Чекаємо на Вашу відповідь!
Замовлення №2691 магазин не виконав!
3 грудня 2022 Відповісти
Maxg рекомендує цей магазин
20 листопада 2022

Купив: XGIMI Horizon Pro XK03H

Придбав проектор у цьому магазині, товар новий прийшов цілий та запакований. Рекомендую цей магазин.
wizzard не рекомендує цей магазин
1 липня 2022

Хотів купити: Bose QuietControl 30, Замовлення №2167

Замовлення №2167 Навушники Bose QuietControl 30 / 11 750 грн ? 1 а по факту нету :(
Коваль рекомендує цей магазин
28 червня 2022

Купив: Xgimi elfin, Замовлення №2113

Выбирал для дома проектор с месяц, остановился на этой модели, модель супер, на хотлайне нашел этот магазин, цена наличие соответствует. Доставили по киеву на след день. Товаром и магазином доволен
Oleksii Boldyriev не рекомендує цей магазин
26 травня 2022

Хотів купити: Смарт ТВ-приставка X96 Max Plus (4GB/32GB), Замовлення №1985

На сайті товар "В наявності". Реально відсутній.
Hidididi не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 травня 2022

Купив: Everycom M7 Plus (basic version), Замовлення №Хз

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Моя проблема вде вирішенна дякую!
16 травня 2022 Відповісти