Костя Чепкий рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 (82WK0082US), Замовлення №88419

Гарне обслуговування, відправили швидко. Рекомендую!
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Костянтин! Дякуємо за ваш відгук та рекомендацію нашого магазину. Ми раді, що ви задоволені покупкою ноутбука Legion Pro 5 та нашим сервісом. Завжди намагаємося забезпечувати швидке та якісне обслуговування. Сподіваємося, ваш новий ноутбук буде надихати вас на нові досягнення. Чекаємо на вас знову
Didenk0 рекомендує цей магазин
4 травня 2024

Купив: Tcl tpc645, Замовлення №88192

Все добре, рекомендую
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Дякуємо за ваш відгук та рекомендацію! Ми раді, що ви задоволені покупкою TCL TPC645 та нашим сервісом. Завжди намагаємося забезпечити наших клієнтів найкращим. Сподіваємося бачити вас знову у нашому магазині! З найкращими побажаннями
Лилия Игнатенко рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Samsung RB38T600ESA, Замовлення №88254

Сказали, що час отримання товару 10 днів. Привезли через 2 дні. Все добре. Рекомендую.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Ліліє! Дякуємо за ваш відгук та високу оцінку нашого сервісу. Ми раді, що змогли доставити ваш холодильник швидше запланованого терміну та що ви задоволені покупкою. Ваша рекомендація має велике значення для нас. Сподіваємося на ваше подальше звернення до нашого магазину! З найкращими побажаннями
Ярослав Кошмаринський рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Victus by HP Gaming Laptop 15, Замовлення №59001140141854

Сподобалась оперативність хлопців, та націленість на клієнта, в цілому задоволений
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Ярославе! Дякуємо за ваш позитивний відгук та високу оцінку нашої роботи. Нам дуже приємно, що ви оцінили оперативність нашої команди та клієнтоорієнтованість. Ми завжди намагаємося забезпечити наших клієнтів найкращим сервісом та підтримкою. Сподіваємося бачити вас знову серед наших покупців!
Юра Котенко рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-58 (NH.QM0EP.001), Замовлення №79412

Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Юро! Дякуємо за ваш відгук та рекомендацію нашого магазину. Ми раді, що ви залишились задоволені покупкою ноутбука Nitro 5 та нашим сервісом. Завжди намагаємося забезпечувати наших клієнтів високою якістю обслуговування та конкурентоспроможними цінами. Сподіваємося бачити вас знову!
Ирина Амелина рекомендує цей магазин
26 квітня 2024

Купив: Блендер заглибний Braun MQ9195XLI, Замовлення №85967

Благодарю магазин в лице его менеджеров! Все состоялось четко,оперативно! Коммуникация продавец - покупатель тоже отличная! Магазин однозначно советую!
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Ірино! Дякуємо за ваш чудовий відгук та високу оцінку нашого сервісу. Ми раді, що процес покупки пройшов швидко та гладко. Ваші позитивні слова про нашу команду дуже важливі для нас. Сподіваємося бачити вас знову серед наших покупців. З найкращими побажаннями
ДАРЬЯ КРУКОВСКАЯ рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Ноутбук HP 250 G9 (6F217EA), Замовлення №87685

Задоволена сервісом, на наступний день забрали, все перевірили з продавцем, на мої питання дали детальну відповідь. Надійний магазин, рекомендую. Окремо приємно, що саме тут ще й мишку подарували до ноутбуку.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Дар'є! Дякуємо за ваш позитивний відгук та рекомендацію нашого магазину. Ми дуже раді, що ви оцінили рівень нашого обслуговування та задоволені подарунком. Нам важливо, щоб наші клієнти отримували не тільки якісну продукцію, але й високий рівень сервісу. Сподіваємося бачити вас знову серед наших покупців! З найкращими побажаннями
Inna Ruban не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 квітня 2024

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Paperwhite 11th Gen. 16GB Black, Замовлення №29497

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Хочу виправити свій відгук. Почну з мінусів, як на мене. - Додаткові 1,8% до вартості товару при оплаті на рахунок через платіжну систему - Відсутність комунікації з клієнтом при зміні будь-яких умов (наявність на складі, зміна строку доставки, підтвердження надходження коштів, було б добре щоб це повідомлялося на пошту - таким чином клієнт в курсі процесу і не хвилюється, що відбувається). А так вимушена була кожного дня питати, що відбувається... +Звичайно, вигідна ціна +Начебто сайт нормальний і особистий кабінет (тільки знову ж поетапно не видно, що відбувається з твоїм товаром) +Компенсували доставку, тому що затримали товар. Висновок: знімаю негативну рекомендацію, величезне дякую за товар та компенсацію доставки, через відсутність комунікацій дуже хвилювалася, що сайт шахрайський, та все добре. Рекомендую, покращуйте комунікації з клієнтами.
26 квітня 2024 Відповісти
Костянтин Гонтар рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series X 1TB (889842640816), Замовлення №29389

Приємне спілкування, швидка обробка замовлення, рекомендую!
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Костянтине! Дякуємо за ваш відгук і рекомендацію. Ми раді, що ви оцінили швидкість обробки вашого замовлення та якість спілкування з нашою командою. Насолоджуйтесь грою на вашій новій Microsoft Xbox Series X і сподіваємося бачити вас знову у нашому магазині.
наталія іванюк рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0), Замовлення №87265

Дякую. І магазин і покупка повністю виправдали мої сподівання
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Наталіє! Дякуємо за ваш відгук та високу оцінку нашої роботи. Ми дуже раді, що ви залишились задоволені покупкою пароочисника SC 3 EasyFix та обслуговуванням у нашому магазині. Сподіваємося бачити вас знову та завжди готові запропонувати найкращі товари та сервіс. З найкращими побажаннями