Vi Tel рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Lenovo Xiaoxin Pad 2022 8/128GB, Планшет Lenovo Xiaoxin Pad 2022 6/128GB Wi-Fi Grey (ZAAM0062), Замовлення №79730

Магазин відпрацював замовлення оперативно, менеджери допомогли з питаннями перевірки девайса та його налаштування. Рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Дякуємо Вам за позитивний відгук про покупку Lenovo Xiaoxin Pad 2022 8/128GB! Ми раді, що ви задоволені цим планшетом. Наша команда завжди намагається надати якісні продукти, які відповідають вашим потребам. Якщо у вас є будь-які питання або потребуєте додаткової допомоги, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас. Ми завжди тут, щоб допомогти Вам. Бажаємо вам приємного користування планшетом Lenovo Xiaoxin Pad 2022 і надіємося, що він вас не раз порадує своїми можливостями та функціями.
Viacheslav Khromiak рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Bose QuietComfort Ultra, Замовлення №78796

Були проблеми повернення товару через те що коробка була відкрита. В результаті вийшло домовитись повернути товар.
Ирина Маковійчук рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Ноутбук ASUS X515JA (X515JA-BQ3328), Замовлення №79206

Все пройшло чудово. Рекомендую. + Подарунок. Мишка
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Дуже раді, що Вам сподобався ноутбук X515JA (X515JA-BQ3328)! Дякуємо за Ваш позитивний відгук. Ми доклали багато зусиль, щоб забезпечити якість та задоволення від наших товарів. Ноутбук X515JA (X515JA-BQ3328) є потужним та надійним пристроєм, який прекрасно виконує завдання будь-якого рівня складності. Маючи сучасний дизайн та ергономічну клавіатуру, цей ноутбук забезпечує комфорт під час користування. Будь ласка, звертайтеся до нас, якщо у Вас виникнуть запитання або потреба в підтримці. Наснаги та гарного дня!
Іграшковий Світ рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Планшет Blackview Tab 13 Pro 8/128GB Twilight Blue, Замовлення №79414

Хороший магазин. Рекомендую Найдешевша ціна на планшет. Супер.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день. Дякуємо Вам за відгук. Будемо раді Вас бачити знову в нашому магазині.
Роман Галiв рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Ноутбук hp , Замовлення №79276

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Не прислали об іцяної безпровідної мишки ро акції.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Доброго дня! Дякуємо вам за позитивний відгук про вашу покупку ноутбука в нашому магазині! Ми раді, що ви задоволені якістю продукції. Приносимо вибачення за те, що не відправили замовлений вами подарунок. Ми дуже шануємо наших клієнтів і завжди намагаємося задовольнити всі їхні потреби. Подарунок був неочікувано відсутній через технічну помилку, за що ми приносимо щирі вибачення. Щоб вирішити цю ситуацію, ми надішлемо вам подарунок окремо, і ми зробимо все можливе, щоб це стало для вас приємним сюрпризом. Ще раз дякуємо за ваш відгук та розуміння. Ми цінуємо вашу довіру та вибір нашого магазину. Надіємося на подальшу співпрацю та забезпечимо вас якісними товарами і відмінним обслуговуванням. З найкращими побажаннями, Команда нашого магазину
Питання з мишкою вирішили.
30 січня 2024 Відповісти
Andy Berezovskiy рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Ноутбук Acer Enduro Urban N3 EUN314-51W-70H4 (NR.R18EX.009), Замовлення №1

А чо норм такий магаз, усьо тіп топ і продавець бадьорий козак. Трохи стрьомне розташування офіса, але теж цікава пригода.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Доброго дня! Щиро вдячні за ваш відгук про наш магазин! Велике спасибі за ваше замовлення! Раді, що ви задоволені нашими товари та обслуговуванням. Ми завжди намагаємося виконувати потреби наших клієнтів і забезпечити вам якісну продукцію. Нам шкода, що розташування нашого офісу трохи вас здивувало. Ми розглядаємо можливості для поліпшення нашої локації, щоб зробити його більш зручним для наших клієнтів. Це цікава пригода, і ми раді, що ви це оцінили. Ще раз велике дякуємо за відгук та вибір нашого магазину. Це дуже мотивує нас працювати ще краще. Чекаємо на ваші майбутні замовлення та надіємося на подальшу співпрацю. З найкращими побажаннями, Команда нашого магазину
Roman Moskaltsev рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: Ноутбук Msi Thin GF63 , Замовлення №78265

Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день! Вдячні за ваш позитивний відгук про покупку ноутбука Msi Thin GF63! Ми раді, що ви задоволені своїм вибором. Наша команда завжди працює над тим, щоб надати вам якісний товар і відмінне обслуговування. Цей ноутбук дійсно має потужні характеристики й стильний дизайн, що робить його чудовим вибором для різних задач. Якщо в у майбутньому з'являться будь-які питання чи потреба в підтримці, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас. Ми завжди тут, щоб допомогти вам. Ще раз велике дякуємо за вашу покупку та відгук. Нехай ваш новий ноутбук Msi Thin GF63 приносить Вам задоволення. З найкращими побажаннями, Команда нашого магазину.
Надія Кадикало рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: 75811, Духовка , Духовка електрична Gorenje BOSX6737E09BG, Замовлення №75811

Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день! Дякуємо вам за позитивний відгук про покупку духовки електричної BOSX6737E09BG! Ми раді, що ви задоволені якістю продукту. Наша команда завжди намагається забезпечити найкращий вибір та якість для наших клієнтів. Якщо у вас виникають будь-які питання або потребуєте додаткової допомоги, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми завжди готові допомогти вам. Ще раз дякуємо за вашу покупку та відгук. Залишайтесь з нами і отримуйте задоволення від використання наших високоякісних товарів. Дякуємо, що обрали нас! З найкращими побажаннями, Команда нашого магазину
Fanny рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX507ZI (FX507ZI-F15.I74070), Замовлення №78659

Ноутбук приехал в идеальном состоянии, все найс. Единственный момент это то что в данной модели на зарядном устройстве вилка для ЕУ розеток и пришлось идти в магазин докупать переходник (благо они стоят не дорого)
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Доброго дня! Дякуємо за ваш позитивний відгук про покупку ноутбука TUF Gaming F15 FX507ZI (FX507ZI-F15.I74070)! Ми раді, що ви задоволені своїм новим ноутбуком. Однак, ми щиро приносимо вибачення за відсутність перехідника з EY розетки. Це наша помилка, і ми вже працюємо над тим, щоб вирішити цю ситуацію. Будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки і надайте нам необхідну інформацію для доставки. Ще раз вибачте за дискомфорт, і дякуємо, що підкреслили це у вашому відгуку. Нам дуже важлива ваша задоволеність, і ми постараємося зробити все можливе для вашого комфорту. З найкращими побажаннями, Команда нашого магазину.
Реута Сергей рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Ноутбук MSI Thin GF63 12VE (GF63 12VE-665XPL), Замовлення №78715

Чудовий магазин, мій ноут що замовляв забрали передімною, але зробили більш вигіднішу пропозицію я задоволений запропоновиним вибором
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день! Дякуємо вам за ваш позитивний відгук про покупку ноутбука Thin GF63 12VE (GF63 12VE-665XPL)! Ми раді, що ви задоволені своїм вибором та якістю продукту. Цей ноутбук дійсно має вражаючі характеристики та потужність, що забезпечує високу продуктивність у роботі та розвагах. Наша команда завжди працює над тим, щоб надати вам найкращі товари та задовольнити всі ваші потреби. Якщо у вас будуть додаткові запитання або потреба у підтримці, звертайтесь до нас - ми завжди готові допомогти вам. Дякую ще раз за ваш відгук та за обрання нас. Нехай ваш новий ноутбук Thin GF63 12VE принесе вам багато задоволення та ефективно допомагає в усіх ваших справах. З найкращими побажаннями, Команда нашого магазину