Карина Удовенко рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: МІКРОФОН DEFENDER FORTE GMC 300 USB 1.5 М (64631), Замовлення №10575594

Отримала мікрофон своєчасно і без повторних дзвінків, як було в іншому місці. Де мені спочатку перенесли дату доставки, а потім і взагалі сказали, що вибачте, нема :( Загалом задоволена і обслуговуванням в магазині і ціною і часом доставки (на наступний день вже забрала) :)
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за вичерпний позитивний відгук про досвід замовлення у нашому магазині. Сподіваємося, покупка буде вас тільки радувати.
Michael Kolomoets рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Кронштейн Vinga TM34-4451, Замовлення №20-10560994

Приємно вкотре звертатися до Персоналу, який попри все в наш час йде на зустріч для вирішення любого питання!
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за високу оцінку нашого обслуговування. Раді будемо бачити вас знову в Брейн.
Александр Бабенко рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Корпус MSI MAG FORGE 120A Airflow, Замовлення №20-10555268

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо, що позитивно оцінили Brain.
Vasily Shurlygin рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Патч-корд 20м FTP cat 6 CCA gray Cablexpert (PPB6-20M), Замовлення №20-10543143

Як завжди професійний підхід до обслуговування клієнтів. Замовлення виконано повністю і в строк, товар відмінної якості. Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за високу оцінку нашого обслуговування. Раді отримати рекомендації.
Dmitriy Semyroz рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Chieftec power supply 1200w, Замовлення №20-10546109

Класний магазин. Замовляв блок живлення. Доставили раніше терміну. Якість супер. Рекомендую
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за високу оцінку Brain. Цінуємо час наших покупців і намагаємося якнайшвидше виконувати замовлення.
Alexander Khoma рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: ПУЛЬТ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ ДРОНА RADIOMASTER POCKET ELRS TRANSPARENT (HP0157.0053-M2), Замовлення №20-10535060

Замовляю в магазині не перший раз, все подобається: вартість товара виходить нижче ніж у конкурентів за рахунок бонусів, швидка відправка, якість товара гарна. Рекомендую!
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за вичерпний відгук і вибір Брейн для покупок. Прагнемо пропонувати кращі пропозиції для наших покупців.
Gred757 рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Кабель USB Type-C Cablexpert USB 2.0 Type-C0.2m (AB-OTG-CMAF2-01), Патч-корд Vinga UTP Cat.5e 15m Yellow (VCPPCCCS15Y), Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS RT-AC1200 V2, SSD накопичувач ADATA Ultimate SU650 512 GB (ASU650NS38-512GT-C), Замовлення №20-10072943

Гарний магазин в якому можна повністю собі придбати увесь комп'ютер, чи іншу електроніку. Особливо для мене він знаходиться в абсолютній доступності громадським транспортом. У випадку, якщо станеться гарантійний випадок, на їх сайті можна сповістити про гарантійний випадок, і магазин вирішити даний гарантійний випадок.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за розгорнутий позитивний відгук. Сподіваємося й надалі забезпечувати тільки гарні емоції від покупок в Брейн.
Вікторія не рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: ABS plastik, Замовлення № №20-10518938

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Вибачте за завдані незручності. Напишіть нам листа на trade@brain.com.ua і наші співробітники вишлють потрібні документи. Ми відмовилися від паперових екземплярів. Також всі документи є в особистому кабінеті на сайті Brain, де можна самостійно завантажити чек і гарантійний талон. Доставка нашим магазином здійснюється до під'їзду, ці умови не визначаються розміром товару. Сподіваємося на розуміння й можливість змінити враження на краще.
Yurtyn рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Модуль пам\'яті для комп\'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz Fury Beast Black Kingston Fury (ex.Hyper, Замовлення №20-10519399

Один з найулюбленіших магазинів практично по всім пунктам: наявність, ціна-якість, зв'язок, обслуговування та окремим бонусом - філії в моєму місті, де якщо не забереш товар в день замовлення, то як мінімум - ніяких переплат за доставку. Мої найкращі рекомендації!
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за розгорнутий відгук про наш магазин і рекомендації. Раді високій оцінці нашого асортименту, процесу виконання замовлення й доставки. Сподіваємося, покупка буде вас тільки радувати.
Андрей Шор не рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Хотів купити: Ключ гайковий Tolsen 15280

Замовив товар на сайті магазину та при замовленні уточнив, доставка до дверей квартири? Вказали, що так, до дверей. Коли привезли, не захотіли доставляти до квартири. Замовлення вагою до 1кг. Я не маю можливості виходити до кур'єра. Що це за сервіс? Зараз іде війна, люди інваліди, а у вас доставка до під'їзду? Залишився тільки негатив по відношенню до вашого магазину та сервісу! І не хочеться більше у вас купувати!!
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Вибачте за описане. Доставка в нашому магазині здійснюється до під'їзду. Просимо зазначити у коментарі до відгуку номер замовлення, по якому були погоджені інші умови доставки. Прагнемо розібратися в цій ситуації й покращити наше обслуговування.