Ruslana Stashkiv рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: таблетки для посудомийних машин Finish Таблетки для посудомоечных машин All in 1 94 шт (5997321736280), Замовлення №20-10425118

Товар був в наявності, по акційній ціні. Одразу пішла і забрала. Дуже задоволена.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за вичерпний відгук. Раді будемо бачити вас знову в Брейн.
Alexandr Shpachinskij рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: М\'ЯЧ ДЛЯ ФІТНЕСУ ECOFIT MD1225 65СМ, Замовлення №20-10423698

Після замовлення швидко прийшло повідомлення що заказ формується , у повідомлені було сказано що можна забрати замовлення після 13:30 . Наступного дня прийшло повідомлення о 11:00 що замовлення уже на місці . Спасибі за оперативність і за якість товару #рекомендую Вас
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за високу оцінку Brain. Цінуємо час наших покупців і намагаємося якнайшвидше виконувати замовлення.
Lurik рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Смартфон DOOGEE X95 3/16GB Black, Замовлення №20-10412293

Купую досить давно в цьому магазині. Мені все подобається. Рекомендував кільком друзям. Були моменти, коли повертав товар, все проходило без проблем, але в цілому, покупки мав успішні.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивний відгук і довіру до Брейн. Раді будемо бачити вас знову в нашому магазині.
Анатолий Сорокин рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Карта пам\'яті Apacer 128GB microSDXC Class10 UHS-I (AP128GMCSX10U5-R), Замовлення № #20-10412371

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо, що позитивно оцінили наш магазин.
Volodymyr рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Антена для дрона Foxeer Lollipop 4 Plus High Quality 5.8GHz 2.6dBi SMA 150mm RHCP (PA1474S), Замовлення №20-10389861

Купив пару антен для FPV дрона. Антени якісні та надійно упаковані - в заводській упаковці та додатково в транспортній упаковці. Замовлення дійшло через Нову пошту протягом доби. Раніше теж робив тут покупки - телефон та SSD, і жодних нарікань не було.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за розгорнутий відгук про досвід покупок у нашому магазині. Раді високій оцінці виконання замовлення й доставки.
ОiB рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Модуль памяти для компьютера DDR3 4GB 1600 MHz Patriot (PSD34G16002) D0004082, Пам'ять для настільних комп'ютерів PATRIOT 4 GB DDR3 1600 MHz (PSD34G16002), Замовлення №20-10375727

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за високу оцінку Брейн.
Алексей Гаврилов рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Клавіатура Logitech K120 (UKR OEM) (920-002643), Замовлення №0987654321

Все ОК, но передвиньте вывеску о своем нахождении дальше от "левой" двери и звонка на ул Комитетский 27 в г.Одессе
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивну оцінку нашого магазину й пропозиції по покращенню роботи.
Tetiana Maiboroda рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Набір для творчості Hasbro Play-Doh Морозиво з глазур\'ю (E6688), Замовлення №10378240

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивну оцінку Brain.
Игорь видео рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Карта пам\'яті Kingston 128GB SDXC class 10 UHS-I U3 Canvas Go Plus (SDG3/128GB), Замовлення №Ваше замовлення #20-10380

Товар запакований цілий. Швидкість відповідно заявленій. Користуюсь цим магазином не перший раз, доставка вчасно. Рекомендую.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивну оцінку нашого магазину, рекомендації. Цінуємо довіру наших покупців і прагнемо забезпечувати найкращі враження від покупок.
Boss рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Планшетний сканер Epson Perfection V39II (B11B268401), Замовлення №#20-10377096

Швидка доставка, без зауважень і зайвих дзвінкі і слів.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за вичерпний відгук. Раді будемо бачити вас знову в Брейн.