ПетроЛаваш рекомендує цей магазин
23 червня 2022

Купив: Смартфон OnePlus 10 Pro 12/256GB Black

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

немає за що дорікнути магазину, замовив -у той же день забрав , максимально продутивно і швидко за найнижчою ціною, відмітка відмінно! доречі мені цей магазин порекомендували друзі, тепері я буду рекомендувати, сарафанне радіо працює!
Pavlo2022 рекомендує цей магазин
4 червня 2022

Купив: Смартфон Sony Xperia 5 III 8/256GB Green, Замовлення №900871

Чудовий магазин, один з найкращих за співвідношенням ціни та сервісу. Вже декілька років оновлюю свій телефон тут, (цього разу трохи голову поморочив, вибачаюсь )) , ціна завжди з найкращих! Миру усім!
Марія Варнава рекомендує цей магазин
2 червня 2022

Купив: Смартфон OnePlus 10 Pro 12/256GB Green, Замовлення №430987

Шукали найкращі ціни в інтернеті,тут була найкраща ціна . Замовили зворотній зв'язок - зателефонували за 5 хвилин взяли мінімальну передоплату і наступного дня телефончик вже був у нас. Гарний магазин ,можу рекомендувати!
Yaroslav рекомендує цей магазин
24 травня 2022

Купив: ASUS ZenFone 8 Flip 8/256GB Dual Sim Silver

Даже не знаю, что такого написать, когда все прошло хорошо ) Всем доволен, покупка прошла быстро и позитивно от момента звонка и до самовывоза товара из магазина. Не огорчили ни на одном этапе. Видно что ребята стараются и держат сервис на уровне, что на сегодняшний день далеко не всем удается. С удовольствием обращусь за следующей покупкой.
Вика21 рекомендує цей магазин
4 травня 2022

Купив: xiaomi pad 5, Замовлення №100789

Дякуємо за гарний сервіс та оперативність , зробили доставку дуже швидко ,кур єр допоміг перевірити планшет , дитина у захваті! Перемоги нам всім! Слава Україні!
ВитяПанкрат рекомендує цей магазин
19 квітня 2022

Купив: Смартфон OnePlus 9R 12/256GB Qingyu Green

за кращою ціною , у військовий час магазин зрлбив доставку день у день ! Це дуже круто! Слава Україні , якщо так всі будуть працювати -ми дуже швидко відновимось!
Рисующая Льдом Inna Savenko рекомендує цей магазин
18 лютого 2022

Купив: Телефон Samsung galaxy s20 fe

PetroGanush рекомендує цей магазин
15 лютого 2022

Купив: Samsung s21 ultra

Долго занимались поиском данный модели, читали отзывы, очень хорошую консультацию нам предоставили сотрудники вашего магазина, это помогло остановиться на этой модели, оформили на доставку, курьер приехал вовремя, помог проверить телефон, телефон новый, и что очень радует гораздо дешевле чем в магазинах. Настоятельно рекомендую всем, буду рекомендовать своим друзьям и знакомым. Спасибо за сервис.
Олена ШМАТКО рекомендує цей магазин
12 лютого 2022

Купив: R177 buds, Замовлення №590877

Замовили тут навушники за кращою ціною! Передоплата зробили повну , гарний магазин, отримали наступного дня.
12 лютого 2022

Купив: iPhone 13 128 GB Midnight

Почитал отзывы и заказал телефон и быструю зарядку, все прошло хорошо. Для меня это первый айфон, радости нет предела, спасибо за сервис, все соответствует - цена качество и обслуживание. Спасибо магазину!