Antonio Shylo не рекомендує цей магазин
16 грудня 2022

Хотів купити: Смартфон Xiaomi 12X 8/256GB Purple

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Geru не рекомендує цей магазин
12 грудня 2022

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Gold (MQC43), Замовлення №118639

ПавлоGorko рекомендує цей магазин
11 грудня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi 12S Ultra 12/256GB Black, Замовлення №203678

Дуже рекомендую цей магазин , завжди купую тут новинки , ось і зараз тут першим зявився xiaomi 12s ultra із працюючим NFC ! Дуже задоволений і магазином і телефоном!
Fedir Gorobets рекомендує цей магазин
22 листопада 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 128GB Black (MWLE2), Замовлення №506700

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

доброго дня, купили у цьому магазині макбук рік тому, тепер придбали айфон ,задоволені гарним обслуговуванням.
Віктор Новгодовський рекомендує цей магазин
21 листопада 2022

Купив: Смарт-годинник HUAWEI Watch GT 3 Pro 46mm Titanium, Замовлення №5489

Доброго часу! Хочу написати відгук про даний магазин! Визначившись з годинником почав щукати на Hotline і зробив замовлення в даному магазині ! Замовлення оформив по телефонному дзвінку в пятницю в 13:13 , а в суботу 9:30 отримав СМС від Нової Пошти. Забравши годинник отримав товар без пошкодження упавки та повністю в новому стані. Рекомендую даний магазин! Окремо хотів подякувати менеджеру , що допоміг з замовленням та швидкою реакцією!
Mikhail рекомендує цей магазин
19 листопада 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Mi 11 Ultra 12/256GB Ceramic Black, Замовлення №5106

Все добре
Владислав рекомендує цей магазин
17 листопада 2022

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy S22 Ultra 12/256GB Phantom Black (SM-S908BZKG)

Марко Онущак рекомендує цей магазин
10 листопада 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S22 Ultra SM-S9080 12/256GB Phantom Black

Или мне так повезло или ребята мега молодцы, сделал заказ в 15:00,в 18 телефон был уже у меня на Троещине. Спасибо за оперативность, старый телефон разбился, в итоге без телефона пробыл всего лишь 4 часа, что при отсутствии света супер мега круто. Еще и попросил зарябить - приехал полностью заряженный! Ну и цена вторая на хотлайне, но в тот момент было не важно )
Людмила рекомендує цей магазин
26 жовтня 2022

Купив: Телефон samsung A72

Оочень довольна этим магазином, сработали быстро и очень качественно, спасибо вам за оперативность. Приятные операторы Дмитрий и Алексей. Буду рекомендавать!!!
Вы действительно лучшие!!!
26 жовтня 2022 Відповісти
Gleb 234red рекомендує цей магазин
23 жовтня 2022

Купив: Mi 11 ultra 256 white

Искал версию Сяоми ми 11 ультра с работающим в нашем регионе нфс, наткнулся на магазин ищите, мало того что то что нужно так и цена самый топ по хотлайну. Приехал в пункт выдачи -проверил - все работает ! Доволен как слон ! Обещал написать отзыв ,ребята обещел -пишу! Вы топ ! И на 4пда буду рекомендовать!