Антон Бурый не рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Вакуумний пакувальник SEVERIN FS 3604, Замовлення №15157038

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Магазин НЕ РЕКОМЕНДУЮ. Купив вакууматор він не працює, про повернення товару в 14 беннмй термін і говорить не хочуть, відправив на ремонт по гарантії прислали через пару днів назад немає ні заключення про ремонт ні чого, впринципі його ніхто і не вікривав, говорили при наявності дефектів кошти за пересилку повернуть ну ніхто нічого не повертає, оператори говорять одне через хвилину інше те шо їм вигодно
Відповідь представника «Tomdom»
Антоне, після того, як Ви повідомили, що товар не працює, менеджер намагався спершу вирішити проблему дистанційно, проте цього зробити не вдалося. Відповідно Ви відправили товар на сервісне обслуговування. Майстер виявив причину поломки та полагодив пристрій. Також менеджер під час розмови озвучив у чому була проблема. Дуже шкода, що ми не можемо прикріпити запис розмови з Вами, де Ви використовували ненормативну лексику. Заключення Вам було надіслане в електронному вигляді. Згідно закону України про повернення товару протягом 14 днів, ми не можемо назад прийняти даний товар, оскільки поверненню підлягає лише той, який не був в експлуатації. Ми надаємо безкоштовне сервісне обслуговування, а клієнт сплачує витрати за транспортування товару. Якщо виявляється заводський брак, то у такому випадку ми повертаємо кошти за доставку. Усі ці умови прописані у нас на сайті в розділі «Гарантія та повернення». Ознайомтеся, будь ласка, детальніше.
1. Заключення ніхто мені до сих пір не відправив. 2. Товар після \"Вашого ремонту не працює\"3. Якщо був ремонт то вже означає шо товар бракований 4. Кошти ніхто не хоче повертать 5. В якому смислі товар вживаний, а як його перевірить? 6. В 14 денний дермін я маю право повернуть товар даже якшо він мені просто не сподобався 7. Ваші менеджери говорять те що їм вигодно і когось звинувачують
16 червня 2023 Відповісти
Представник магазину «Tomdom» відповів на коментар Антон Бурый
Шановний клієнте, вищезазначено відповідь на усі Ваші питання. Якщо у Вас виникають інші прохання, Ви можете звернутися до нас на електронну пошту, адреса вказана у нас на сайті.
20 червня 2023 Відповісти
Пройшов тиждень заключення так і не має ні в електронному вигляді ні в якому . Люди добрі не замовляйте в цьому магазині нічого, гроші на вітер
21 червня 2023 Відповісти
borishvital рекомендує цей магазин
6 червня 2023

Купив: Пилосос Kacher VC5 Premium, Замовлення №156477

Відповідь представника «Tomdom»
Шановний клієнте, ми дякуємо Вам за поставлену оцінку та відгук! На жаль, виникла помилка під час пакування товару, проте менеджер одразу надіслав товарний чек та гарантійний талон в електронному вигляді. Ми інтернет-магазин, який працює понад 8 років на українському ринку, відповідно керівників компанії є декілька. Тому при здійсненні оплати кошти перераховувалися на два різних ФОП. Гарантійне обслуговування надає ФОП, який здійснює лише гарантійне обслуговування, тобто наш інтернет-магазин з ним співпрацює. Якщо у Вас буде потреба в наданні гарантійного випадку, Ви можете зателефонувати до інтернет-магазину для вирішення ситуації. У нас на сайті у розділі «Гарантія та повернення» є інформація, що потрібно робити під час гарантійного випадку. Ми бажаємо приємного користування. З радістю готові виконати наступне замовлення!
Денис Ефимов рекомендує цей магазин
31 травня 2023

Купив: Навушники TWS Audio-Technica ATH-CKS50TW Black , Замовлення №20450717031800

Сразу перезвонили, уточнили условия пересылки. Товар прибыл вовремя. Никаких проблем!
Відповідь представника «Tomdom»
Денисе, ми дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Дуже приємно співпрацювати з такими відповідальними клієнтами як Ви. З радістю готові виконати наступне замовлення. Бажаємо гарного дня!
Игорь Гармаш рекомендує цей магазин
24 травня 2023

Купив: Мультимедійна акустика Edifier S3000 PRO (S3000PRO), Замовлення №15154771

16.05.2023 Замовив, та оплатив Мультимедійну систему Edifier S3000 Pro. 23.05.2023 отримав"коробочку" з точки доставки! Приїхав додому, розпакував цю"коробочку", (все Новеньке, Ціленьке, в Плівці). Підключив це "Чюдо" до джерела музики, увімкнув, та занурився в Якість звуку, яку видає ця система!!! Висновок: (Якість (+), обслуговування (+))
Відповідь представника «Tomdom»
Ігорю, дякуємо Вам за схвальний відгук. Чудово, що Ви залишилися задоволені після покупки в нашому інтернет-магазині. З нетерпінням очікуємо на Ваше повернення. Гарного дня!
zanevsky не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 травня 2023

Хотів купити: SSD накопичувач WD My Passport Midnight Blue 1 TB (WDBAGF0010BBL-WESN)

Відповідь представника «Tomdom»
Шановний клієнте, дякуємо за поставлену оцінку. На момент Вашого замовлення остання одиниця товару була продана, а сайт не встиг пройти оновлення. Менеджер до Вас зателефонував, щоб повідомити про те, що ціна на сайті неактуальна, а нова ціна становить 370 грн, оскільки даний товар замовлятиметься з іншої поставки. Від замовлення Ви відмовилися, а ми повернули Вам кошти. Бажаємо мирного дня, з повагою інтернет-магазин TomDom.
наполегливо не рекомендую користати цю крамницю. вчора розмовляла одна менеджерка, мовляла, ціна актуальна все дуже ґут. сплатив наперед повну суму. їхня картка привату не універсальна, тож банк стягнув певний відсоток. сьогодні телефонує инша пані, мовляла, ота у нас недавно, ніц не тямить, бо ціна 2475 грн, то на 500gb, а не на 1tb… мерщій, домовлятись: нова ціна — 3715:))) перша ціна була зазначена не один день! і приблизно в цих межах не у них одних… молодці, так тримати… p.s. на своїй сторінці на ... під час розмови зі мною змінили на 3715 грн, а тепер знов — 2479 грн…
4 травня 2023 Відповісти
air7y рекомендує цей магазин
27 квітня 2023

Купив: Телевізор TCL 55C835, Замовлення №15150161

Відповідь представника «Tomdom»
Дякуємо Вам, шановний клієнте, за схвальний відгук! Нехай товар слугує якнайдовше. Ми стараємося працювати так, щоб клієнти залишалися разом з нами. Бажаємо мирного дня!
Dimaaaaa063 рекомендує цей магазин
27 квітня 2023

Купив: Монітор Dell P2721Q Black (210-AXNK), Замовлення №#237622408

З монітором усе добре, приїхав неушкоджений. Звичайно я його перевірив на відділенні. З менеджером було працювати комфортно, завжди були на зв'язку. Дякую за професійність!
Відповідь представника «Tomdom»
Дмитре, дякуємо Вам за поставлену оцінку та чудовий відгук про нашу роботу! Нам було приємно співпрацювати з Вами. Бажаємо мирного дня!
Олег Клеймёнов рекомендує цей магазин
25 квітня 2023

Купив: Epson L850, Замовлення №102320

Були і складні гарантійні питання з магазином, але магазин завжди був на зв'язку і питання вирішилось. Після інциденту брав техніку не раз і все ок: під замовлення і в термін.
Відповідь представника «Tomdom»
Олеже, дякуємо за поставлену оцінку! Проаналізувавши Ваші замовлення, дійсно, бачимо, що Ви відправляли товар до нас на сервісне обслуговування. Усі питання були вирішені, ми дотрималися усіх умов. Чудово, що Ви стали нашим постійним клієнтом. Неодмінно очікуємо на Ваше повернення до інтернет-магазину TomDom!
Денис Косаренко рекомендує цей магазин
21 квітня 2023

Купив: Витяжка вбудована VDB Smart Glass 60 White, Замовлення №236845539

Я замовляв витяжку в цьому магазині та залишився дуже задоволений якістю обслуговування та товару. Замовлення було оброблено швидко та професійно, а доставка прийшла вчасно. Сама витяжка виявилась дуже якісною, я дуже задоволений покупкою та рекомендую цей магазин для покупок онлайн.
Відповідь представника «Tomdom»
Денисе, ми вдячні Вам за чудові слова! Наша команда робить усе можливе, щоб покупці залишалися задоволені після співпраці з нами. Бажаємо приємного та якнайдовшого користування! З повагою інтернет-магазин TomDom.
Ivanka Sheremeta рекомендує цей магазин
19 квітня 2023

Купив: Інтерактивна дошка Avtek, Замовлення №236020387

Чудовий магазин, якісна техніка, з чеком і гарантійною. Велике дякую менеджеру за хорошу консультацію, бо сама точно не розібралася б!))) Вдячних клієнтів магазину!
Відповідь представника «Tomdom»
Дякуємо за поставлену оцінку та схвальний відгук! Завжди раді допомогти з вибором товару. Бажаємо спокійного дня.