Dima Dima рекомендує цей магазин
18 квітня 2023

Купив: Мультимедійна акустика Logitech G560 Black (980-001301), Замовлення №149244

Начебто все гуд)
Відповідь представника «Tomdom»
Дякуємо за поставлену оцінку! Раді були виконати Ваше замовлення. З повагою інтернет-магазин TomDom.
Бюсси Д'Амбуаз рекомендує цей магазин
14 квітня 2023

Купив: Електробритва чоловіча Philips Shaver series 5000 S5587/10, Замовлення №20450693858778

Електробритва чоловіча Philips Shaver series 5000 .Замовив по вигідній ціні.Гарний товар та обслуговування.Трохи викликало сумнів,щодо передплати в 150 грн.,при отриманні наложним платежем.РЕКОМЕНДУЮ
Відповідь представника «Tomdom»
Вітаємо! Дякуємо за поставлену оцінку та покупку. Ми працюємо за передоплатою 10%, оскільки бувають випадки коли клієнти не забирають товар з відділення, а ми сплачуємо доставку в обидві сторони. Саме таким чином ми страхуємо себе від зайвих витрат. Також дякуємо за зворотний зв'язок. Будемо раді виконати наступне замовлення!
Віталік яцевюк рекомендує цей магазин
12 квітня 2023

Купив: Повітряне охолодження SilentiumPC Fortis 5 Dual Fan (SPC307), Замовлення №15104623

Товар їде довго, но про усе вам повідомляють. Магазин рекомендую
Відповідь представника «Tomdom»
Віталію, дякуємо за поставлену оцінку! Під час оформлення менеджери повідомляють про терміни відправки, оскільки габаритні та дороговартісні товари зберігаємо на європейському складі. Менеджери завжди на зв'язку та повідомляють актуальну інформацію. Дякуємо,що обрали нас. Бажаємо мирного та спокійного дня!
Юля Матвиенко не рекомендує цей магазин
30 березня 2023

Хотів купити: Пароочисник Karcher SC 4 EasyFix (1.512-450.0)

Маю негативний досвід покупки в цьому магазині. 23.03 оформлено замовлення на пароочисник і внесено 100 відсотків оплати, оскільки консультант повідомила, що товар в наявності і буде відправлений протягом 3-5 днів. Ціна в магазині відрізнялась від ціни на сайті на 70 гривень. Пройшов тиждень, мені надіслали смс, що ціна на цей товар змінилась і вимагають доплатити ще 250гривень. Як вона могла змінитись якщо товар був у наявності? Звісно я відмовилась, тепер подивлюсь як будуть повертати кошти.
Відповідь представника «Tomdom»
Юліє, дякуємо за поставлену оцінку. Менеджер повідомив, що товар знаходиться на центральному європейському складі, тому відправка від 3 до 7 робочих днів. На жаль, на момент Вашого замовлення остання одиниця товару була продана зі складу, а на сайті не оновилася інформація. Менеджер повідомив, що ціна збільшилася, оскільки змінилася вартість товару у європейського постачальника. Ви відмовилися від отримання. Очікуйте, будь ласка, на повернення коштів протягом трьох банківських днів. З повагою інтернет-магазин TomDom!
Тепер я не можу отримати від цього магазину свої гроші, сьогодні сплив останній 3-й банківський день. Із самого ранку нагадала, що чекаю, відповідь була, що протягом дня до 19. Після 19:00 усі контактні номери на автовідповідачах, що це?
3 квітня 2023 Відповісти
Представник магазину «Tomdom»
Юліє, кошти були повернені 03.04, тобто на 3-й банківський день бухгалтерія здійснила повернення. Ми працюємо до 19:00, саме тому спрацював автовідповідач. Якщо у Вас є ще питання, Ви можете написати на пошту. Адреса електронної пошти вказана на сайті.
5 квітня 2023 Відповісти
Марія Синьовська рекомендує цей магазин
28 березня 2023

Купив: Акустична система центрального каналу Polk Audio T30 Black, Акустична система центрального каналу Polk audio T30 Black, Замовлення №233752705

Дякую, замовлення отримала. Все сподобалося. Рекомендую!
Відповідь представника «Tomdom»
Маріє, дякуємо за позитивний відгук! Чудово, що товаром Ви задоволені. Бажаємо мирного та спокійного дня!
Анастасия Мазко рекомендує цей магазин
21 березня 2023

Купив: Варильна поверхня електрична Bosch, Замовлення №232520942

Супер
Відповідь представника «Tomdom»
Анастасіє, дякуємо за поставлену оцінку! Бажаємо мирного та спокійного дня.
Hurtovyna рекомендує цей магазин
20 березня 2023

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry Classic (EY201815), Замовлення №231333777

Мультипіч просто супер! Якість обслуговування та сервіс на вищому рівні! Дякую, за чудову покупку
Відповідь представника «Tomdom»
Шановний клієнте, щиро дякуємо за позитивний відгук! Чудово, що Ви залишилися задоволені не лише покупкою, а й якістю обслуговування. Бажаємо мирного дня!
yuli_kravchuk04 рекомендує цей магазин
17 березня 2023

Купив: БФП Canon PIXMA, Замовлення №232331930

Принтер чудовий, все працює! Магазин надійний, вчасно виконали усі умови.
Відповідь представника «Tomdom»
Вітаємо! Дякуємо, що оцінили якість нашої роботи. Бажаємо мирного дня!
Serrr рекомендує цей магазин
15 березня 2023

Купив: Блок живлення Seasonic Prime, Замовлення №232195125

Все супер, блок живлення гідної якості та доставлений вчасно
Відповідь представника «Tomdom»
Шановний клієнте, щиро дякуємо за схвальний відгук! Чудово, що Ви залишилися задоволені після співпраці з нами. З повагою інтернет-магазин TomDom!
Петро Білан рекомендує цей магазин
14 березня 2023

Купив: Фен-щітка BaByliss AS960E, Замовлення №1

Замовляв Фен-Щітку Babyliss as960e, як подарунок на 8 березня. Ціна якість. Відправили у день замовлення. Рекомендую даного постачальника.
Відповідь представника «Tomdom»
Шановний клієнте, дякуємо за схвальний відгук! Нехай товар прослужить якнайдовше. З радістю виконаємо наступне замовлення!