Іван рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo LOQ 15IRH8 (82XV002LUS) Storm Grey., Замовлення №378619

Ідеальний ігровий ноутбук за співвідношенням ціна якість. Дуже задоволений ноутбуком, чудова картинка.
Доброго дня, дякуємо за відгук, будемо чекати Вас знову!)
Ivanushkino не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
20 березня 2024

Купив: Ноутбук HP Pavilion 15-eg3013ua Fog Blue (826Z3EA), Замовлення №382803

Відповідь представника «STOREinUA»
Доброго дня, дякуємо за Ваш відгук. Ситуація сталась через помилку нового співробітника, який перебував на стажуванні. Ми провели ґрунтовну роботу з персоналом, щоб в майбутньому такі ситуації не виникали. Приносимо вибачення за спричинені незручності, та сподіваємось, що наступного разу ми не підведемо Ваші сподівання!
Михайло Гавриш рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Вертикальний пилосос (1в1) / Миючий пилосос Dreame Wet&Dry Vacuum Cleaner H12 Pro (HHR25A), Замовлення №378812

Чудове місце для покупок з дуже доброзичливим персоналом! Продавець-консультант виявився дуже компетентним і допоміг мені знайти ідеальний товар. Я вражений рівнем обслуговування та ефективністю!
Анастасія рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Vacuum Cleaner Q7 Max White, Замовлення №378118

Магазин порекомендував знайомий,буду звертатись ще!)
Олег рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Кавомашина автоматична Saeco GranAroma SM6480/00, Замовлення №378014

Прекрасне місце для шопінгу! Всім раджу звернутися сюди за покупками. Тут вам не просто продадуть товар, а ще й нададуть найвищий рівень обслуговуванн
Володимир рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Вертикальний пилосос (1в1) / Миючий пилосос Dreame Wet&Dry Vacuum Cleaner H12 Pro (HHR25A), Замовлення №377990

Гарне місце, чудове обслуговування, комфортна атмосфера, привітливий персонал, професійний підхід до кожного. Дякую за спілкування.
Кирило рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №378652

Класний,великий) приємні консультанти
Оксана рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Plus 128GB Black (MU0Y3), Замовлення №378710

Потрібен був телефон! Завдяки командній роботі консультантів магазину, та витраченого часу, я вийшла з магазину задоволена, та з телефоном! Дякую велике, за подолання перешкод, пов'язаних з придбанням телефону! Рекомендую! Команда там, те що треба!
Karina рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Plus 128GB Midnight (MQ4X3), Замовлення №378732

Задоволена купівлею. Дякую!
Alex рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Whirlpool W7X 81O OX, Замовлення №377889

Гарний, світлий магазин, ввічливий та професійний персонал. Завжди відвідую із задоволенням