Віталій рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №388748

Враження просто нереальні!Можу сміло рекомендувати,дякую!
Сергей Ободянский рекомендує цей магазин

Купив: Пральна машина автоматична LG F2J3HS0W, Замовлення №394204

Дякую магазину, пішли на зустріч і доставили товар наступного дня ще й на 5 поверх занесли за доступною ціною
Доброго дня, дякуємо за відгук, будемо чекати Вас знову!)
Костянтин Орлов не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Телевізор Philips 55PUS8518/12

На сайті пишуть одне, а по факту по гарантії зовсім інше. І що цікаво - це не один такий магазин.
Відповідь представника «STOREinUA»
Доброго дня, дякуємо за Ваш відгук. Нам дуже шкода, що технічно ми не завжди встигаємо оновити актуальну інформацію щодо гарантії на товар. Їх на сайті дуже багато, і деякі позиції оновлюються менеджером вручну. Ситуація у постачальника також змінюється часом дуже швидко. Завжди актуальну інформацію по гарантії, наявності та ціні товару можна уточнити у нашому call-центрі.
Николай рекомендує цей магазин

Купив: Dreame Wet&Dry Vacuum Cleaner H12 Pro (HHR25A), Замовлення №388757

Консультанти приємні,по всім питанням проконсультували.Задоволений покупкою!
Юрій рекомендує цей магазин
7 травня 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Dual Easy Fry & Grill Air Fryer EY905D10, Замовлення №388764

Швидко доставили,гарно запакували.Дякую!
Олег Самардак рекомендує цей магазин
6 травня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24+ SM-S9260 12/256GB Marble Grey, Замовлення №388768

Позитивні враження від магазину! Великий вибір товарів і привітний персонал зробили шопінг приємним.
Віталій Крищук рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13" Silver Late 2020 (MGN93), Замовлення №388773

Кожен раз в цьому магазині відкриваю для себе нові товари. Велика різноманітність, гарні ціни.
Віталій рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Телевізор Samsung QE65Q80C, Замовлення №388784

Неймовірне місце для покупок! Величезний вибір, доступні ціни та дуже доброзичливий персонал. Це мій улюблений магазин!
Віталіна рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Планшет Apple iPad 10.9 2022 Wi-Fi 256GB Silver (MPQ83), Замовлення №388981

Придбала подарунок синові,дуже радий)Ціна приємна,консультанти толково проконсультували,дякую!
Андрій рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Mini 4 Pro with RC 2 Remote Controller (CP.MA.00000732.01), Замовлення №388813

Дуже оперативно доставили,бо терміново треба щоб був він.Буду звертатись ще!Дякую.