vitzzoyd не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 січня 2022

Купив: Смартфон Nokia 5.4 4/64 GB Blue, Замовлення №30794

звплатил сразу деньги, телефона не оказалось в наличии. Возврат средств - в течении 5 банк дней!!!!
Відповідь представника «Кібернетики»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук) Кошти на повернення ми ставимо одразу, подаємо заявку до банку. Надалі вже банк повертає кошти за своїм регламентом, повернення може відбуватися до 5 банківських днів, тому ми попереджаємо клієнтів. Бажаємо гарного дня)
вернули деньги сейчас
13 січня 2022 Відповісти
Владимир Кулешов не рекомендує цей магазин
9 листопада 2021

Хотів купити: телевизор Xiaomi mi tv uhd 4s 50, Замовлення №28420

оформил телевизор самовыозом из магазина .товар пришел очень быстро но оказался без кабеля питания .продавцы сказали что свяжутся со мной когда устранят этот нюанс. через 3 дня сам перезвонил и узнал что телевизор продан. Больше в этом магазине заказов делать не буду
Відповідь представника «Кібернетики»
Доброго дня, Володимире! Нам дуже прикро, що сталася така ситуація. Ми завжди намагаємось максимально швидко доставити товар. При відправці телевізору з іншого регіону продавці-консультанти перевіряли його на працездатність та, дійсно, не поклали кабель, за що ми приносимо щирі вибачення. Але, того ж дня ми готові були усе виправити та одразу відправити кабель, а також, пропонували Вам альтернативні варіанти. На жаль, Ви відмовились від очікування кабелю та іншого варіанту телевізору, тому товар й було реалізовано іншому клієнту. Ми розуміємо ваше невдоволення і приносимо ще раз свої вибачення. Залюбки допоможемо у виборі нового товару за Вашим бажанням. Бажаємо приємного дня))
9 серпня 2021

Купив: Смартфон ZTE Blade V2020 Smart 4/128GB Blue

Сподобалося: сервісна підтримка

Придбав телефон в цьому магазинi.Колектив дружнiй та ввiчливий.Але смартфон в продажу не комплектний.Вiдсутнi навушники!Тобто,для використання всiх функцiй смартфону потрiбно витрачати додадковi кошти.За такi грошi можна було в комлектi продавать з навушниками.
Відповідь представника «Кібернетики»
Доброго дня, Денисе) Вдячні Вам за відгук) Комплектація завжди формується виробником, а також, без повідомлення може бути змінена. В даній моделі смартфону виробником заявлена наступна комплектація: смартфон, адаптер, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон. Наразі, в більшості моделей смартфонів виробник не надає в комплекті навушників. Гарного Вам дня)
Михайло Махник не рекомендує цей магазин
28 липня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X3 NFC 6/128GB Cobalt Blue, Замовлення №25456

Не сподобалося: наявність, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Кібернетики»
Доброго дня, Михайле. Ви надаєте фото смартфону також і в блакитному кольорі, але мова йде про сірий. Смартфон Poco X3 Shadow Gray не був вітринним варіантом, фото ми вам надіслали (на ньому відсутні жодні дефекти). Те, що смартфон розпаковувався для демонстрації клієнту вам повідомили і ви погодилися зробити покупку. Смартфон вам було відправлено новою поштою, на новій пошті ви перевірили пристрій, про що самі вказали нам у повідомленні, забрали його, а отже вас все влаштувало. Далі ви звернулися до нас з питанням, чи можете повернути телефон, бо він вам не підійшов. Після отримання товару, на жаль, були зафіксовані подряпини і пошкодження на корпусі та захисній плівці (фото ми вам надали). Згідно ст. 9 ЗУ "Про захист прав споживачів" пристрій, який був у користуванні та має сліди експлуатації не підлягає обміну/поверненню. Тому ми повернули вам ваш смартфон. Маємо надію, що ми прийдемо до взаєморозуміння. Бажаємо вам гарного дня.
Я надав фото синього варіанту, тому що спочатку мною був замовлений саме цей варіант, про що я і писав вище в першому ж реченні. Про отримання смартфона я вас не повідомляв, на підтвердження своїх слів можу надати переписку. В моєму розумінні \"не був вітринним варіантом\", це коли він не був включений, не був налаштований для роботи і ним не робилось фото. Якщо ви виділите трішки вашого часу і переглянете фото номер 2, яке було надане вашим працівником, то побачите ті самі подряпини, які в подальшому стали моїми \"слідами використання\" (бажано дивитись на екрані з великою роздільною здатністю, через погану якість наданого фото). Тому я вважаю що \"на ньому відсутні жодні дефекти\" неможливо застосувати до даного випадку. До речі ви також прийняли смартфон у нової пошти, тобто перевірили пристрій, забрали, а отже, судячи з ваших повідомлень - \"вас все влаштовувало\" (вийшла дзеркальна ситуація). Як клієнт я виконав свої зобов\'язання повністю - оплатив товар, надав всі можливі докази того, що пошкодження не були нанесені мною і не могли бути нанесені мною з ряду об\'єктивних причин, про які я вже писав. Згідно ст. 8 ЗУ \"Про захист прав споживачів\", якщо надано товар неналежної якості, я маю право повернути його (відшкодувати повну вартість), маю право на безоплатне усунення недоліків товару в розумний строк, що в даному випадку неможливе і також маю право на пропорційне зменшення ціни.
7 серпня 2021 Відповісти
Инна відповів на коментар Михайло Махник
Доброго дня, Михайле. Дякуємо Вам за зворотній зв’язок. Після отримання товару на Новій пошті, відповідальність за нього лягає на споживача. Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист прав споживачів» розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми можливе тільки у разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків(ті, видалення яких є неможливим та порушена працездібність пристрою), що виникли з вини виробника товару, та підтверджені висновком експертизи. Ви маєте право на безоплатне усунення недоліків, згідно ст. 8 ЗУ «Про захист прав споживачів» у разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків. Гарантійні випадки прописані в гарантійному талоні. Сподіваємося, що ми прийдемо до взаєморозуміння. Гарного дня Вам
9 серпня 2021 Відповісти
Наскільки я розумію ви не уважно читали закон, тому я надам вам посилання для ознайомлення з офіційних джерел - https:// zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12#n99. В якому в ст. 8, написано: \"У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством, має право вимагати\", тобто лише за необхідності потрібний висновок експертизи, це перше. По-друге - \"У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), або фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством і на підставі обов\'язкових для сторін правил чи договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника\", тобто не тільки через вину виробника, а і продавця. По-третє - з яких пір прийом товару на Новій пошті позбавляє мене прав як споживача?! Також ваш гарантійний талон не має ніякого зв\'язку з моїм випадком, так як, телефон фактично не був у використанні. Ця вся полеміка немає сенсу, тому що ви не відповіли на мої запитання, намагаєтесь невдало викрутитись застосовуючи неправильне тлумачення закону. Я вам надав факти і дав запитання: чи погоджуєтесь що на фото надані вашим співробітником видно подряпини (фото №2, сірого варіанту, зроблене перед продажем мені), чи вважаєте ви товар абсолютно новим, якщо його розпакували, зняли захисну плівку з корпусу, вмикали його, використовували для фото?
13 серпня 2021 Відповісти
Cleo1977 не рекомендує цей магазин
19 квітня 2021

Купив: Смартфон DOOGEE X55 Black

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Ребенок купила телефон в подарок маме. Ситуация банальна-нет качественной связи, собеседник не слышит. Три "ремонта" -ситуация неизменна. Предпродажная подготовка как и послепродажное сопровождение-ноль. В магазине ребенку не продали-сказали карантин. Отослали покупать на сайте, а на сайте-сам согласился на все, не смотря на то, что ребенку 11 лет. После последнего "ремонта" сказали, мол, ищите место в квартире, где будет ловить связь.
Відповідь представника «Кібернетики»
Вітаємо Вас! Дякуємо Вам за відгук) Смартфон тестувався в умовах Сервісного центру 3 рази, свої висновки СЦ видає в офіційних актах, які Ви маєте. Також, наголошуємо на тому, що тестували з Вами смартфон й співробітники нашої Компанії, де не було помічено недолік – записи розмов надавалися безпосередньо Вам. В період карантину, а саме, коли КабМін постановляє обмеження в роботі певних галузей, ми не маємо права порушувати даний наказ, тому й оформлювали замовлення в інтернет-магазині. Співробітники нашої Компанії не збирають особисту інформацію про покупця при відсутності певних умов для цього, тому ми не могли бути повідомлені про вік клієнта. Дякуємо Вам за приділену увагу) Бажаємо гарного дня)
Pavel Nazarov рекомендує цей магазин
18 лютого 2021

Купив: Рюкзак Xiaomi City Backpack 2 (Dark Gray), артикул 000078151, Замовлення №22767

Отличный магазин и сервис. И цены тоже приятно удивляют! Рекомендую!
Відповідь представника «Кібернетики»
Дякуємо за Ваш відгук! Будемо раді бачити знову Вас нашим клієнтом!
Rex Xer не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 січня 2021

Купив: Джойстик

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Оплатил джойстик пришел дешёвый телефон
Відповідь представника «Кібернетики»
Доброго дня! Розуміємо ваше невдоволення і приносимо наші вибачення за такі незручності, які ми без сумніву виправимо. Невідповідний товар відправлено помилково, проте ви обов’язково отримаєте джойстик (<a href='https://kibernetiki.com.ua/geympad-marvo-gt-016-pcps3-black' rel=nofollow>https://kibernetiki.com.ua/geympad-marvo-gt-016-pcps3-black</a>), за який було вами сплачено кошти. Просимо відправити нам телефон назад, а ми надішлемо вам ваш товар. Дякуємо за відгук! За будь-якими додатковими питаннями будь-ласка телефонуйте на гарячу лінію за номерами 0800-33-26-96 або +38 050-853-23-83.
С удовольствием! Мне отправить без всяких гарантий с вашей стороны!? Просто взять и Вам отослать!? Я предлагал наложенным платежом! С в стоимость товара оплаченного Мной! Девушка сказала что это невозможно! Вы и так уже испортили День рождения ребенку! Когда он распаковал и увидел вместо джойстика, звонилку! И с интерестным чеком) я выложу и чек тоже)
25 січня 2021 Відповісти
В чем проблема если я отправлю наложкой и укажу стоимость товара? Как удобно могу указать и карту можно нал. Ведь Вы делаете вид что хотите решить проблему. Хотя пока я не позвонил вы и в ус не дули... Хотя о проблеме уже якобы знали. Вообщем захотите решение найдете. Ваша девушка дала понять что кроме как просто отправить понадеявшшись на Вашу честность. Вариантов нет.
25 січня 2021 Відповісти
Инна відповів на коментар Rex Xer
Доброго дня. Нам дуже прикро, що ви опинилися в такій ситуації і ми справді хочемо вирішити проблему. Ваш платіж було поставлено на повернення, просимо очікувати зарахування на вашу карту (прикріпляємо скан-підтвердження з liqpay https://prnt.sc/xn6w9b). Ще раз просимо вибачення за помилку з нашої сторони та маємо надію, що нам вдасться залишити вас нашим клієнтом. Дякуємо за розуміння, бажаємо вам гарного дня.
26 січня 2021 Відповісти
Андрій Тимків рекомендує цей магазин
8 січня 2021

Купив: Дитячий розумний годинник ELARI KidPhone Fresh Green (KP-F/Green), Замовлення №20356

Все чудово! І замовлення, і відправлення. Ціна відповідає заявці.
alla girl не рекомендує цей магазин
30 грудня 2020

Купив: Детские часы Elari KidPhone 3G Red с GPS-трекером и видеозвонками KP-3GR(S/N), Замовлення №20170

Не сподобалося: сервісна підтримка

Я заказала 2 пары часов для маленьких детей на новый год. Одна пара была использована до меня. В ней была чужая записная книжка, связь телефон не ловил. Тоесть предыдущий покупатель их просто вернул, а мне просто продали тот же некачественный товар И проблема также в том что сбросить настройки можно только в сервисном центре. Вообщем "спасибо" магазину за пользованый товар который стоил 2 тысячи гривен и которым невозможно пользоваться. Ребенок 4 лет получил "супер подарок" от деда мороза
H рекомендує цей магазин
4 грудня 2020

Купив: Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Замовлення №0037921

Відповідь представника «Кібернетики»
Спасибо за покупку и отзыв! Всегда рады помочь