unreal27 рекомендує цей магазин
19 травня 2018

Купив: Занурюваний блендер Philips HR1673/90

Всё прошло нормально, доставили в течение двух дней.
Vadim Uvazhny рекомендує цей магазин
17 травня 2018

Купив: Кухонний комбайн Kenwood FPM270 Multi-Pro Compact

Звоню в магазин: — Проверьте наличие товара, уточните цену. — Товар есть. Цена точно как на хотлайне. Спрашиваю: — Как заказать? — Скажите имя, адрес доставки, телефон. ВСЁ! Никаких предоплат. Сегодня забрал на НП коробку. Счастлив. Сервис в магазине — 12 баллов!
Gaara не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
26 квітня 2018

Хотів купити: Машинка для стрижки Philips QC5115/15

Сделал заказ на сайте, через пол часа оставил сообщение в поддержку, смогут ли отправить завтра (т.е. уже сегодня), спустя сутки не перезвонили и на сообщение не ответили. Зайти в личный кабинет не могу, пароль не меняет, только спамит письмами со ссылками на смену пароля.
Відповідь представника «EXPERT»
Шановний, пан Іван, на ваш номер телефону +3806679**285 ( номер вказаний у замовлені ) було здійснено два телефонних дзвінки: 25.04.2018 о 12:43, а також 26.04.2018 о 10:56, на телефонний дзвінок, для підтвердження замовлення, Ви не відповіли! Прохання підтвердити Ваше замовлення по електронній пошті, Ви також проігнорували! Тому і замовлення Вам не було відправлено!
"Прохання підтвердити Ваше замовлення по електронній пошті" и письма не было. Только сообщение о том что заказ оформлен от 25 числа, и следующее 27 что отменено из-за недозвона.
16 травня 2018 Відповісти
Vitalii Ratinskii рекомендує цей магазин
13 квітня 2018

Купив: Погружной блендер Bosch MSM 67160RU

Майя Дышлыук рекомендує цей магазин
24 березня 2018

Купив: Праска VITEK VT-1239

Рекомендую магазин. Менеджер компетентний та ввічливий. Замовлення відправили швидко. Товар повністю відповідає опису. Комплектація повна. Є гарантія на 1 рік. При нагоді ще буду користуватися послугами магазину.
Максим Чуприна рекомендує цей магазин
19 березня 2018

Купив: Ноутбук Acer E5-575T-3678 (NX.GF4AA.004), Замовлення №2081

Замовлення й доставка пройшли добре. На початку користування ноутбуком виявив, що він якось повільно працює. Думав, то оновлення Windows (дуже довго встановлювалися), але виявилося, що ні, тому через тиждень товар довелося повернути. Повернення пройшло без якихось проблем.
Googlle com не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 березня 2018

Хотів купити: Витяжка плоска Ventolux ADRIA 50 WH

НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЗВЯЗУВАТИСЯ З ТИМ ИНТЕРНЕТ магазином ,ХОТІВ ЗАКАЗАТИ Витяжка плоска Ventolux ADRIA 50 WH,якоі в них одна штука і то ше не зрозуміло яка. Раніше в них хотів заказати стіралку,так вони предоплату хотіли 10%. а це близько 1000грн.
Oleg Kodatsky рекомендує цей магазин
18 січня 2018

Купив: электрочайник Redmond RK-G168-E

Сподобалося: , відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Vika-mal2012 рекомендує цей магазин
27 листопада 2017

Купив: Плойка Magio MG-675, Замовлення №1072

Заказала плойку в этом магазине. Позвонили на следующий день так как заказ онлайн был поздно вечером, отправили быстро. Вот только номер ТТН прислали не тот, ошиблись, но это не так страшно, бывает. Плойка пришла хорошо упакованная, все работает. В целом магазином довольна.
Dekhtyar22 не рекомендує цей магазин
23 липня 2017