Богдан Гарастей рекомендує цей магазин
9 серпня 2018

Купив: Процесор Intel Corei3 8100 (BX80684I38100), Замовлення №5567

Замовив комплектуючі в магазині, звязалися швидко і швидко все доставили. Дякую магазину за оперативність та високу якість
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Вельми вдячні Вам за відгук. Бажаємо вам приємного користування. Звертайтесь!
Володимир Недвідь не рекомендує цей магазин
30 липня 2018

Купив: Xiaomi 4K Mi Box 3 2/8GB (Міжнародна версія) (MDZ-16-AB)

Купив медіаплеєр xiomi 23 07 2018 в характеристиках не вказано що не підтримує жодного браузера під час перегляду фільму стає паузою дуже розчарований покупкою.Хочу повернути дзвонив в магазин а саме в головний офіс м.Львів Гарматія 9 де купував товар ,на що продавець мені відповів що не може взяти назад товар тому що він був у блістерній упаковці а тепер вона відкрита. по закону України маю право повернути на протязі 14 днів.
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Володимир, нам шкода, що Ви засмучені. Пропонуємо Вам подивитися на ситуацію з позиції покупця, в руках якого опинився б медіаплеєр, який Ви хотіли обміняти. Він побачить розкриту упаковку, абсолютно очевидно, що медіаплеєр був у використанні (і зовсім неважливо: 5, 30 або 1000 хвилин - неприємні сліди є). Чому він повинен платити за нього як за новий? Не повинен. Вихід один: продавати медіаплеєр "за зниженною ціною". Хто візьме на себе частину оплатити, різницю? Магазин? Чому? У нас дуже лояльна політика повернень, але обмеження все-таки існують. Ми пішли вам на зустріч і повернули кошти за придбаний вами товар. Володимир, нам би дуже хотілося залишитися з Вами в добрих відносинах. Вибачте, якщо наш сервіс виявився недостатньо хорошим для Вас.
Повернувши кошти ! А яким чином! коли я звернувся до вас з проханням повернути кошти ,ви обдурювали мене кажучи що ваш шеф поїхав в карпати і приїде в день коли закінчиться 14 днів до повернення товару ,якби я не написав до вас заяви по якій причині ви не бажаєте повертати мені кошти і не звернувшись у відділ прав споживачів то коштів так і не отримав би !
22 листопада 2018 Відповісти
Lenka рекомендує цей магазин
24 липня 2018

Купив: Смартфон HUAWEI Y6 Pro (Gold), Замовлення №5330

Сподобалося: наявність, видача товару на складі, відвантаження товару

Телефоном задоволена, все працює. Менеджер швидко та якісно обробив замовлення, а також порадувала швидка доставка. Всім рекомендую!
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Олена, ми щиро вдячні. що Ви скористались саме нашим магазином при купівлі товару. Нам приємно дарувати клієнтам приємнє і чути від них приємне :). Надіємось, що Ви і дальше будете серед наши покупців, приємного Вам користування. Гарного Вам дня, хорошого настрою і позитиву по житі!
Лілія Дімбровська рекомендує цей магазин
12 липня 2018

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 5 3/32GB Black, Замовлення №4879

Рекомендую всім! Велике дякую за оперативність,телефон отримала через два дні!!товаром задоволена!!!!!
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Вельми вдячні за хороший відгук, повертайтесь :)
10 липня 2018

Хотів купити: 1. Greenwave ZOOdiac-03 2. Nokia 3 Dual SIM Silver White, Замовлення №4943

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі

Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Александр, Вы заказали два товара которые были у нас на двух разных складах. Менеджер с вами связался и Вы договорились, чтобы отправка двух единиц товара была одной посылкой, что в соответствии увеличило сроки доставки (о чем вам сообщил менеджер и Вы договорились). Еще на сроки повлияли выходные дни 07-08.07. 10.07 товар был отправлен Вам. Что касается сайта, мы работаем над улучшением и контент наполнением. Из за большого количества нового товара, не всегда контент отдел справляется с быстрым наполнением картинок/описаний (примем во внимание Ваше замечание и увеличим штат контент-менеджеров). Очень надеемся, что в следующий раз всё сложится как надо, и Вы будете довольны нашей работой. Как это и должно быть! Пожалуйста, извините.
Гість
Пришел телефон 11.07 Коробка вскрыта имеются следы на полиетиленовой упаковке -- явно открывали не раз, телефон включен. Скорее всего продают Б/У, либо возвратку, не предупреждая. Что примечательно при заказе 06,07 специально спросил -- все ли в порядке? Мне ответили -- да, а по цене не в курсе, типо как директор у них цены ставит. Так что как-то так. Дефектов пока не обнаружил. Коврик для мыши понравился, в упаковке, качественный.
11 липня 2018 Відповісти
Представник магазину «Комп'ютерний Всесвіт»
Добрый день, телефон перед отправкой проверялся нашим работником, и так действительно он его забыл выключить после проверки, приносим свои извинения. Уверяем Вас, что товар не б/у. Приятного Вам пользования. Надеемся видеть Вас в дальнейшем среди наших покупателей
12 липня 2018 Відповісти
VanyaKorol98 рекомендує цей магазин
4 липня 2018

Купив: Сподобалась швидка доставка), Повітряне охолодження Vinga Q4

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, видача товару на складі, відвантаження товару

Купив, прийшов вчасно, забрав з магазину, порадувала безкоштовна доставка))дуже дякую Комп'ютерному Всесвіту)) Буду купувати ще)
PhenixN70 рекомендує цей магазин
30 червня 2018

Купив: Chieftec GP-01B-OP, Замовлення №4295

Не сподобалося: замовлення через корзину, видача товару на складі

Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Мы надеемся, что ещё заинтересуем Вас интересной техникой, и "сочной" ценой. Большое спасибо за доверие и приятную рекомендацию! Возвращайтесь, будем рады!
Max не рекомендує цей магазин
29 червня 2018

Хотів купити: Asus GeForce GTX1060 6144Mb Expedition

Сподобалося: видача товару на складі

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару

Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
DeKaDeHT, вибачте нас, будь ласка, що завдали клопоту Вашим нервовим клітинам. На жаль дійсно була помилка на сайті, що до ціни вибраного Вами товару, ми працюює над помилками. Сподіваємось, що в майбутньому більше таких ситуацій не повториться. Ми дуже сподіваємося, що "осад" не назавжди, і Ви зможете нас зрозуміти та вибачити. У нас ніколи не буває жодних намірів підвести та розчарувати наших покупців. Чи "морочити голову" :) Це неприємно, нерозумно і не вигідно! Сподіваємося, що у майбутньому у нас буде багато зустрічей. Бажаємо гарного настрою! Вибачте! Повертайтеся, будь ласка.
19 травня 2018

Хотів купити: Монітор LG 24MP58VQ-P

Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Доброго дня. Просимо вибачення за затримку доставки замовленного Вами товару, трапились невеликі трудночі з відділом логістики. Ми працюємо над покращенням і зменшенням термінів доставки. Щодо цін, на жаль трапився технічний збій, який і вплинув на формування цін на сайті. Будем раді в подальшій співпраці з вами. Обіцяємо вам зробити знижку на наступній покупці, за ситуацію яка склалась
marapupa рекомендує цей магазин
16 квітня 2018

Купив: разные товары

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення

Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук і оцінку роботи нашого інтернет-магазину. Ми дуже цінуємо це, і завжди раді бачити Вас серед наших клієнтів!