Raketa1202 рекомендує цей магазин
15 вересня 2021

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Заказывали довольно объёмную посылку с хрупкими предметами, все упаковано было отлично, доехало целым.
Відповідь представника «Ашан»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук. Приємних Вам покупок і гарного настрою. З повагою, Команда Ашан
Владимир Бережной не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 вересня 2021

Купив: Таймер суточный 16А Electraline 59500, Замовлення №801108720

Сподобалося: відповідність ціни, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Был заказан и оплачен 5го сентября.Ожидался 8дней(на сайте время доставки 2е суток).На обращение в службу поддержки,получен ответ,об отсутствии на складе.Сегодня 15 сентября-ни денег,ни товара.
Відповідь представника «Ашан»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук! Приносимо вибачення за ситуацію, що склалася. Наразі ми працюємо над тим, щоб така ситуація не повторилася у майбутньому.
Денис Фесенко не рекомендує цей магазин
4 вересня 2021

Купив: Доставка напитков, Замовлення №801088028

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

5 суток для доставки товара по Киеву, хотя в других аналоговых намного быстрее. Ошибки на сайте после оплаты (пишет что неоплачено), приходится звонить в центр и узнавать. Сбором товара (нонстоп в один пакет сложить) уходит 48 часов, 48 на то чтобы новая почта довезла мне это в центр Киева. Никому не советую пользоваться подобным "сервисом", если вам нужен товар на следующий день.
Відповідь представника «Ашан»
Оля Оля не рекомендує цей магазин
18 серпня 2021

Купив: ПОДГУЗНИКИ PAMPERS SLEEP & PLAY РАЗМЕР 3 (MIDI) 6-10 КГ, 78 ПОДГУЗНИКОВ Артикул: 110701, Замовлення №800824808

Доставили в магазин быстро, забрали товар, не ожидали такой подставы, поэтому и не проверяли. приехав домой, использовав несколько памперсов, заметили, что внутренность остаётся на коже младенца, началась аллергия. Памперсы оказались просроченными!!!! Ашан, где ваша совесть????? Малышу всего 2,5 месяца! Категорически НЕ рекомендую !!! Еле добилась от них хоть какого то решения! Очень жаль, что нет возможности приехать в Киев и вернуть их вам обратно.
Відповідь представника «Ашан»
anton gizhan не рекомендує цей магазин
30 липня 2021

Купив: ИГРУШКА-ТРЕЩАЛКА ONE TWO FUN 890979, Замовлення №800817138

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, сервісна підтримка

Заказал на сайте, через 2 недели товар не пришёл. Позвонил в кол центр, сказали проблема на стороне новой почты и они тут не причем (очень вежливо послали меня). Итог ни денег назад ни товара. Нет слов.
Відповідь представника «Ашан»
Владлєна Бойко не рекомендує цей магазин
27 липня 2021

Купив: Ессентуки

Сподобалося: замовлення через корзину

Онлайн-Заказ сделала 24го в 16 часов. 25го вечером позвонил менеджер, чтоб уточнить, минуточку, проплаченный заказ. 26го - тишина. А мне срочно нужны Ессентуки! В моём городе нету. Если не спешите никуда, можете тут заказывать. И ещё, не нравиться, что доставку оплачиваю сразу, при оплате заказа. Я хочу услуги новой почты оплачивать на новой почте!
Odessamebel рекомендує цей магазин
24 липня 2021

Купив: Соковыжималка.

Жена попросила соковыжималку, оная была найдена на сайте Ашан, оставалось только прийти и забрать. Все прошло без каких-либо проблем, соковвжымалочка конечно эконом класса, но мы и не сильно часто ею пользуемся.
Відповідь представника «Ашан»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук і за те, що обираєте нас. Будемо раді бачити Вас у нашому магазині. З повагою, команда Ашан.
...... не рекомендує цей магазин
10 червня 2021

Купив: УТЮГ ZELMER ZIR1505 CERAMIC Артикул: 727093, Замовлення №800655878

Никому не рекомендую этот интернет-магазин. Неделю назад я заказала утюг, позвонили через день, сказали что самое позднее 8 июня товар придет. Сегодня 10 число, ничего нет, хотя заказ оплачен сразу же. На горячей линии только отговариваются готовыми текстами, никто ничего не решает. Обратной связи с этим магазином нет никакой. Деньги мне тоже не возвращают.
savaof рекомендує цей магазин
21 травня 2021

Купив: Парогенератор Zelmer ZIS2415, Замовлення №800565160

Замовлення успішно виконане. Робота менеджерів приємна, відправка - швидка, доставка товару була безкоштовною, ще й кешбек - в очікуванні. Гарантія на парогенератор - 2 роки :) Завжди подобалась ця французька мережа гіпермаркетів, але замовлення зробив уперше, тому що до цього купував лише офлайн, так би мовити. Дякую!
Відповідь представника «Ашан»
moshawin не рекомендує цей магазин
20 травня 2021

Купив: Телевізор KIVI 32H510KD, Замовлення №800582688

Не сподобалося: оформлення замовлення, асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Ашан»
Добрий день! Приносимо Вам вибачення за незручності, що стали неприємною перешкодою для комфортного здійснення покупок у нашому гіпермаркеті. Кошти за замовлення будуть повернуті вам найближчим часом. З повагою, команда Ашан
Я сьогодні телефонував і запитував з приводу повернення коштів. І мені відповіли що навіть заявка ще не подана. Так що ви зовсім втратили глузд.
24 травня 2021 Відповісти