А-др рекомендує цей магазин
18 травня 2021

Купив: КЛЕЕВЫЕ СТЕРЖНИ STANLEY DUALTEMP, 7Х100 ММ, 24 ШТ. (1-GS10DT)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, видача товару на складі

Сделал заказ.Уже к вечеру мне сообщили по телефону,что можно забрать товар.Спасибо работникам магазина.
Відповідь представника «Ашан»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук і за те, що обираєте нас. Будемо раді бачити Вас у нашому магазині. З повагою, команда Ашан.
В день оформления заказа,к вечеру,уже сообщили,что уже могу забрать заказ.Все прошло хорошо.
18 травня 2021 Відповісти
kirichenko_rr рекомендує цей магазин
15 травня 2021

Купив: Каструля Vincent VC-3168-20

Ціна була нижчою, ніж в інших магазинах. Доставили у той же день з іншими покупками
Katrin_ka рекомендує цей магазин
15 травня 2021

Купив: Фломастери Crayola Набор с фломастерами и светящимися штампами (75-2487)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент, видача товару на складі

Магазин дуже зручний для відвідування і покупок від продуктів до хімії.Все завжди свіже,якісне і вибір дуже великий і ціни доступні.
23 квітня 2021

Хотів купити: бонусная карта

Сподобалося: замовлення через корзину, асортимент

уважаемые сотрудники и руководители сети ашан зачем вы раздаете бонусные карты если люди не могут их зарегистрировать и соответственно получать бонусы регистрация карты не работает, авторизация на сайте тоже пишет ошибка 500
Відповідь представника «Ашан»
Добрий день! Просимо вибачення за незручності. Для вирішення питання можете звернутись на нашу гарячу лінію по номеру 0 800 300 551. З повагою, команда Ашан
Metar не рекомендує цей магазин
14 квітня 2021

Купив: Насадка для раскатки теста Kenwood KAX 980 ME, Замовлення №800443282

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Ашан»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук! Приносимо вибачення за ситуацію, що склалася. Наразі ми працюємо над тим, щоб така ситуація не повторилася у майбутньому.
MuraShka не рекомендує цей магазин
6 квітня 2021

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Ашан»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук! Приносимо вибачення за ситуацію, що склалася. Прохання повідомити номер замовлення, щоб така ситуація не повторилася у майбутньому.
9 квітня 2021 Відповісти
webproekt.oleg не рекомендує цей магазин
12 березня 2021

Купив: Іррігатор Panasonic EW1511W520, Замовлення №800281479

Сподобалося: відповідність ціни, повернення товару

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Відповідь представника «Ашан»
Администрация ашана, зачем врать? ни над чем вы не работаете, ситуация повторилась 1в1! так с добросовесными покупателями не поступают!!
9 жовтня 2021 Відповісти
Алевтина Батрак не рекомендує цей магазин
4 березня 2021

Купив: Продуктовий кошик, Замовлення №800251237

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Ашан»
Добрий день! Просимо вибачення за незручності, промокод відправили на пошту, яка вказана в замовленні. З повагою, команда Ашан
Maksym не рекомендує цей магазин
4 березня 2021

Купив: Шампунь чоловічий Schauma, 400 мл, Замовлення №800257165

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Сделал интернет заказ и оплатил. Спустя 2 суток статус "в обробцi" не поменялся. Горячая линия не идет на контакт, игнорируют сообщения поддержка. Отменил заказ сам. После моей отмены на почту пришло сообщение - товара нет в наличии и поэтому ОНИ отменили заказ)). Много косяков и багов на сайте. Никто ним не занимается.
Відповідь представника «Ашан»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук. Передали запит в технічний відділ. Ми обов’язково врахуємо Ваші зауваження. З повагою, команда Ашан
Алинка К не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
26 лютого 2021

Купив: вологий корм Felix Fantastic с ягненком в желе 100 г (7613035072602)

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Зробила інтернет замовлення в магазині " Ашан". Його розбили на два замовлення. Першу частину 20 шт вологого корму Felix отримала. В другій частині замість 100 штук отримала лише 80. Хоча чек вибитий на 100. Не рекомендую здійснювати покупки і відвідувати цей магазин.
Відповідь представника «Ашан»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук. Прохання надати номер замовлення, для врахування зауважень. З повагою, команда Ашан
Номер замовлення 800251054.
1 березня 2021 Відповісти
Проблему вирішено поверненням грошей. Дуже дякую!
8 березня 2021 Відповісти