supreme не рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Хотів купити: Корпус Fractal Design North Chalk White TGC (FD-C-NOR1C-04)

товара нет.
Відповідь представника «TimeSport»
Шановний клієнте, товар є у наявності, проте задля безпеки основна кількость товару зберігається на центральному європейському складі, під час розмови менеджер повідомив, що терміни відправки від 3 до 7 робочих днів. Також варто зазначити, що ця інформація також є на нашому сайті у розділі " Про нас". На жаль, такий варіант Вам не підійшов. Бажаємо мирного та спокійного дня!
Ярослав Франчук рекомендує цей магазин
14 жовтня 2023

Купив: Мультиварка - скороварка Tefal TURBO CUISINE CY754830, Замовлення №258166630

Мої найкращі рекомендації!
Відповідь представника «TimeSport»
Дякуємо за поставлену оцінку та рекомендацію! Бажаємо приємного та якнайдовшого користування. З повагою інтернет-магазин TimeSport!
Марфа Кондратюк рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Скиборізка Esperanza EKM018K, Замовлення №256848452

Дуже задоволена роботою магазину. Зараз рідко можна зустріти ввічливих та приємних в спілкуванні менеджерів як тут. Всім рекомендую!
Відповідь представника «TimeSport»
Шановний клієнте, дякуємо Вам за схвальний відгук та рекомендації! Робимо усе можливе, щоб клієнти залишалися задоволені після співпраці з нами. Бажаємо вдалих покупок!
Alex Yarov не рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Хотів купити: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill+ GC712D34

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Після замовлення товару мені зателефонувала менеджер, і повідомила, що товару немає в наявності. Тобто, за словами менеджера "в наявності вони є, але через 5-7 робочих днів та за більшою ціною, вам потрібно буде зараз доплатити на картку різницю". Фактично це не продавець, а фірма , яка сама не володіє товарами, а лише перепродає. Ви робите замовлення, вам повідомляють, що за товар потрібно доплатити. Нікому не радзу зв'язуватися із цією компанією. Це непрофесійно, як мінімум.
Відповідь представника «TimeSport»
Олексію, на момент оформлення Вами замовлення, остання одиниця товару була продана зі складу, а сайт не оновився. Для того, щоб наші працівники зуміли виконати дане замовлення, потрібно було б замовити даний товар в іншого постачальника відповідно за збільшеною вартістю на 90 грн. Від замовлення Ви відмовилися, а також не розглядали для себе альтернативний варіант. Бажаємо мирного дня!
Нестор Літописець рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Мультипіч Optimum ft-2506, Замовлення №256848041

Рекомендую цей магазин для співпраці! Ціни дуже приваблюють, а обслуговування на вищому рівні. Дуже задоволений покупкою, буду замовляти ще!!!
Відповідь представника «TimeSport»
Дякуємо Вам за схвальний відгук! Робимо усе можливе, щоб клієнти залишалися задоволені після співпраці з нами. Бажаємо гарного та спокійного дня!
sro4nik2016 не рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Купив: Бензиновий генератор VORTEX VG 8500, Замовлення №257882226

Замовив генератор потужністю 4 кіловата прийшов потужністю 3.2. Товар не відповідає характеристикам. Фото на сайті не відповідають товару
Відповідь представника «TimeSport»
Шановний клієнте, інформація на сайті вказана достовірна. Якщо Ви переглядали опис товару, то там все детально розписано на основі прикладу: "Максимальна потужність фази 4,5 кВт/3=1,5 кВт. Передбачається, що навантаження являє собою трифазний двигун із номінальною потужністю 3 кВт. Поточне навантаження на фазу становить 3 кВт/3 = 1 кВт. Це означає, що 0,5 кВт (= 500 Вт)". Тобто, Вам відправили саме ту модель товару, що Ви і замовили. Якщо не звернули увагу на характеристику і Вам не підходить даний товар, то маєте право на повернення товару протягом 14 днів згідно Закону України «Про захист прав споживачів», якщо товар не був у використані і має стан нового. Бажаємо гарного та спокійного дня!
Олександр Костенко рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Сушка Sencor SFD 7000BK, Замовлення №20450779175447

Відповідь представника «TimeSport»
Олександре, дякуємо за поставлену оцінку. Гарного та спокійного дня!
0977538974 рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Пароочисник Karcher SC 4 EasyFix Premium (1.512-480.0), Замовлення №257227005

Замовляю в цьому чудовому магазині не вперше, завжди задоволена! Рекомендую всім!
Відповідь представника «TimeSport»
Дякуємо, що оцінили якість нашої роботи! Нам було приємно співпрацювати з Вами. Неодмінно виконаємо наступне замовлення. З повагою інтернет-магазин TimeSport!
Тарас Нащоцький рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill+ GC716 (GC716D12), Замовлення №256937763

Магазин з впевненістю можу рекомендувати! Отримав гриль за два робочі дні. Окрема подяка менеджеру, яка допомогла з вибором та надала додаткові фото за вимогою. Впевнений наша співпраця надовго)
Відповідь представника «TimeSport»
Тарасе, ми дякуємо Вам за схвальний відгук! Чудово, що Ви залишилися задоволені покупкою. Нам було приємно співпрацювати з Вами. Бажаємо мирного та приємного дня!
mlilac рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Корпус Fractal Design Torrent Compact Black TG Dark Tint (FD-C-TOR1C-01), Корпус Fractal Design Torrent Compact Black TG Dark Tint (FD-C-TOR1C-01), Замовлення №255749247

Роботою магазину більш ніж задоволена. Сподобалось, що не приховують того факту, що товари возять з Польщі (звідси і ціни набагато нижчі за інші магазини) Після оформлення замовлення зв'язалися швико, одразу озвучили термін відправки, який виявився навіть меншим, ніж було вказано на сайті магазину. Відправили вчасно, товар прийшов новий, у повній комплектації. Покупкою задоволена, буду купувати тут ще
Відповідь представника «TimeSport»
Дякуємо Вам, за схвальний відгук та поставлену оцінку! Раді, що Ви залишилися задоволені після співпраці з нами. Неодмінно готові виконати наступне замовлення! Гарного та спокійного дня.