Al Pa не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 12/512GB Purple

Не рекомендую. Товар замовив 03 травня, на пошту прийшло автоматичне підтвердження замовлення. Сьогодні 07 травня. В якому стані замовлення невідомо. На електронний лист не відповідають, ВатсАп не активний. Не знаю, що робити, подарунок на день народження накрився мідним тазіком. Добре, що не додумався відразу гроші за товар закинути.
Відповідь представника «Elektron»
Доброго дня! Уточніть будь ласка номер вашого замовлення
Аня Галян рекомендує цей магазин
4 травня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 12/256GB Blue, Замовлення №017727

Замовляла телефон, все швидко оформили та відправили, дуже задоволена
Александр Малахов рекомендує цей магазин
4 травня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB Midnight Black, Замовлення №017547

Покупал смартфон. Цена порадовала, ниже чем в известных сетевых магазинах. Гарантия год. Рекомендую магазин.
Аріна Онопрієнко рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB Midnight Black, Замовлення №1

Замовляла для себе. Нарікань немає, користуюсь з лютого місяця.Замовлення прийшло як і обіцяли, гарантія,чек все було. Рекомендую Електрон!
Юлія Акімченко рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 12/512GB White, Замовлення №17476

Вдячна за швидку доставку, та за приємну ціну ,яка була значно нижче,ніж у конкурентів.Телефон повністю відповідає заявленим характеристикам, та у заявленій комплектації. Бажаю магазину гарних продажів та вдячних клієнтів.
Veronica рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 10A 4/64GB Sky Blue, Замовлення №017494

Vova Horsing рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Телефон , Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB Midnight Black, Замовлення №888855556666

Супер магазин ! Телефон мамі сподобався , ціна супер , ще і знижку зробили на скло і чохол. Всім рекомендую
nasllwiq рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 13C 8/256GB Clover Green, Замовлення №№17456

Замовляла телефон Redmi 13C, прийшов швидко, без проблем. Працює добре,без нарікань
Glebivanov27 не рекомендує цей магазин
26 квітня 2024

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Poco M5 6/128GB Black

Дуже розчарований, на сайті в наявності, замовив, а потім коли зв'язався менеджер то виявилось що товару не має (((
Відповідь представника «Elektron»
На жаль, Ви зробили замовлення вночі, до оновлення залишків. Пропонємо Вам обрати з наявних аналогічних моделей: Poco M5 4/128, Poco M5 4/64, Poco m5s 4/128, Poco M5s 6/128, Poco M5s 8/256 та отримати в подарунок аксесуар до цього смартфону
dimaacik рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 8/256GB Black, Замовлення №11

Все добре,Дякую!!!
Відповідь представника «Elektron»
Дякуємо, що обрали наш магазин та залишили ваш відгук. Чекаємо на Вас знову!
Все сподобалось,а чек не потрібен)))
22 квітня 2024 Відповісти