Tv Tv рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Laifen Swift Special High Speed с ионизацией, 3 насадки, Ruby Red, Замовлення №3695678

Купляв на подарунок,все працює !сподобався сервіс , швидкість !! Я задоволений !
Відповідь представника «Цифра»
Добрий день! Дякуємо за відгук. Раді старатись для Вас!
Тетяна рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Мікрохвильовка Hisense H20MOWS4, Замовлення №3690610

Покупкою та сервісом задоволена. Не виникло жодного непорозуміння.
Відповідь представника «Цифра»
Тетяно, вітаємо! Дякуємо Вам за відгук. Будемо раді Вас бачити в нашому магазині знову! :)
Lyubov L рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Samsung a73 , Замовлення №3683236

Не підійшов чохол, повернули кошти без проблем, телефон купувала " вітринний зразок", просто ідеал, можна сміливо купувати, на пару тисяч дешевше
Відповідь представника «Цифра»
Любов, добрий день! Дякуємо за відгук. Бажаємо, щоб покупка радувала Вас довгі роки!
Моргана Холмс рекомендує цей магазин

Купив: Зубна щітка ирригатор Oral-B, Замовлення №3672479

Переглядала в декількох магазинах, але саме в цьому привабила ціна. Замовлення швидко прийняли і вже на наступний день все відправили. Магазином залишилась задоволена. Тож рекомендую скористатись
Відповідь представника «Цифра»
Добрий день! Дякуємо за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову! :)
Максим Щудло рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4070 SUPER AERO OC 12G (GV-N407SAERO OC-12GD), Замовлення №3705240

Все добре працює. Магазином знов задоволений!
Відповідь представника «Цифра»
Максиме, добрий день! Дякуємо за відгук. Будемо раді Вас бачити знову в нашому магазині ! :)
Glue рекомендує цей магазин

Купив: Heckermann GM-77, Замовлення №3681072

Купував вакуумні пакувальник. Все супер, як завжди! Рекомендую
Відповідь представника «Цифра»
Glue, добрий день! Дякуємо за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову!
Женя не рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Протеїн puregold, Замовлення № 3700828

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Цифра»
Євгене, добрий день! Дякуємо Вам за відгук та приносимо вибачення за те, що ситуація з Вашим замовленням склалась саме таким чином. Ми обов'язково постараємось докласти максимум зусиль аби покупки в нашому магазині приносили клієнтам виключно позитивні емоції. Також, з Вами найближчим часом зв'яжеться менеджер для подальшого можливого врегулювання питання. Щиро сподіваємось на Ваше розуміння!
drw рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Стандартний об'єктив Canon RF 50mm f/1.8 STM (4515C005), бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R100 kit 18-45mm IS STM (6052C013), Замовлення №3677682

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність умов оплати, фіскальний чек

Купував вперше, враження не однозначні. Оператор сподобалась, обслуговування гарне. Оплата лише готівкою, і на додачу дивні запроси від служби роботи з покупцями, див скрін. Схоже крамниця в стадії занепаду.
Відповідь представника «Цифра»
drw, добрий день! Нам прикро, що у Вас склалось таке враження про співпрацю з нашим Інтернет-магазином, однак, ми докладемо максимум зусиль аби покупки в нашому магазині приносили клієнтам виключно позитивні емоції! :)
Kopiro4ka рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 8/256GB Blue, Замовлення №3696343

Задоволений покупкою , ціни нижче ніж магазинах конкурентів , дуже професійні менеджери , швидка доставка . Рекомендую
Відповідь представника «Цифра»
Kopiro4ka, добрий день! Дякуємо Вам за відгук та рекомендації! Бажаємо, щоб всі покупки в нашому магазині приносили Вам лише позитивні емоції!
Denys рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Elesys Breeze 470 60 BL, Духова шафа Whirpol AKZ9 6240 NB, , Варильна поверхня газова Beko HIGG 64123 SB, Пральна машина автоматична Gorenje WNHEI72SAS, Замовлення №3666335

Був приємно здивований цінами на побутову техніку в цьому магазині і широким асортиментом. Замовляв пральну машинку, духовку, витяжку та варильну поверхню, кожна позиція в середньому відсотків на 5% дешевше ніж в інших магазинах. Замовлення доставили в обумовленні терміни, є доставка на поверх. Однозначно рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «Цифра»
Денисе, добрий день! Ми дякуємо Вам за відгук. Раді старатись для Вас!