Oleg Kovaliov не рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Хотів купити: Інверторний бензиновий генератор Ranger Kraft Pro 2500 (RA 7753)

Магазин зірвав поставку майна для військових. Спочатку сказав що не зможе зробити доставку раніше 3 діб. А далі взагалі відмовився доставляти, бо як виявилося даного генератору у них немає. Тепер потрібно чекати на повернення коштів декілька днів. От і думайте чи потрібні вам такі проблеми.
Відповідь представника «Цифра»
Добрий день, Олег! Ми вдячні Вам за відгук та приносимо вибачення від імені нашої компанії. Будь ласка, вкажіть № Вашого замовлення, щоб ми могли перевірити всю інформацію.
9 травня 2024 Відповісти
Представник магазину «Цифра» відповів на коментар Oleg Kovaliov
Олег, добрий день! Ми приносимо найщиріші вибачення за незручності! Оскільки ми працюємо як Інтернет-магазин, то , на жаль, не всі товари зберігаються на нашому складі, а деякі з них, йдуть під замовлення за термінами, котрі нам надає дистрибьютор. Як щойно він нам повідомив про відсутність товару, ми відразу сповістили Вас. Зі свого боку , ми обов'язково постараємось вжити максимум зусиль аби схожих ситуацій в нашій роботі більше не виникало. Щиро сподіваємось на Ваше розуміння!
13 травня 2024 Відповісти
Hustello рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Ваги підлогові електронні Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, Замовлення №3 733 543

Вперше роблю замовлення в цьому магазині за порадою друзів. Купувала ваги від сяомі. Хочу окремо відзначити чудову роботу співробітників колл-центру. Вони допомогли мені підібрати потрібну модель товару, і загалом дуже приємно, що консультації надають компетентні фахівці. Загалом сервісом я залишилась дуже задоволена.
Відповідь представника «Цифра»
Hustello, добрий день! Дякуємо за приємний відгук! Раді старатись для Вас! :)
Дмитрий Сухомлинов не рекомендує цей магазин
7 травня 2024

Хотів купити: GIGABYTE GeForce RTX 4070 SUPER 12Gb GAMING OC (GV-N407SGAMING OC-12GD) UA

Четвертого травня замовив товар, мені пообіцяли доставити до 9 травня. Використав промокод на 100 гривень на знижку. Сьомого Травня мені зателефонували, і сказали, що товар закінчився, хоча 3 дні він був на сайті доступний, і запропонували як альтернативу товар або гірший або дорожчий. У результаті я втратив промокод і час, магазин не запропонував вирішити проблему. Не рекомендую
Відповідь представника «Цифра»
Дмитро, добрий день! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за доставлені незручності! Дійсно, замовленого Вами товару не виявилось в наявності, про що нас повідомив дистрибьютор 7.05 і, як щойно це стало нам відомо, ми відразу сповістили Вас. Також, даний товар більше не відображається на нашому сайті, а знятий з наявності. Зі свого боку ми обов'язково постараємось зробити все від себе можливе аби схожих ситуацій у нашій роботі не виникало і, що стосується промокоду, то дана інформація зафіксована й у разі, якщо Ви надасте нам ще один шанс ми в індивідуальному порядку уточнимо для Вас розмір знижки на нове замовлення. Щиро сподіваємось на Ваше розуміння!
Доброго дня. Я все розумію, бувають різні ситуації, мене найбільше збентежило, що моє замовлення 4 дні було в обробці і товар весь цей час був доступний для продажу на сайті. З приводу промокоду варто визнати, що ви запропонували мені коли я наступного разу буду щось замовляти, дати знижку на суму промокоду, це адекватно, але в таких ситуаціях коли такі незручності для покупця з вини магазину, я думаю ви б не збідніли, якби дали не 100 гривень а трохи більше, і тоді було б менше негативних відгуків та більше відчуття, що магазин цінує кожного покупця
8 травня 2024 Відповісти
Представник магазину «Цифра» відповів на коментар Дмитрий Сухомлинов
Добрий день! Ми розуміємо, наскільки дана ситуація виявилась неприємною для Вас й нам також прикро, що ми не змогли виконати Ваше замовлення. Зі свого боку, ми обов'язково проведемо роботу над помилками й щиро дякуємо за доповнення до відгуку, ми також це врахуємо для покращення якості обслуговування клієнтів! В наших інтересах також, аби розмір знижки на майбутнє замовлення задовольнив Вас!
10 травня 2024 Відповісти
Дмитрий Сухомлинов відповів на коментар Support
Отже, ви сказали, що товару немає, але тепер він знову у продажу, але вже за іншою ціною. Не бажаєте обробити моє замовлення 3748503? На даний момент все це виглядає максимально неприємно.
14 травня 2024 Відповісти
Vadimka рекомендує цей магазин
7 травня 2024

Купив: Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8/256GB Graphite Gray, Замовлення №3751766

Оформили швидко замовлення, оператор проконсультував до дрібниць, доставили в той самий день. Дуже задоволений , претензій не маю)
Відповідь представника «Цифра»
Вадиме, вітаємо! Дякуємо за відгук. Нехай покупка радує Вас довгі роки! :)
useryou рекомендує цей магазин
6 травня 2024

Купив: Tefal GC706D34 OptiGrill+ Initial (Электрогрили) вартість 5049, Замовлення №3 558 332

Регулярно здійснюю покупки в данному інтернет-магазині. Кожного разу ціна актуальні, наявність товарів актуальна, доставка швидка. Претензії у мене відсутні! Чудовий магазин і першокласні фахівці!
Відповідь представника «Цифра»
Добрий день! Дякуємо за відгук. Нехай всі покупки в нашому магазині приносять Вам лише позитивні емоції!
Петро Кожевников рекомендує цей магазин
5 травня 2024

Купив: Машинка для стрижки (тример) Philips HC3520/15, Машинка для стрижки Philips Hairclipper Series 3000 HC3520/15, Замовлення №3737757

Доставку виконано швидко, в оговорений термін. Магазин рекомендую
Відповідь представника «Цифра»
Петро, вітаємо! Ми дякуємо Вам за відгук та рекомендації. Нехай всі покупки в нашому магазині приносять Вам лише позитивні емоції!
Богдана Шутко рекомендує цей магазин
4 травня 2024

Купив: Xiaomi Redmi Watch 3 Active Black (Умные часы (Smart Watch)), Замовлення №3746236

Дуже задоволена товаром) Давно вже хотіла цей годинник, але все ніяк не наважувалась Буду замовляти ще)
Відповідь представника «Цифра»
Богдано, добрий день! Дякуємо за відгук. Щиро раді старатись для Вас! :)
Tetiana Presniuk рекомендує цей магазин
4 травня 2024

Купив: Xiaomi Redmi Note 13 pro 5g 12/512 GB Purple, Замовлення №3722903 від 22.04.2024

Все супер! Ціни адекватні. Надана гарантія на смартфон. По замовленню швидко перетелефонували мені, і доставка була навіть швидша, ніж очікувала) ?
Відповідь представника «Цифра»
Тетяно, вітаємо! Дякуємо за відгук. Нехай покупка радує Вас довгі роки!
Просто Костя рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC180P, Замовлення №3720444

Придбав дану станцію відповідає всім характеристикам задоволений на 100 відсотків буду звертатися ще
Відповідь представника «Цифра»
Костянтин, добрий день! Дякуємо за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову!
Костянтин Орлов не рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Хотів купити: Телевізор Philips 55PUS8518/12

Не вірний опис товару. Пишуть що гарантія від виробника, попросив надати серійний номер для перевірки, сказали зателефонують. Коли через день зателефонував сам, сказали що під замовлення, хоча перед цим ставили до резерву і сказали скинуть фото. тому гадаю просто гарантія 12 міс від магазину. не гарно.
Відповідь представника «Цифра»
Костянтин, добрий день! Нам прикро, що виникла така ситуація. Прохання вказати, будь ласка, номер Вашого замовлення.
Ой, якби Вам було б прикро, то зв'язались би зі мною сьогодні (як обіцяли Ваші менеджери), але ніхто нічого не зробив. Який може бути номер замовлення, коли мені сказали наддадуть фото, я перевірю в п'ятницю, чи дійсно у вас гарантія від виробника і в суботу приїду і заберу телевізор. Давайте прям тут, ви покажете фото серійного номера телевізора, я перевірю чи дійсно він попадає під гарантію від виробника на 24 міс, як заявлено у вас на сайті, і куплю у вас його по ціні, яка вказана була в середу? А як що ні - то виправляйте свої помилки і приносите вибачення.
3 травня 2024 Відповісти
Представник магазину «Цифра» відповів на коментар Костянтин Орлов
Добрий день! Якщо Ви оформили в нашому Інтернет-магазині замовлення й надалі уточнювали інформацію згідно товару, Вам обов'язково має бути присвоєно № замовлення. Також, що стосується гарантії, то на нашому сайті вказано актуальний тип і термін гарантії до кожного з товарів і, оскільки ми є Інтернет-магазин, то безліч товарів йдуть під замовлення й , на превеликий жаль, можливості надати фото серійного номеру немає. Споживач при отриманні та перегляді товару має змогу ознайомитись з важливою для нього інформацією, а також з документацією. У разі,якщо клієнт замовляє товар з гарантією від виробника, то йому обов'язково надається гарантійний талон від виробника, що він також може перевірити при отриманні.
6 травня 2024 Відповісти
Перед тим як писати те що ви пишете - запросіть у менеджерів телефону розмову, прослухайте, а потім відповідайте. Я вам запропонував рішення, видно ви відмовляєтесь і придумуєте всякі казки.
6 травня 2024 Відповісти