wer11 рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Модуль пам`ятi SO-DIMM 2x8GB/1600 1,35V DDR3L G.Skill Ripjaws (F3-1600C9D-16GRSL), Замовлення №11366

Замовив пам‘ять, на наступний день відправили, на наступний забрав з почти.
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!!
Кирил Борода рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: Мишка A4Tech OP-330 Black (OP-330 USB, Замовлення №11327

Мишка в робочому стані.З боку магазина все виконано швидко і без нарікань.Найнижча ціна та гарний сервіс.
Сергей Олексин рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: Монітор Philips 243V7QDSB/00, 243V7QDSB/01, Замовлення №11329

Дякую магазину, швидко відправили, товар такий як мав бути. Все добре
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Не зовсім розуміємо чому Ви недоліком вказали повернення товару? За Вашим замовленням немає заявок на повернення товару. Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!!
7324601 рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: Фото фон, Замовлення №11011

Спасибо сотрудникам магазина. Отлично всё организовали по доставке габаритного товара. После заказа на сайте, сразу перезвонили. Мне было комфортно в этом магазине делать покупку. Как то всё быстро и без проволочек. Я покупал редкий в продаже товар. И вот нашёл в магазине dp-shop.
Светлана Неустроева рекомендує цей магазин

Купив: Миша Bloody W95 Max Black, Замовлення №№ 11128

Отличный сервис
Вікторія Євтушок рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: Ноутбук ASUS VivoBook 16X M1603QA Transparent Silver (M1603QA-MB252), Замовлення №11133

Відмінний сервіс і швидка доставка. Ноутбук шустрий, чудово підходить для роботи. Дякую!
Dimitri D. рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Повторювач Wi-Fi TP-Link TL-WA850RE, Замовлення №11135

Все чудово
Владимир Дубчак рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Материнська плата GIGABYTE B760 GAMING X AX DDR4, Замовлення №11106

Магазин рекомендую максимально. Відправка і доставка на найвищому рівні. Покупкою та співпрацею задоволений.
Відповідь представника «dp-shop»
anastasiya snisarenko рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Процесор Intel Core i5-10500, Замовлення №10932

Чудовий магазин. Помилково придбали не те що було потрібно( нам все швидко замінили оперативно зробили заміну і повернули різницю! Все пройшло швидко! Бездоганне обслуговування! Обов'язково додам цей магазин до своїх улюблених і буду рекомендувати іншим!