Іван Підгорний рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: Лінійно-інтерактивне ДБЖ LogicPower LPY-PSW-800VA+ (4153), Замовлення №10562

Товар прийшов з затримкою Працює нормально (покишо)
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! не розуміємо тільки де затримка? Товар Вам було відвантажено за всіма регламентами співпраці з магазином. Ви зробили замовлення 20.08.2023 о 14.52, товар був на наступний день зібрано й відвантажено. День у день ми відвантажуємо до 13-ї години, про це є всюди попередження. 23.08 Ви його вже отримали. Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!!
anchab рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Купив: Чохол для ноутбука Vinga 15-16" NS150 Gray Sleeve (NS150GR), Замовлення №Чайник

Спасибо
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!!
Александр рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Купив: Блок живлення Chieftec TPS-700S, Блок живлення Chieftec Task-Series TPS-700S, Замовлення №10481

Чудова компанія! Обслуговування на найвищому рівні. Угода пройшла відмінно. Рекомендую!
Віталій Генцельман рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Купив: Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal (1GF019EPA2C01), Замовлення №10349

Рекомендую всім
Ірина Писаренко рекомендує цей магазин
14 серпня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12S 8/256GB Dual Sim Onyx Black (Redmi Note 12S 8/256GB Onyx Black), Замовлення №10447

alby1104 рекомендує цей магазин
14 серпня 2023

Купив: Процесор Intel Core i3-13100F (BX8071513100F), Замовлення №10418

Швидко передзвонили, швидко відправили, зробили знижку на товар, так як знайшов трішки дешевше. Рекомендую магазин. Гарне співвідношення ціна сервіс.
Татьяна Bastet рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Автомобільний тримач для смартфона WK WP-U83 Black, Замовлення №№ 10391

Vitos Vitos рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Купив: Телевiзор Satelit 32H9150ST, Замовлення №10381

Дуже хороший магазин. Товар відправили в той же день, наступного дня вже забрав на почті. Магазин рекомендую.
Andrew рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Процесор AMD Ryzen 5 5600X (100-000000065), Замовлення №10327

Чудовий сервіс. Швидке вирішення наявних питань.
Відповідь представника «dp-shop»
спанч блог рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: X96 mini w2 2/16, Стаціонарний медіаплеєр X96 MINI 2/16GB, Замовлення №10333

Быстро отправили,быстро пришла приставка.Спасибо.