anita.ya2001 рекомендує цей магазин
11 травня 2023

Купив: Портативна колонка Hoco BS37 Dancer, Замовлення №108445

купувала колонку мамі на ювілей, то на святкуванні колонка дуже виручила) тепер це наша незмінна річ в якихось подіях! дякую магазину за оперативну доставку та гарантію, дуже всім рекомендую. П.С. по моєму проханню зробили подарункове пакування, за це окремо дякую!!
Відповідь представника «expertonline.com.ua»
Ви мотивуєте нас працювати ще краще. Щиро Вам дякуємо! ;)
Gulenko_Alex рекомендує цей магазин
9 травня 2023

Купив: Електросамокат Proove X-City Pro Black/Red, Замовлення №92938

дуже дякую магазину Експерт, за те що такий габаритний товар, доставили безкоштовно в точку видачі, сервісом і товаром повністю задоволений, дуже дякую, не дочекаюсь вже постійного тепла щоб повноцінно ним користуваться
Відповідь представника «expertonline.com.ua»
Дякуємо Вам за приємний відгук! Задоволений клієнт – це пріоритетне завдання для всієї команди expertonline.com.ua Ми раді, що покупка у нашому магазині залишила у Вас приємне враження. Замовляйте частіше)
Vo Va рекомендує цей магазин
24 березня 2023

Купив: Мережевий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3), Замовлення №0014567893

Замовив через сайт, оплатив онлайн. Єдиний магазин, який був готовий відправити в той же день, всі інші говорили чекати мінімум 4-5 днів. Товар прийшов з гарантією та чеком. Магазин дуже оперативний, дякую)
Відповідь представника «expertonline.com.ua»
Доброго дня! Нам надзвичайно приємно, що знайшли час та натхнення написати такий гарний відгук. Ви мотивуєте нас працювати ще краще. Щиро Вам дякуємо!
Alina98753 рекомендує цей магазин
13 березня 2023

Купив: Смартфон , Замовлення №1234

Спочатку магазин здався не дуже надійним суто візуально, але коли я отримала своє замовлення НА НАСТУПНИЙ ДЕНЬ, то була у гарному шоці! Все було запечатано в заводські пломби, товар ідеальний, ціна була найсмачніша з усіх магазинів (щодня монітору ціни). Бажаю вам розвиватись далі і щоб у наявності було більше товарів!!:)
Відповідь представника «expertonline.com.ua»
Добрий день! Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Будемо раді бачити Вас знову!
Виталина Шулская рекомендує цей магазин
3 березня 2023

Купив: Грілка термохімічна Lifesystems Reusable Hand Warmers (42450), Замовлення №104472

Рекомендую цей магазин.Замовила на сайті в вечері, мені перетелефонували майже одразу, все уточнили перепросили, я підтвердила своє замовлення.Відправили на наступний день, через день отримала в точці видачі Експерт (Доставка безкоштовна). Вдячна за сервіс.
Nastya Yurkevuch рекомендує цей магазин
22 лютого 2023

Купив: Пальник газовий невиносний NEO Tools Пальник (63-128), Замовлення №95149

Замовила пальник, все дуже сподобалось. Якісний, зручне регулювання подачі газу, легкий у використанні. Все швидко оформили та доставили! Дякую менеджеру за консультацію та допомогу у виборі.
Відповідь представника «expertonline.com.ua»
Слава не рекомендує цей магазин
20 лютого 2023

Купив: Power Bank 2E 20000mAh Type-C black (2E-PB2082-BLACK), Зовнішній акумулятор (павербанк) 2E 2E-PB2082-BLACK, Замовлення №000002688

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

На сайте указано, что доставка бесплатная. Кроме того, после оформления и оплаты заказа пришла форма с данными заказа на почту, где пишется что сумма доставки 0 грн. А мне звонит оператор и рассказывает, что это мол доставка в их магазин бесплатная)) Уважаемые - доставка в ваш магазин - это тоже самое что и самовывоз - так и пишете, что самовывоз бесплатно, а доставка за деньги. Учитесь хорошему! Не рекомендую. Обман и ввод в заблуждение людей!
Відповідь представника «expertonline.com.ua»
Добрий день! Ваше зауваження доречне і ми обов"язково внесемо правки, дякуємо. Але, якщо консультант попередив вас про платну доставку, перед відправкою, то чому ми обманюємо людей?
Потому что, на сайте написано доставка бесплатно. В заказе написано доставка 0 грн на то отделение, которое я указал. Но по-моему тут и так всё ясно, тем более на скринах всё видно. Это просто попытка в очередной раз выкрутиться)
21 лютого 2023 Відповісти
_nikolaj_ відповів на коментар Слава
100% поддерживаю!
11 травня 2023 Відповісти
valeria.leria рекомендує цей магазин
11 жовтня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 128GB Deep Purple (MQ0G3)

Після замовлення, дуже швидко зв'язалась зі мною приємна менеджерка, щоб підтвердити замовлення. Замовлення приїхало вчасно, ціна опис та оплата повністю відповідали сайту. Дуже задоволена сервісом, буду постійним клієнтом та радитиму друзям! :) Побільше б таких зручних сайтів та такого крутого сервісу!;)
Марина Косяк не рекомендує цей магазин
8 жовтня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X3 Pro 6/128 GB Phantom Black, Замовлення №151776

Відповідь представника «expertonline.com.ua»
Добрий день! Вам було запропоновано мобільний телефон на час, доки ваший знаходився в ремонті. Ви відмовились, адже він вас не влаштував. Нам дуже прикро, але техніка ламається, саме тому на будь який товар в нашому магазині діє гарантія 12 місяців. Також, нам прикро, що через військовий стан ремонт вашого смартфону затягується. Ми не можемо на це вплинути, але ми стараємось. Ми розуміємо, що вам байдуже на наші старання і вам потрібний смартфон.Також свої претензії ви можете озвучити російським виродкам, які вже восьмий місяць заважають нормально працювати та жити. Загалом, процес на контролі, як тільки смарфтон буде готовий - вам повідомлять. Ми робимо більше ніж вам здається. Бережіть себе, в цей складний для країни час!
Vitatoria рекомендує цей магазин
24 січня 2022

Купив: Apple AirPods 3 White (MME73), Замовлення №1187

Купувала в даному магазині, Apple AirPods 3. Зручний сайт і приємний менеджер. Я задоволена товаром і обслуговуванням.