Денис Денис не рекомендує цей магазин
4 січня 2022

Купив: Apple iPhone 12 Pro 128GB Pacific Blue (MGMN3), Замовлення №000001241

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Nastushka рекомендує цей магазин
6 вересня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific Blue (MGDA3), Замовлення №00712

Зробила замовлення на сайті, дуже задоволена сервісом, менеджер дуже привітний, пристрій відправили в день замовлення. Дуже задоволена покупкою, магазин рекомендую!
Arthur Schuvailo не рекомендує цей магазин
25 серпня 2021

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 12 64GB Black (MGJ53/MGH63)

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Оплатил заказ IPhone 12 Black 64, менеджер перезвонил и подтвердил, что товар будет отправлен, но спустя час уведомили, что цена за выходные изменилась и они не поменяли ее на сайте. ''Мы не можем отправить товар по прежней цене, только за доплату в 1000 грн''. Цена на сайте по прежнему не изменилась.
Відповідь представника «expertonline.com.ua»
Добрий день Враховуючи 4 вихідних, адже ви зробили замовлення 21.08 та ціноутворення на техніку Apple в Україні ми не змогли у вихідний день замінити ціну. А нова партія смартфонів вже коштувала набагато дорожче. Ми приносимо свої вибачення та розуміємо ваші емоції. Готові компенсувати незручності.
Sergey Nosachow не рекомендує цей магазин
15 липня 2021

Хотів купити: Телевізор hisense

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Не раджу даний магазин. Просять передоплату. Потім товару немає в наявності .
Відповідь представника «expertonline.com.ua»
Добрий день. Наш менеджер зв'язався з вами для підтверджння замовленя, під час цього ви попросили варіанти кріплень для ТВ і сказали, що подумаєте. Відповіді від вас не було. В цей час інший клієнт забрав акційну модель оплативши замолення на сайті. Враховуючи найнижчу ціну, ми розпродували залишки і товар по акційній ціні просто закінчився. Адже з вами не було зв'язку більше 4 годин. Вибачте за незручності, але банально, акційний товар закінчився поки ви роздумували. Ніяку предоплату від вас ми не отримували.
Yaroslav95 рекомендує цей магазин
14 липня 2021

Купив: Телевізор Hisense 50A7400F, Замовлення №00513

Неодноразово робив замовлення в данному магазині і завжди все проходить на найвищому рівні. Найкраще співвідношення ціни та якості. Техніка завжди в чудовому стані та працює без нарікань. Чудове обслуговування.
Інна рекомендує цей магазин
6 липня 2021

Купив: Електросамокат Proove Model X-City Pro Black/Blue, Замовлення №00455

Доброго дня) Хочу поділитися приємною покупкою в expertonline.com.ua Придбала даний електросамокат за дуже приємною ціною! До речі, доставка була швидкою. На другий день після замовлення я отримала свій омріяний електросамокат) Дякую!
Aliona Khomenko рекомендує цей магазин
29 червня 2021

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro (MWP22), Замовлення №00412

Замовили на сайті, швидко отримали фідбек від менеджера, на наступний день буквально забрала навушники з магазину. Навушники на гарантії. Все пройшло реально швидко і без проблем, чудовий магазин
Рома Кибенко рекомендує цей магазин
8 червня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 Pro 128GB Gold (MGMM3/MGLQ3), Замовлення №05392

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, видача товару на складі

Не сподобалося: замовлення через корзину, асортимент

Швидко обробили замовлення. Отримав на наступний день. Все гуд)
Dima Ostrovsky рекомендує цей магазин
8 червня 2021

Купив: Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Black, Замовлення №00390

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Відправили швидко. Покупкою задоволений. Взяв у ОЧ.
Олександр Хоменко рекомендує цей магазин
31 травня 2021

Купив: студійне освітлення Gelius Pro Blogger Set Life Hack Improved GP-BS002 5 in1 (79579), Замовлення №00335

Не сподобалося: замовлення через корзину

Зробив замовлення і дуже задоволений роботою магазину. Відмінний магазин, все швидко оформили і доставили. Сервіс на вищому рівні - допомогли з вибором, порадили найкраще за мінімальну ціну. Відправили дуже швидко. Дуже задоволений підходом до клієнта. Магазин щиро рекомендую:)