zgrblghetto рекомендує цей магазин
14 лютого 2022

Купив: Apple MacBook Air M1m,16GB,512,Mac Space Gray MGN73ZE

продавец честный, все вовремя отправил, мак оригинальный и новый, упаковка до меня не вскрывалась
Відповідь представника «GameZone»
Благодарим за Ваш отзыв, это помогает нам развиваться! С надеждой на дальнейшее сотрудничество, команда GameZone.
Bohdan Shoza рекомендує цей магазин
13 лютого 2022

Купив: Lenovo legion 5, Замовлення №1162

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «GameZone»
Богдан, благодарим за Ваш отзыв! Нам приятно, что Вы рекомендуете нас. Правила безналичного рассчёта указаны изначально в условиях оплаты. На каждом фото ноутбуков есть только английская раскладка, при оформлении менеджеры сразу предупреждают об этом. Многие магазины делают гравировку преждевременно и сразу включают её в цену, мы же оставляем выбор за клиентом, тем самым давая возможность купить позицию дешевле. Что касается гарантии, по всем позициям на сайте она идёт от производителя, поэтому и правила, касающиеся гарантийных сроков, так же предоставляет производитель и мы не можем влиять на них, если дистрибьютор внёс перемещение раньше срока продажи. В любом случае, мы будем стараться исправить указанные нюансы, что бы у Вас оставались только положительные эмоции от взаимодействия с нами, приятных покупок!
Nicksan рекомендує цей магазин
11 лютого 2022

Купив: Процессор Intel Core i7-11700K (BX8070811700K)

Швидко оформили, швидко відправили. Процессор вже протестив - все працює. Дякую.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми щодня працюємо над пришвидшенням взаємодії та робимо все можливе, щоб покупці отримували свої замовлення якнайшвидше :) З повагою, команда GameZone!
YT_Anteros ua не рекомендує цей магазин
10 лютого 2022

Хотів купити: GIGABYTE AORUS GeForce RTX 3060 Ti ELITE 8G rev. 2.0, Замовлення №1270

при оформленні замовлення, телефонують і розказують що ціна вказано не вірна, збій системи, перепади температури , тому самі робіть висновки чи купувати у таких магазинах...
Відповідь представника «GameZone»
Шановний Олександр! Ми не займаємось піаром, за "схемами" також не працюємо. Все що ми робимо - це продаємо якісні, нові пристрої за приємними цінами. Від збою в системі, нажаль, ніхто не застрахований, проте ми відреагували вкрай швидко і одразу все виправили. Будемо чекати на Ваше нове зверення. Дякуємо за відгук!
Щоб знову сказати, що ціна не актуальна і Ви нічого мені не продасте по тій ціні, що самі вказали на сайті ? ні, дякую... Ще й точки видачі немає.
10 лютого 2022 Відповісти
Представник магазину «GameZone»
Дякуємо за Вашу думку! Зі своєї сторони хотіли б наголосити, що менеджери не намагалися Вам продавати якісь альтернативні позиції та якимось чином вводити в оману, відповідно, ми не переслідуємо ніякої особистої вигоди. Всі користувачі, які оформили замовлення на дану позицію, були одразу попереджені про тимчасовий технічний збій, який був одразу ж виправлений та поставилися до нас з розумінням, за що ми їм дуже вдячні. Бажаємо вдалих покупок та більше позитивних емоцій!
10 лютого 2022 Відповісти
Саша Басай рекомендує цей магазин
9 лютого 2022

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix G15 R7-4800H/16GB/512 RTX3050Ti (G513IE-HN003), Замовлення №1152

Відправили все з невеликим запізненням, але ніяких проблем не було, хороша підтримка. Якість товару на висоті. Иагазин хороший всім рекомендую
Відповідь представника «GameZone»
Олександр, дякуємо за Ваш відгук! Зі своєї сторони будемо намагатися максимально прискорити процес переміщення замовлень, щоб кожен клієнт був задоволений всіма аспектами взаємодії з нашим магазином. Бажаємо вдалих покупок та сподіваємось на подальшу співпрацю, ваша команда GameZone!
yuriy29 рекомендує цей магазин
4 лютого 2022

Купив: AMD Ryzen 9 5900X (100-100000061WOF), Замовлення №1122

Все пройшло добре. Упаковка не пошкоджена. Перед купівлею сам читав відгуки. Ціна і відсутність внесення будь-яких часткових передплат за товар вплинула на вибір даного інтернет-магазину. Зауважень до роботи магазину в мене немає. Нормальний інтернет-магазин без брендової пихи і з адекватними цінами. Рекомендую.
Відповідь представника «GameZone»
Доброго дня, Юрій! Ми завжди намагаємось підтримувати ціни на конкурентному рівні та робити найкращі пропозиції клієнтам. Дякуємо, що ділитеся своєю думкою з іншими користувачами, це допомагає нам розвиватися та ставати кращими для своїх покупців. З найкращими побажаннями, команда GameZone!
Yevhen рекомендує цей магазин
3 лютого 2022

Купив: Oculus Quest 2 128 GB, Замовлення №1133

Менеджер відповідав на email швидко, товар відправили в обумовлений термін, заводська упаковка була цілою, також додали гарантію і чеки. Покупкою задоволений, магазин Game Zone рекомендую)
Відповідь представника «GameZone»
Євген, щиро вдячні за те, що рекомендуєте нас! Менеджери завжди раді допомогти та організувати обслуговування на найвищому рівні. З повагою, команда GameZone!
Николай Повстянко не рекомендує цей магазин
31 січня 2022

Хотів купити: Ноутбук ASUS ROG Strix G15 R7-4800H/16GB/512 RTX3060 (G513IM-HN002), Замовлення №1075

Відповідь представника «GameZone»
Николай, мы сожалеем о том, что у Вас сложился негативный опыт взаимодействия с нашей компанией. К сожалению, иногда могут возникать непредвиденные обстоятельства со стороны дистрибьюторов. Как Вы и написали, на рынке наблюдается существенный дефицит полупроводников и комплектующих для электроники, которые из них изготовляются, поэтому бывают задержки поставок, на которые мы, к сожалению, не в силах повлиять, но пытаемся минимизировать подобные ситуации и предложить клиентам альтернативные варианты при наличии таковых. Приносим извинения от команды GameZone и надеемся на Ваше понимание.
бывает
3 лютого 2022 Відповісти
Назар Когут рекомендує цей магазин
30 січня 2022

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air M1/8GB/256/Mac OS Space Gray (MGN63), Замовлення №1114

Советую данный магазин сообществу. Сотрудничал впервые. Сделал заказ с утра 30.01 на НП, мне предложили альтернативный вариант курьером к дому - не пришлось переплачивать довольно крупную сумму. Привезли как и обещали в тот же день, что и сделал заказ. И вот, спустя несколько часов ожидания товар у меня, всё перепроверил - товар новый, работает как и должно. Одним словом,
Відповідь представника «GameZone»
Назар, благодарим за развёрнутый комментарий, мы всегда стараемся предложить своим клиентам лучшие условия, которые можем реализовать. Будем рады дальнейшему сотрудничеству! С уважением, команда GameZone.
Maksym Tymoshenko рекомендує цей магазин
26 січня 2022

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №1061

Зробив замовлення 25.01 о 19:30, а вже 26.01 о 18:00 замовлення було в мене.
Відповідь представника «GameZone»
Шановний Максим! Вдячні за вибір нашого інтернет-магазину. Докладаємо від себе максимум зусиль для швидкого виконання замовлень. Сподіваємось на подальшу співпрацю. Гарних покупок!