Діана Підвальна рекомендує цей магазин

Купив: Монопод-стабілізатор FeiyuTech VLOG Pocket 2, Замовлення №2401782

дякую ,все добре
Yliya Tsarkova рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER Max (EFRIVER600MAX-EU, PB930425), Замовлення №2401754

Купувала зарядну станцію EcoFlow RIVER 2 Max. Задоволена роботою магазину: онлайн оплата пройшла без проблем, товар доставлено вчасно та у належному вигляді. Дякую за змістовну онлайн консультацію.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Приємного користування :) З повагою, команда GameZone!
Елена Грецкая рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смарт-годинник Garmin Venu 3S Soft Gold S. Steel Bezel w. French Gray Case and S. Band (010-02785-02, Замовлення №2401789

Регулярно здійснюю покупки в данному інтернет-магазині. Кожного разу ціна актуальні, наявність товарів актуальна, доставка швидка. Претензії у мене відсутні. Рекомендую!
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за відгук! Будемо раді подальшій співпраці :) З повагою, команда GameZone!
Валентина Грищук рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Екшн-камера Insta360 One X2 CINOSXX, Замовлення №2401768

Останній рік часто почала замовляти в GameZone. Найчастіше замовляю товар на пошту та звідти забираю сама, строки доставки поки не підводили, іноді товар приходить трохи раніше. Працівник магазину мені дзвонить та додатково повідомляє про доставлений товар. З доставкою на НП замовляла екшн-камеу -- доставили, як і обіцяли, на наступний день.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Будемо раді бачити Ваш нові замовлення :) З повагою, команда GameZone!
Taras Zatorskyy не рекомендує цей магазин
7 травня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB55 Portable Power Station 700W 537Wh (PB930340), Замовлення №2401637

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «GameZone»
Шановний Тарас! Наш магазин продає виключно нові товари, які прибувають до покупців у оригінальних заводських коробках з заводськими пломбами, саме тому ставиться відмітка про заборону відкриття до оплати, що відповідає правилам Нової Пошти. Ви також можете звернутися до працівників пошти з даним запитанням, вони підтвердять, що у разі наявності пломб, плівок чи іншого заводського пакування, яке безповоротно пошкодиться при першому відкритті - огляд може відбуватися виключно після оплати. Кожен покупець має право оглянути товар одразу ж на пошті та виявити будь-які несправності. На нашому сайті та у гарантійному талоні є чіткі правила прийому претензій стосовно товару, а саме на сторінці "Доставка" Ви можете побачити, що "Претензії до механічних пошкоджень приймаються виключно при отриманні". Якщо клієнт отримав товар та виявив несправність уже після цього - товар спочатку має пройти процедуру повної діагностики на сервісному відділі магазину (або іншому СЦ, з яким магазин співпрацює) з подальшою передачею на СЦ виробника, якщо немає можливості підтвердити, що поломка не спричинена порушенням правил експлуатації покупцем. У разі підтвердження гарантійного випадку виробник або ремонтує товар, або проводить заміну, або повертає кошти, якщо жоден з попередніх варіантів неможливий. Магазин не може проводити заміну кожному клієнту без діагностики. Стосовно Вашого випадку - сервіс діагностував факт перенавантаження зарядної станції, а саме "коротке замкнення по живленню на силовій платі". Подібні поломки виникають виключно у випадку, якщо до станції були підключені прилади, споживана потужність яких перевищує максимально передбачену виробником. Наразі відбувається консультація стосовно подальших дій з Вашою станцією. Як тільки магазин отримає кінцеву інформацію - з Вами зв'яжеться менеджер. Очікуйте, будь ласка, дзвінок.
якщо Подібні поломки виникають виключно ,це ваша цитата що "виклюно", у випадку, якщо до станції були підключені прилади, споживана потужність яких перевищує максимально передбачену виробником, то це тільки доказує те що станція була у використанні так я не підключав жодних пристроїв до неї бо вона навіть не включалась.
Вчора Відповісти
Heaven Dorian не рекомендує цей магазин
5 травня 2024

Купив: LG UltraGear 32GP850, SONY DUALSENSE WHITE, Замовлення №#2401640

Відповідь представника «GameZone»
Шановний клієнт! Приносимо свої вибачення за затримку. На жаль, монітори поставляються окремими постачальниками з окремими авто, тому інколи можуть виникати затримки у переміщенні, проте ми працюємо над тим, щоб усі групи товарів мали однакові терміни постачання. Усі товари, які ми отримуємо - нові та повністю запаковані, тому ми завжди надаємо гарантію того, що клієнт отримає якісний товар. Щодо гарантійного терміну - він визначається безпосередньо постачальником. Можливо, у майбутньому термін буде збільшено. Сподіваємось, що якість товару та обслуговування компенсувала затримку та Ви залишитесь нашим клієнтом у майбутньому!
Marina24 рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix G16 G614JU (G614JU-N4132), Замовлення № 2401685

Нещодавно  купувала тут ноутбук, асолютно задоволена покупкою . Магазин рекомендую.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за відгук! Приємного користування :) З повагою, команда GameZone!
hot-point2424 рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: електросамокати Xiaomi Mi Electric Scooter 4 GO, Замовлення №2401673

Електросамокат отримала в срок, по ціні норм, відповідає функціоналу. Магазин раджу до покупок.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися досвідом! Будемо раді подальшій співпраці :) З повагою, команда GameZone!
Сорощук рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix G17 2022 G713RC (G713RC-HX057), Замовлення №2401658

Хочу сказать магазину большое спасибо за качественную консультацию и прекрасный ноктбук . Обычно я отзывы не пишу, но тут решила написать, так как очень довольна покупкой. Менеджер очень компетентный, все четко рассказал и объяснил. Отправили быстро. Ноутбук подошел идеально. Вообще у них на сайте огромный выбор различных интересностей. Поэтому от души рекомендую!
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Будемо раді подальшій співпраці :) З повагою, команда GameZone!
Леруня Удовиченко рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB55 Portable Power Station 700W 537Wh (PB930340), Замовлення №2401636

Хочу подякувати консультанту Олені за витримку, бо я ще той прискіпливий клієнт. Окрім того, хочу сказати, що тут справді найкращу ціни, бо я купую в GameZone вже втретє і завжди отримую найкращу вартість.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за зворотній зв'язок! Приємного користування :) З повагою, команда GameZone!