Анна Доманская рекомендує цей магазин
1 серпня 2022

Купив: Lenovo Legion 5 15ACH6H (5 15ACH6H 82JU00TLPB)

В цей магазин йшла ціленаправлено, бо його рекомендувала мені подруга. Одразу знала, що тут все буде на рівні і не варто переживати за свої гроші і своє придбання. Все вийшло, як і очікувалося. Lenovo Legion 5 15ACH6H був у наявності, що підтвердив і сайт і сам продавець, ціна також співпала. З продавцем особливо не спілкувалася, бо знала за чим іду. Відправку мені зробили в той же день. Я задоволена і тепер сама буду рекомендувати Ready2Play.
Відповідь представника «Ready2Play»
Анна, дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Бажаємо приємного користування =) Ваш R2P
Александра Донкоглова рекомендує цей магазин
1 серпня 2022

Купив: Samsung Galaxy A13 4-64GB White (SM-A135FZWV)

Цілком пристойний магазин. Є можливість купити ексклюзивну модель під замовлення.
Відповідь представника «Ready2Play»
Олександра, дякуємо за Ваш відгук! Сподіваємося, що покупка ще довго буде радувати Вас =) Ваш R2P
alsssss рекомендує цей магазин
31 липня 2022

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming F17 17,3 i5-11400H-16GB-512-RTX 3050-Win11 (FX706HCB-HX147W)

Все добре, все сподобалось. Приємно співпрацювати з відповідальними людьми.
Відповідь представника «Ready2Play»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Будемо надзвичайно раді продовжувати співпрацю =) Ваш R2P
Olya04 рекомендує цей магазин
30 липня 2022

Купив: Смарт годинник Apple Watch Series 7GPS 45 mm Midnight Aluminum Case With Midnight Sport Band (MKN53

Покупала тут на днях Apple Watch Series 7 и осталась довольна. Магазин очень быстро справился с заявкой и сразу подтвердили наличие часов и их стоимость. Отправили буквально сразу.
Відповідь представника «Ready2Play»
Ольга, нам приятно, что Вы поделились своими впечатлениями! Приятного пользования и позитивных эмоций =) Ваш R2P
Олександр не рекомендує цей магазин
29 липня 2022

Хотів купити: ipad air 2022

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Офісні супергерої, як вони себе називають в своїх смс після офрмлення замовлення, виявилися далеко не супергероями. На третій день після замовлення, так нічого і не привезли, при цьому змінювали ціну. Даремно витрачений час. Не рекомендую.
Відповідь представника «Ready2Play»
Нам дуже шкода, що склалася подібна ситуація. Приносимо свої вибачення, проте, на жаль, ми не можемо впливати на такі значні стрибки курсу валют, про що було вказано в шапці сайту та в розділі "Оплата", тому вимушені реагувати відповідним чином. В телефонній розмові Вас попередили, що ми очікуємо актуальну інформацію щодо цін від дистриб'ютора, проте вона з'явиться лише після того, коли курс не буде змінюватися по декілька десятків разів за день. На цей час відвантаження всіх без виключення замовлень було призупинено. Якщо на момент нормалізації ситуації для Вас буде актуальним замовлення, як і кожному іншому клієнту, в якості вибачення ми надамо Вам знижку на наступне замовлення в якості компенсації. Приносимо свої вибачення за незручності!
Marta89 рекомендує цей магазин
29 липня 2022

Купив: Ноутбук GIGABYTE G5 KD (KD-52EE123SD)

Подзвонила, попитала, проконсультувалася, оформила покупку. Ноутбук відправили того ж дня.
Дякуємо за Ваш відгук! Будемо раді бачити нові замовлення від Вас =) Ваш R2P
Антон Гутевич рекомендує цей магазин
28 липня 2022

Купив: Ноутбук ASUS FX706HCB-HX114

Магазин залишив по собі позитивні враження. Ноутбук такий, як хотілось. Дякую.
Дякуємо за Ваш відгук! Будемо завжди раді Вашим новим замовленням =) Ваш R2P
Tanya2011 рекомендує цей магазин
28 липня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A13 4/64GB White (SM-A135FZWV)

Відповідь представника «Ready2Play»
Благодарим, что поделились своим опытом! Мы рады, что оставили только положительные эмоции о взаимодействии с нами. Приятного пользования =) Ваш R2P
Николай Мазур рекомендує цей магазин
27 липня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Sierra Blue (MLLE3)

Искал для себя хороший современный телефон, чтобы можно было и звонить и по работе иногда использовать, нашёл этот магазин, сделал свой выбор в пользу Apple iPhone 13 Pro Max. Как оказалось - правильный выбор в пользу отличного товара. Заказ делал через звонок, с консультантом обсудил подробности покупки и технические характеристики телефона. Привезли гаджет в лучшем виде - запечатан, упаковка отличная, пломба не сорвана,с чеком, гарантией. Я очень доволен своей покупкой!
Відповідь представника «Ready2Play»
Николай, спасибо, что рассказали о своём опыте! Приятного пользования =) Ваша команда R2P!
380989754632 рекомендує цей магазин
26 липня 2022

Купив: Мышь Logitech G 502 HERO (910-005470)

Мышь отличного качества, работает как часики. Цена вполне адекватная. Из магазина позвонил продавец минут через пять после заявки на звонок через сайт. Отправка в тот же день.
Відповідь представника «Ready2Play»
Благодарим за фидбек! Будем рады видеть Ваши заказы вновь =) С наилучшими пожеланиями, Ваш R2P!