Ярослав Опанасюк рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-46 (NH.QGYEP.00J), Замовлення №2259

Взяв тут оригінальний ноутбук з повним пакетом документів. Раджу до співпраці.
Дякуємо за відгук! Будемо раді подальшій співпраці =) Ваш R2P
Діана Дмитрусь рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Sony DualSense White (9399902), Замовлення №2294

Користуюсь геймпадом десь тиждень. Тільки гарне враження! Команді магазину подяка, швидко надавали відповіді на запитання. Замовила, на наступний день забрала з пошти. Ще раз дякую, удачі!
Відповідь представника «Ready2Play»
Дякуємо за зворотній зв'язок! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення =) Ваш R2P
Юлія Строк рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Ноутбук Acer Acer Nitro 5 AN517-55 (NH.QFXEP.001), Замовлення №2254

Товар як і було вказано на сторінці був у наявності, ціна актуальна. Швидко зв'язалися, уточнили деталі що до ноуту. Одразу замовила доставку НП. Все було зроблено і відправлено чітко в зазначені терміни. Дуже позитивний опит співпраці с цим магазином.
Дякуємо за фідбек! Приємного користування =) Ваш R2P
Tasha24 рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Fenix 7 Sapphire Solar Carbon Gray DLC Titanium with Black Band (010-02540-20, Замовлення №2213

Класний годинник, дякую за пораду!
Відповідь представника «Ready2Play»
Дякуємо за зворотній зв'язок! Сподіваємося, годинник буде радувати Вас ще протягом довгого часу =) Ваш R2P
Andre Promov рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Корпус ASUS TUF Gaming GT301 (90DC0040-B49000), Замовлення №2199

Посилку отримав вчасно. Корпус відповідної моделі, яку обирав. Новий, не пошкоджений, без нюансів.
Відповідь представника «Ready2Play»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення =) Ваш R2P
Валентина Николенко рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Ноутбук MSI Cyborg 15 A12VF (A12VF-271XPL), Замовлення №2191

Искала, чтобы тноутбук был в наличии и не ждать никаких поставок. Нашла тут, как хотела. Ноутбук по звонку от меня забронировали и через несколько часов его отправили. Я на почте все проверила, все было в идеале, вообщем обслуживание оказалось на уровне.
Дякуємо за фідбек! Приємного користування =) Ваш R2P
Богдан Московченко не рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max (EFDELTA2Max-EU)

Номер замовлення 2220. Якщо хтось хоче просто втратити час і нервові клітини то вам в цей магазин. Відправку обіцяли на протязі 7 робочих днів і після того як вони вийшли - лише після мого дзвінка сказали що постачальники не будуть їх відправляти. Як на мене отримавши передоплату, яку необхідно зробити одразу, магазину необхідно розуміти що він бере на себе зобов'язання перед покупцем як мінімум в інформуванні його якщо щось сталось а не безпідставно витрачати час і нерви своїх покупців
Відповідь представника «Ready2Play»
Шановний Богдан! Нам дуже шкода, що у Вас склалася подібна ситуація. На жаль, у зв'язку з різко підвищеним попитом на зарядні станції, дистриб'ютори були не в змозі покривати його повністю. При цьому, постачальники залишають за собою право корегувати кількість позицій у поставці без попереднього погодження, указавши факт цього уже після завантаження авто, тому ми не завжди можемо проінформувати клієнтів завчасно, оскільки можуть траплятися подібні ситуації. Наразі ми працюємо над збільшенням штату наших працівників, які зможуть отримувати товар напряму та одразу інформувати про будь-які зміни, щоб уникнути подібного. Приносимо свої вибачення за незручності!
lee anania рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro, Замовлення №2176

Консультант хорошо проконсультировал и я выбрала станцию EcoFlow RIVER 2 Pro. Получила ее на следующий день на почте.
Дякуємо за зворотній зв'язок! Сподіваємося на подальшу співпрацю =) Ваш R2P
Cini рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Смартфон Nothing Phone (1) 8-256GB Black, Замовлення №2157

Продавец доступно и простыми словами пояснил разницу между двумя моделями смартфонов, я выбрала Nothing Phone (1). Отправили в тот же день. Замечаний к работе магазина и качеству товара у меня нет.
Відповідь представника «Ready2Play»
Дякуємо за фідбек! Сподіваємось, покупка буде радувати Вас ще довгий час =) Ваш R2P
IrunkaMandarunka рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: EcoFlow RIVER 2 Max, Замовлення №2142

Это именно то сто мне нужно было. В нашем регионе без станции сейчас просто никуда. Благодарочка за консультацию. Я рада , что вовремя сменила модель на более современную. Процветания вам!
Дякуємо за фідбек! Будемо раді подальшій співпраці =) Ваш R2P