Shved Shved рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H (82RF00EWPB), Ноутбук Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H (82RF00EWPB), Замовлення №101005085

Магазин хороший. Ціна відповідала тій, що буда у хотлайні, товар був у наявності, відправили одразу. Поставили вінду за 500 гривень і подарували офіс))). В цілому все пройшло чьотко! Я рекомендую!!!
Ганс Шнайдер рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Lenovo Legion Go 512 GB Shadow Black, Замовлення №Не пам'ятаю

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Доставили швидко. Повний супровід. Приємний оператор. Рекомендую
Poruch рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Ноутбук, Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 (82S900VMPB), Замовлення №677767367373

Все супер, провернули з продавцем махінацію з дешевою доставкою через нову почту.
Sasha Kozlov рекомендує цей магазин
9 вересня 2023

Купив: Ноутбук GIGABYTE AORUS 15 9KF (9KF-E3EE383SH), Замовлення №22809016

Все выполнено в сроки как и обещали Быстро и оперативно ,за 2-3 дня отправили по НП и на следующий день забрал Очень понравился магазин и так де рекомендую его
Женя Бугель рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 FA507NU (FA507NU-LP031W), Замовлення №4489

отличный магазин. единственный, в котором ноутбук был в наличии, а не под заказ. Плюс на момент покупки была самая низкая цена так же делают гравировки клавиатуры, что было удобно рекомендую
fort5645 рекомендує цей магазин
27 серпня 2023

Купив: Ноутбук MSI Bravo 17 (C7VE-021XPL), Замовлення №21011989

Сергій Сергієнко (E7Y) рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 серпня 2023

Купив: Ноутбук HP Pavilion Gaming 17-cd2521nw (5A5L4EA), Ноутбук MSI Bravo 17 (C7VE-021XPL), Замовлення №090820230015, 18082023015

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Oleg “Krizero” Rudenko рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Ноутбук GIGABYTE G5 MF (MF-E2EE313SD), Замовлення №249804180

Oleg Soroka не рекомендує цей магазин
3 серпня 2023

Хотів купити: MSI Bravo 17 (C7VE-021XPL), Ноутбук MSI Bravo 17 (C7VE-021XPL)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відмовили в обслуговуванні після того як приїхав у неіснуючий магазин , і через пів дня просять передоплаnу на яку погодився , але ФОП рахунок надати відмовились. НЕ РАДЖУ зв'язуватись з даним магазин. Також гарантію на товар ніяку не надають
Відповідь представника «DNN»
Доброго дня. Під час зворотнього зв'язку з вами ви звернули увагу на те, що все має бути точно сказано, без всіляких загальних висловлювань. Однак в вашому коментарі тут їх повно. 1) "не існуючий магазин" - ніде і не вказано що в нас є фізичний магазин. Існує точка видачі яка тимчасово закрита по причині ремонту. Однак на час ремонту в нас дїї БЕЗКОШТОВНА адресна доставка. 2) "Через пів дня просять аванс" - з вами зв'язались Через 49 хвилин з моменту остатнього дзвінка з вами. Ми завжди швидше зв'язуємось з клієнтами, однак ви попросили ще підібрати схожі моделі, чим ми і займались. з)"гарантію на товар ніяку не надають" - дуже дивне ствердження, оскільки при кожній покупці надаємо гарантійний талон, можете знайти його під коментарями інших задоволених покупців. 3 найкращими побажаннями, Команда нашого магазину
Artem рекомендує цей магазин
1 серпня 2023